"SUD vs NORD" cum sunaaa:))))cand eram mai mic erau niste jocuri pe televizor cu un fel de casete. eh si era un joc Street Fighter sau Fight Street ceva de genu, de era cu cafteala si acolo iti apareau jucatorii unu in stanga si unu in dreapta cu VS intre ei.
mai era s-un film NURD SI SUD ...... avea vreo 7 casete.....
