scuze..era pt broasca nebuna(madfrog).
scuze..era pt broasca nebuna(madfrog).
vreau prin acest post sa Felicit Peluza Nord pentru aceeasta coregrafie extraordinara
realizata la acest meci Bv baetzi 8)
Mda, ca de obicei intr-un meci de UCL, slaba prestatia Nordului datorita unora ce nu si-au deloc locul acolo.
Sper ca, curatenia ce se anunta in peluza sa aibe rezultate si in meciurile din Europa.
De abia astept sa vad coregrafia, am auzit ca a iesit bestiala
.....uhhhhh, am vazut-o
..acum s-a postat, e supeeeeeeer, bravo celor care au realizat-o si au contribuit la ea..minunat
Evident,ca nici la acest meci nu s-a cantat.
Nordul a adormit prin minutul 50
Sudul a adormit prin minutul 5
Tribunele au adormit de prin 98
Atmosfera de kko pana la gol ..adevaratii suporteri si-au facut datoria.
Samantarii ar trebui exportati pe o insula pustie!!
Felicitari pentru coregrafie.. absolut superb !
... abia astept curatenia :roll:
Viitorul suna BINE !
bv punkere, cu aceasta coregrafie s-a vazut clar, k mai sunt oameni mari la Nord ... bv inca o data...
ce scrie la coregrafie cu litere galbene
felicitari pt coregrafie.
ar cineva idee ce s-a intamplat la sud?am vazut multa agitatie si am inteles ca si la TV a dat ceva despre ce sa intamplat acolo
am inebunit ieri cand se plimbau cu cartoanele de pe un rand pe altul ca sa vada ei mai bine meciul :evil:
dar pana la urma a iesit bine ![]()
Nu sunt de acord cu tine ca nordul ar fi adormit in minutul 50..cel putin unde am stat eu sigur nu dormea nimeni si..se canta!
Ceea ce m-a deranjat cel mai mult la atmosfera a fost momentul in care a iesit Oprita si au inceput majoritatea sa il huiduie..a facut un meci slab, de acord cu asta dar..cred ca era o pedeapsa suficienta faptul ca nu a fost aclamat si chemat sa salute galeria! Nu trebuia procedat asa!
In rest...atmosfera obisnuita la meciurile CL, si ceea ce am remarcat e ca lumea se fereste de primele 20 de randuri ale peluzei...ca si cum daca stai acolo esti stigmat intr-un fel.
bai madfrog de unde ai venit amice, de unde stii tu ca peluzele au adormit in minutul X, mai mult ca sigur ai stat pe la vreo tribuna. si in sud si in nord s-a cantat pana la sf meciului. Ca, din cauza unor %$^@#$%!@ nu se pot acoperi sunetele semintelor sparte e partea a 2-a. Gruparile au cantat incontinuu cu toata oboseala acumulata, felicitari ambelor peluze.
ce scrie la coregrafie cu litere galbene
ACAB-AllCopsAreBastards
Evident,ca nici la acest meci nu s-a cantat.Nordul a adormit prin minutul 50
Sudul a adormit prin minutul 5
Tribunele au adormit de prin 98
Atmosfera de kko pana la gol ..adevaratii suporteri si-au facut datoria.
Samantarii ar trebui exportati pe o insula pustie!!
Si banuiesc ca tu faci parte din categoria "adevaratilor suporteri", care si-au impins echipa de la spate... :lol:
referitor la prestatia peluzelor, cred ca ai vazut alt meci. A fost un meci in care aportul vocal al peluzelor a fost mult mai bun ca in toate meciurile din acest sezon(cu o prima repriza in care s-a cantat foarte bine atat in sud, cat si in nord, de altfel nu imi explic cum ai vazut tu sudul adormit dupa minutul 5); cu o coregrafie a peluzei nord de exceptie, poate cea mai reusita din Romania, atat ca idee cat si ca realizare...
@madfrog
:lol: ..la ce te referi cand spui tribunele de prin 98? minut sau ani? 8)
Ca din cate stiu au fost doar 4 minute de prelungire!
Felicitari grupurilor pt coregrafia fenomenala de la meciu cu Kiev(se shtiu ele care:).Pacat ca a cazut juma de mesaj:( asa am vazut in unele poze( http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/9..._11_2006_05.jpg ) dar per asamblu coregrafia a fost incredibila.
Din pacate cetatzenii au fost prezentzi in numar mare fapt care a facut ca in unele momente Gica sa cante alaturi doar de primele 10-15 randuri din peluza!IN PRIMUL RAND PELUZA TREBUIE "EDUCATA" iar dc nu se reusheshte trebuie epurata.Eram prea mic pe timpu lu Jean dar am auzit ca avea "metodele" lui. :twisted:
Felicitari sincere pentru cel/cei care au gandit coregrafia de aseara si pentru cei care au muncit la realizarea efectiva. O idee cu adevarat originala.
Respect!
Felicitari baietilor pentru spectacolul din peluze.
A fost de departe cea mai frumoasa coregrafie vazuta pe un stadion din Romania.
@madfrog:lol: ..la ce te referi cand spui tribunele de prin 98? minut sau ani? 8)
Ca din cate stiu au fost doar 4 minute de prelungire!
Lol,ce intrebare stupida
Chiar vrei sa iti raspund ? :lol:
Hai ca iti spun..ma refeream la faptul ca dupa anul 1998-99 (cand tribunele isi aduceau aportul consistent la scandari),nu mai auzi decat seminte sparte si niste voci de tarani basiti :roll:
bai madfrog de unde ai venit amice, de unde stii tu ca peluzele au adormit in minutul X, mai mult ca sigur ai stat pe la vreo tribuna. si in sud si in nord s-a cantat pana la sf meciului. Ca, din cauza unor %$^@#$%!@ nu se pot acoperi sunetele semintelor sparte e partea a 2-a. Gruparile au cantat incontinuu cu toata oboseala acumulata, felicitari ambelor peluze.
Bre,imi spui si mie cum s-a vazut meciul de la TV ? :roll:
Aceeasi intrebare si pentru lbj_gksjhskgl
mesaju n-a cazut...a fost dat jos de un oficial chiar in timpul coregrafieiFelicitari grupurilor pentru coregrafia fenomenala de la meciu cu Kiev(se shtiu ele care:).Pacat ca a cazut juma de mesaj:( asa am vazut in unele poze( http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/9..._11_2006_05.jpg ) dar per asamblu coregrafia a fost incredibila.Din pacate cetatzenii au fost prezentzi in numar mare fapt care a facut ca in unele momente Gica sa cante alaturi doar de primele 10-15 randuri din peluza!IN PRIMUL RAND PELUZA TREBUIE "EDUCATA" iar dc nu se reusheshte trebuie epurata.Eram prea mic pe timpu lu Jean dar am auzit ca avea "metodele" lui. :twisted:
mesaju n-a cazut...a fost dat jos de un oficial chiar in timpul coregrafieiFelicitari grupurilor pentru coregrafia fenomenala de la meciu cu Kiev(se shtiu ele care:).Pacat ca a cazut juma de mesaj:( asa am vazut in unele poze( http://static.fcsteaua.ro/user_galleries/9..._11_2006_05.jpg ) dar per asamblu coregrafia a fost incredibila.Din pacate cetatzenii au fost prezentzi in numar mare fapt care a facut ca in unele momente Gica sa cante alaturi doar de primele 10-15 randuri din peluza!IN PRIMUL RAND PELUZA TREBUIE "EDUCATA" iar dc nu se reusheshte trebuie epurata.Eram prea mic pe timpu lu Jean dar am auzit ca avea "metodele" lui. :twisted:
ce oficial ..ca erau jandarmii
Bre,imi spui si mie cum s-a vazut meciul de la TV ? :roll:
Aceeasi intrebare si pentru lbj_gksjhskgl
Ce tare esti tu, sa mor, dar vezi ca topicul este "discutii despre galerie"...cum tu vorbesti despre tribuna si televizoare, esti cam offtopic.
P.s.:nutline? :lol:
ca de obicei suferintze la greu.1 mai mare ca altu in materie de ultras :x
am intels ca ar fi fost ceva incidente cu white blue boys Kiev,poate ma lumineaza si pe mine cineva
draga MadFrog , sunt convins ca lbj are mai multe meciuri pe stadion decat ai vazut tu in toata viata ta. Stai calm, sa nu iei si banul aici pe site. =on topic= mesajul a fost dat jos de oficiali, UEFA n-are nevoie de asemenea elemente negative, UEFA este o competitie perfecta, unde toti se inteleg in deplina armonie!