Am vazut si eu documentarul ..destu de frumos, nu mi-a placut o singura chestie..si anume atunci cand arata secvente cu galeriile Stelei..Dinamo si rapid, noi eram cei mai obositi
..sincer ! cand dadeam din maini ..doar cativa insi se vedeau
, fata de galeria rapidului care mi s-a parut superba :roll:
De la noi din galerie a fost Dorin.. si niste baieti din Armata 47(..sper sa nu gresesc) cu tobele.
Fiecare lider si-a sustinut punctul de vedere.. ca de obicei rapidu` si Dinamo` calare pe noi, ca ei sunt..ca ei fac..ca ei dreg..etc.
