Sincer,nu noi suntem de vina ci clubul care a dat posibilitatea iubitorilor lui real sa akizitioneze bilete.Sistemul de comercializare a biletelor a fost unul foarte prost,suporterii adevarati i Stelei ramanand f multi fara bilete.Cat despre cei carew au aplaudat,e dreptul lor, pt ca au platit bilet sa vina sa vada pe Ronaldo & co.Subiectul e trecut,dezbateti alte probleme ale galeriei,cum ar fi numarul mic de sustinatori care au facut deplasarea la galati,varsta din ce in ce mai mica a suporterilor din peluza,nu au mai aparut cantece noi,cele care au fost facute,s-a refuzat sa se invete,etc.
mare dreptate..nu mi a venit sa cred ca nici alea nustiu cate locuri(vreo 300 cred)de la galati nu s au umplut...cat despre acustica...cantam doar 5-6 randuri alea de jos.Suporteri stelisti locali,sau din imprejurimi nu s au aflat in sectorul nostru,deci nu avea cine sa ne incurce la cantat.
