acum vad ca si-a revenit! Merge! :!: Da n-a mers zilele astea!........
da din fericire acum imi merge si mie 8)
acum vad ca si-a revenit! Merge! :!: Da n-a mers zilele astea!........
da din fericire acum imi merge si mie 8)
Francezi ironizaţi (GSP)!
Galeria Stelei a afişat la începutul celei de-a doua reprize un banner, care conţinea un mesaj scris în limba franceză. Acesta era destinat suporterilor lui Lyon şi în traducere însemna "Ce mentalitate de ultras aveţi voi dacă la Bucureşti n-a fost prezent nici măcar unul dintre voi?". Imediat după ce au zărit respectivul mesaj, fanii trupei lui Houllier au început să-i huiduie şi să-i înjure pe fanii Stelei din tribună, care însă au continuat să ţină la vedere bannerul.
....
Francezi ironizaţi (GSP)!
Galeria Stelei a afişat la începutul celei de-a doua reprize un banner, care conţinea un mesaj scris în limba franceză. Acesta era destinat suporterilor lui Lyon şi în traducere însemna "Ce mentalitate de ultras aveţi voi dacă la Bucureşti n-a fost prezent nici măcar unul dintre voi?". Imediat după ce au zărit respectivul mesaj, fanii trupei lui Houllier au început să-i huiduie şi să-i înjure pe fanii Stelei din tribună, care însă au continuat să ţină la vedere bannerul.
Scurt si la obiect..frumos mesajul ![]()
un mesaj scurt e format din 17 cuvinte ?! :lol: :lol: :lol: :lol: vassy te rog eu mai scrie ceva..orice..
Mesajul a fost un mesaj comnun, de peluza, facut de grupurile Ultras si Stil Ostil.
un mesaj scurt e format din 17 cuvinte ?! :lol: :lol: :lol: :lol: vassy te rog eu mai scrie ceva..orice..
Nu conteaza cate cuvinte au fost folosite!Important e ca le-am dat clasa... FELICITARI SUDULUI(am intzeles ca al lor a fost mesaju)!!!!
Mesajul era de fapt "A Bucarest, on n'a pas vu // Votre mentalite ultras", insotit de un altul "Totalement absents". Traducerea celor din presa e destul de aproximativa si oricum mult mai lunga.
un mesaj scurt e format din 17 cuvinte ?! :lol: :lol: :lol: :lol: vassy te rog eu mai scrie ceva..orice..
radooku...lasa-ne frate...ca sti f bine la ce m-am referit..dar tre sa te bagi si tu in seama cu ceva..GOOD BYE !!
Mesajul era de fapt "A Bucarest, on n'a pas vu // Votre mentalite ultras", insotit de un altul "Totalement absents". Traducerea celor din presa e destul de aproximativa si oricum mult mai lunga.
UNDE AI VAZUT TU 17 CUVINTE MA?? SA NU MAI ZICI DE MINE CA SUNT CERtAT CU ROMANA, CA TU LA MATE AI FOST ABSENT !!!
...
nu vreau sa fiu rautacios, dar ce e ora aia (6.23 am) la care ai postat? atunci veneai de la chef, plecai la munca sau esti de peste oceane?
@ vassy
...da-ti seama ca radooku s-a raportat la mesajul lui steauatoronto pe care de altfel si tu l-ai citat...macar acuza pe drept daca tot acuzi.. :roll:
Vasile.. esti veriga slaba...
Mi se pare mie, sau acest topic a inceput sa semene cu un concurs gen "stii si castigi" ?
Rezolvati ceva daca va certati ?
Ce incercati voi sa demonstrati?
Ca unul stie gramatica mai mult decat celalalt sau ce ?
Daca da, atunci care este premiul cel mare ? :roll:
Poate asa o sa intelegem si noi de ce va tot muscati de fund unul pe celalalt...
scuze pentru offtopicuri... da cateodata e greu sa te abtii... adevarul e ca acum vorbim de suporteri.. si la capitolul asta avem mult de lucrat.. ar fi frumos daca ar intra aici si chiar ar posta toti liderii de galerie.. nu numai unul..
Duminica la ora 13.00,se pleaca din fata stadionului spre Craiova,pt cei interesati!
Poate vine lumea gramda si nu sunt microbuze
...
Sau poate aflu care esti si iti trag un "hep"![]()
Ca sfat:daca nu aveti 20 de ani si un fizic care sa va recomande, nu veniti in fata stadionului ca veti fi lasati acasa.Microbuze sunt destule,daca mai este nevoie mai luam.
Am facut si eu o glums
deci cu alte cuvinte punetiva sa faceti flotari si sa ridicati greutati ca sa puteti veni la Craiova
...glumesc si eu .zby
Sandwichuri+telescopic+vodca=ajung la stadion in 2h!
LA BEUT VITEJILOR!!!
La Craiova toata lumea!!!oleeeeeee
La Craiova toata lumea!!!oleeeeeee
M-am conformat.
:lol:
Tocmai am venit din tara Prazului.
Per total a fost in regula.
Pacat de incidentul ala cu jandarmii.
Cunoscatorii stiu la ce ma refer...
La Craiova toata lumea!!!oleeeeeeeTocmai am venit din tara Prazului.
Tare denumire!!! :lol: Asa ar trebui sa se numescca Oltenia!
Sau tara Prazului Rasare...... :lol:
La Craiova toata lumea!!!oleeeeeeeM-am conformat.
:lol:
Tocmai am venit din tara Prazului.
Per total a fost in regula.
Pacat de incidentul ala cu jandarmii.
Cunoscatorii stiu la ce ma refer...
Am fost si eu in tara Prazului da nu am observat nici un incident cu jandarmii decat tampenia aia de la ieshirea din Craiova de dupa meci.. te referi la altu?
BTW sa innebunesc de am mai vazut gogoshari ca aia la jandarmi pe capatzane pana acum!MURATURILE DREAQ!!! :twisted:
Da eferman,la ala se refera.
A fost prima mea deplasare.Si a squadului nostru.A fost extraordinar.cu exceptia micilor probleme care au fost.Pacat de meci..