trebuia sa-i dai pe mana jandarmeriei:))))huliganismul trebuie starpit
huliganismul...in plm traiti viata prin televizor si ziare si apoi veniti si va dati cu parerea aici....
trebuia sa-i dai pe mana jandarmeriei:))))huliganismul trebuie starpit
huliganismul...in plm traiti viata prin televizor si ziare si apoi veniti si va dati cu parerea aici....
trebuia sa-i dai pe mana jandarmeriei:))))huliganismul trebuie starpit
huliganismul...in plm traiti viata prin televizor si ziare si apoi veniti si va dati cu parerea aici....
bah ala a fost sarcastic!
JKO,iti doresc sa te bata hooliganii de la nord de ziua ta:))
Pai asta ar fi o alta idee..mai veche..ca pretul la peluza sa fie la fel sau sensibil mai mic cu cel de la trib II...si in peluza sa vina oamenii care CHIAR vor sa stea in peluza...
AI CEA MAI MARE DREPTATE !!! Bilete mai mari sau egale la peluze decat cele la T2 si atunci semintari se vor duce la T2 ca e mai avantajos si se vede si mai bine meciul !!!
nu ma vor bate ca nu ma lasa mama la meciuri ![]()
AI CEA MAI MARE DREPTATE !!! Bilete mai mari sau egale la peluze decat cele la T2 si atunci semintari se vor duce la T2 ca e mai avantajos si se vede si mai bine meciul !!!
Si dupa aia o sa va plangeti ca sunt prea scumpe... :evil:
ca pretul la peluza sa fie la fel sau sensibil mai mic cu cel de la trib II
Insensibil mai mic ![]()
iar s-a cantat doar in primele cateva randuri....bene ca s-a cantat chestia aia noua 10 min la final ....a fost mf.....va asteptam cu idei pt cantece noi.....si nu mai sariti p gard in fata mea.....ca era sa cad dreq..... :lol: steag2
Se canta si mai sus de primele randuri ..da mai mult se mormaia, din ce am vazut marea majoritate nu stiam cantecele.. a cantat mai toata peluza N + tribuna I " FORZA Steaua .. FORZA Steaua.." ca deh ..
Oricum a fost mai bine cand doar 2 oameni dadeau tonu`.. tot asa !
apropo de treaba cu copiatu si noi avem nume copiate ca nucleo tradizione[astia si logoul l-au copiat]korps tot din italia tk adica asa dar la nou exista cateva nume originaledesant vacarm insurgenti[putin derivat de la irriducubile dar mere] sa nu uitam de hunters ...si stil care eu unu l-am vazut si la Brasov mai de mult ?? in sfarsit dar la Dinamo toate sunt copiate ..n g se stie panzer de la Milan supras de la psg tifosi la fel din italia brigate sa nu mai spun si ceilalti care mai sunt nu mai conteaza
in sfarsit Steaua rulzz si cred ca si noi daca ne chinuim putin imaginatia putem sa gasim ceva original
Copiatu asta e nasol de tot ! Vesi gruparea ULT*RAS - a copiat emblema de la IRON MAIDEN - ciudat.... maiden n-are treaba cu fotbalul, macar inita ceva din fenomenu ultra'.... respect ULT*RAS au mentalitae da.... la faza cu ... copiatu....nu stiu ce sa zic :roll: :!: :?:
La meciul cu Dinamo Kiev fiecare om din peluza v-a primi o foaie cu cantecele..si daca o sa reusim, tot stadionul va primi asa ceva...sa vedem ce o sa iasa.
asta e o idee buna, dar daca nimereste la untzaran.... ala se asaza cu curu pe ea si.... tot nimic :cry: .doar sa le dati doar la ultrasi..... :wink:
"ultras sud" am si eu o rugaminte la tine...ori sa-ti schimbi nickul ori sa nu mai scri pe forum,nu de alta dar chiar nu vreau sa se creeze confuzii.
ita confuzii...
daca imi dadeai toata sticla acum jur ca nu mai erau confuzii, eventual erau perfuzii
apropo de treaba cu copiatu si noi avem nume copiate ca nucleo tradizione[astia si logoul l-au copiat]korps tot din italia tk adica asa dar la nou exista cateva nume originaledesant vacarm insurgenti[putin derivat de la irriducubile dar mere] sa nu uitam de hunters ...si stil care eu unu l-am vazut si la Brasov mai de mult ?? in sfarsit dar la Dinamo toate sunt copiate ..n g se stie panzer de la Milan supras de la psg tifosi la fel din italia brigate sa nu mai spun si ceilalti care mai sunt nu mai conteaza
in sfarsit Steaua rulzz si cred ca si noi daca ne chinuim putin imaginatia putem sa gasim ceva original
Copiatu asta e nasol de tot ! Vesi gruparea ULT*RAS - a copiat emblema de la IRON MAIDEN - ciudat.... maiden n-are treaba cu fotbalul, macar inita ceva din fenomenu ultra'.... respect ULT*RAS au mentalitae da.... la faza cu ... copiatu....nu stiu ce sa zic :roll: :!: :?:
Esti cazut in cap rau de tot ma....pai ma copile una e sa adopti un simbol care te reprezinta pe tine si alta e sa copiezi de la alte grupari acelasi simbol...Cati ani ai ?15?
....si schimba-ti naiba nickul ala
apropo de treaba cu copiatu si noi avem nume copiate ca nucleo tradizione[astia si logoul l-au copiat]korps tot din italia tk adica asa dar la nou exista cateva nume originaledesant vacarm insurgenti[putin derivat de la irriducubile dar mere] sa nu uitam de hunters ...si stil care eu unu l-am vazut si la Brasov mai de mult ?? in sfarsit dar la Dinamo toate sunt copiate ..n g se stie panzer de la Milan supras de la psg tifosi la fel din italia brigate sa nu mai spun si ceilalti care mai sunt nu mai conteaza
in sfarsit Steaua rulzz si cred ca si noi daca ne chinuim putin imaginatia putem sa gasim ceva original
Copiatu asta e nasol de tot ! Vesi gruparea ULT*RAS - a copiat emblema de la IRON MAIDEN - ciudat.... maiden n-are treaba cu fotbalul, macar inita ceva din fenomenu ultra'.... respect ULT*RAS au mentalitae da.... la faza cu ... copiatu....nu stiu ce sa zic :roll: :!: :?:
Maiden are ceva treaba cu fotbalul, Steve Harris (bassistul si seful trupei) e mare fan West Ham United, jucand acolo la juniori. :lol:
prea suferiti frate cu "tarani", "cetateni"... marii ultrasi ![]()
te simti cetatean?taran?
prea suferiti frate cu "tarani", "cetateni"... marii ultrasi![]()
Albanezu are drepate .... poate esti unul dintre cetateni sau tzarani/samintari..... :lol:
Ce sa intamplat aseara la meci???
ce sa se intample....nimik....am batut cu 6-0!!
sau te referi la "incidentele" din peluza?? Nu s-a intamplat nimik grav....am auzit ceva de sud vs. nord dupa meci??? Cine stie mai multe dati un post .....
cred ca ai auzit prost :wink:
Baietii maronii iar asteptau pe la Orsova.
sau te referi la "incidentele" din peluza?? Nu s-a intamplat nimik grav....am auzit ceva de sud vs. nord dupa meci??? Cine stie mai multe dati un post .....
Dumnezeule, NETUL! 8O
Da, NETUL..... :evil: :evil:
"SUD vs NORD" cum sunaaa:))))
cand eram mai mic erau niste jocuri pe televizor cu un fel de casete. eh si era un joc Street Fighter sau Fight Street ceva de genu, de era cu cafteala si acolo iti apareau jucatorii unu in stanga si unu in dreapta cu VS intre ei.