Ana-Maria, si eu m-as calma putin in locul tau. N-o da direct in acuze sexiste... Oricine ar fi venit cu astfel de detalii, tot i s-ar fi cerut sa dea un nume. Tocmai pentru ca stim ca exista bisnitari in cercul Stelei. Dar cand spui "sef de galerie", mai ales ca astia nu-s multi, e ok sa dai si un nume daca vrei sa te creada lumea.
Radu_mic...si tu o dai rau in diverse. Cu o gandire ca asta, parca te vad peste 2-3 ani tragandu-ma de mana sa-mi vinzi bilete pe la nu stiu ce meci al Stelei.
de ce peste 2-3 ani si nu acum???poate la meciul cu luxenburg?!..te ajut cu un bilet conasule?? sau poate la vara pe plaja la mamaia cu un "kil" de banane???
hai sa fim seriosi acum. Ana-Maria nu a facut mai mult de cat sa agite spiritele aici pe forum. SSK nu vezi ca tot forumul e plin cu ala a luat bani, ala e omu lu Jiji, nordu' bate sudu'samd. toate pornesc de la niste carcotasi pe net care devin pt mine foarte hazlii! . asa si domnisoara Ana. daca are ceva sa spuna sa spuna pana la capat. asta ca nu poate da nume nu merge...si Ana sa stii ca sunt multe dar sexist NU!
Forever Steaua merg la meciuriel Stelei regulat de peste 11 ani si in toti acesti ani o singura data am fost nevoit sa-mi cumpar bilet de la bisnitari si asta ca am fost prost si lenes. daca mergeam cu 2-3 zile inainte de meci nu aveam nici o problema la procurarea unui bilet. Bisnita este ilegala dar nimeni nu te forteaza sa-i cumperi lui biletul!!!
