Vad ca exista multa lume p-aici care vor sa invete cantecele noi,asa ca moderatorii ar trebui sa le puna pe site(macar versurile,daca nu format audio).
pentru bogdan_p: daca nu popularizati cantecele,pe stadion sau pe site, o sa fie cantate in continuare de voi,cei din primele randuri,pentru ca restul nu o sa stie cantecul ca sa cante alaturi de voi.
N-am incercat sa ma dau specialist in ale ultras-ului pentru ca,dupa cum am mai spus,nu sunt unul,sunt doar un suporter al Stelei,care nu intelege de ce pe stadion exista atmosfera mai tare la meciuri banale cum ar fi cu Jiul sau forex iar la meciul cu Kiev-ul in afara de primele minute,liniste de mormant(pana au inceput sa fi e fluierati anumiti jucatori)nici pe departe atmosfera de la anumite meciuri din campionat sau cele cu real si Lyon.Mentionez ca am fost la meciurile mentionate ca sa nu credeti ca-mi dau parerea din fotoliu la TV,ca sa zic asa.
Trebuie ca galeria si restul publicului sa fie in forma mare la meciul cu sevilla,sa-i batem in Ghencea si sa mergem mai departe,ca sa repetam parcursul de anul trecut,iar nancy si sahtior mi se par accesibile.
FORZA Steaua.
Intotdeauna superiori.



