Intradevar a fost o nebunie.. mai ales la inceputul meciului, cu torte..steaguri cu 2 bete(japoneze)..cu steaguri..cu mesaje WOW ! :twisted:
Intradevar a fost o nebunie.. mai ales la inceputul meciului, cu torte..steaguri cu 2 bete(japoneze)..cu steaguri..cu mesaje WOW ! :twisted:
ASTA SEARA CRANGASI,MAINE GIULESTI......MUTATI-VA DIN Bucuresti!!!!VA GASIM ORIUNE!cine stie cunoaste:D
Terminati ma cu acest cuvant idiot, japoneze.
E greu sa le spui steaguri de 2 bete?
daca pana acum ziceam ... ""ii doare undeva de aia mici ""..... acum m-am convins ca nu este asa... respect Bogdan ..... stii tu de ce >
:twisted: :twisted: :twisted:
Terminati ma cu acest cuvant idiot, japoneze.E greu sa le spui steaguri de 2 bete?
JAPONEZE ![]()
ASTA SEARA CRANGASI,MAINE GIULESTI......MUTATI-VA DIN Bucuresti!!!!VA GASIM ORIUNE!cine stie cunoaste:D
Nu sunt la curent cu ce s-a intamplat in Crangasi, dar banuiesc...
Respect pt toti cei care nu au fost indiferenti la cele intamplate saptamana trecuta.
![]()
ASTA SEARA CRANGASI,MAINE GIULESTI......MUTATI-VA DIN Bucuresti!!!!VA GASIM ORIUNE!cine stie cunoaste:D
stie lumea bogdane ... stie :twisted: :twisted:
Oricm daca tot facem observatii, era nazi, nu nazy...
Du-te mah si culca-te !
Te-ai trezit si tu...miezule ce esti.
Te roada invidia sau care e problema ta?
Bogdane care suferi de punkism si te mai crezi si nazy pe deasupra esti cel mai penibil individ posibil, de fapt ma insel, mai penibil decat tine e mata aia alcoolista si tac'tu ala boschetar. prostia ta sperie si animalele, esti punkar care asculti hip-hop si nazist care iubeste un club creat de comunisti si agreat de Ceausescu si care are drept jucator emblema pe Lacatus-fiu de boschetar.
ori ti-ai luat-o rau de tot aseara, si ce-ai zis hai sa ma razbun si sa le arat eu lor cat de analfabet sunt :lol: :lol: multumesc ca m-ai facut sa rad :lol: cata frustrare pe capu' lor
Probabil aseara era printre baietii care asteptau stelisti la crangasi... si stelistii au venit :twisted:
Nu il baneaza nimeni pe asta? M-am saturat de el..si cred ca si voi.. :roll:
Ma baiatule...pe loc repaus...ti-ai luat pastilele? ca ai halucinatii!..m-as cobori la nivelul tau dar nici nu se merita nici nu merge liftul!
Nici nu stiu ce te bagi in seama ca nu vorbeam cu tine..dar..asa te simti tu..mai important cred..
Nu va mai coborati la nivelul unor ciori sau caini care stau toata ziua si joaca fifa. Va dau si exemplu ? :roll:
lasati-l mah in pace ...ca e simpatic! :lol: dupa limbaj pare a fi tigan ...astia e tari e hooltrasi :lol: numai la ei in galerie gasesti manelisti cu creasta in cap :lol: :roll:
Si nu ne dai si noua adresa sa-i trimitem o felicitare de Craciun? :lol:
off topic: care stiti daca in grupurile astea de la peluze(ex:nucleo,vacarm,etc.) intra doar baieti sau si fete?? nu stiu de ce intreb ca deja stiu raspunsul da ma rog...
ca sa vedem daca te incadrezi..dar vezi ca trebuie sa o iei de la munca de jos.
aha....deci se baga si fete...da de l ce varsta in sus se baga?? 8O :lol:
pai mai intai asl..si vedem noi ce e de facut.
Eu mi-am deja asl, ca deocamdata sunt in Toronto si vin in vara in Romania.
Mai trebuie sa trimit un CV la baieti sa vad daca ma accepta
da mey da tu esti baiat...yo sunt fata si vroiam sa stiu daca se baga si fetele
Topicul se numeste "discutii despre galerie". Sa revenim la subiect.
...si la strand la tineretului a fost o "cursa de 100m garduri"...
a fost aseara pe tvr2 la 20:00 e emisiune despre galerii, la limita s-a chemant, destul de interesanta din cate am inteles da la un prieten, urma sa fie si astazi in reluare de la ora 13:00 dar din pacate nu au mai dat-o, daca totusi a reusit cine sa o inregistreze sau ceva de genul ar fi bine sa o puna pe net sa o vedem si ceilalti...
ce s-a intamplat cu site-ul www.ultras.ro ??
a fost aseara pe tvr2 la 20:00 e emisiune despre galerii, la limita s-a chemant, destul de interesanta din cate am inteles da la un prieten, urma sa fie si astazi in reluare de la ora 13:00 dar din pacate nu au mai dat-o, daca totusi a reusit cine sa o inregistreze sau ceva de genul ar fi bine sa o puna pe net sa o vedem si ceilalti...
Interesanta ?!
S-au limitat la a lua niste declaratii liderilor de galerie in care fiecare spunea cum al lor sunt cei mai cei, cum echipa lor e cea mai buna etc. Momentul de varf a fost cand au dat opiniile unui manelist in care explica el cum :"al 12-lea jucator...e suporterii"
S-a vrut un documentar a iesit un r**** marca Tvr.