da mane dar problema e ca unii suporteri sau grupuri de suporterii se duc la meciurile Stelei din deplasare pe banii lor, si nu dau putiti bani pe sezon pentru deplasari, bannere, staguri etc...
Si dupa toate astea nea' Jiji face asemenea declaratii, m i se pare normal din partea peluzelor, si a suporterilor in general..
