oare nu se poate face nimic impotriva celor care vin de ocazie la anumite meciuri ale echipei noastre doar pt ca n-au ce face acasa? Macar o campanie de informare naibii..ceva...sa gaseasca pe scaune cand vin la meci...ca:
1) la peluze..STAI UNDE VREI..nu vi ca la teatru cu biletul in mana si dai pe altul la o parte k acolo ai tu loc;
2) la peluze..SUSTII ECHIPA..nu faci mishto ce cel care se chinuie sa cante si sa scandeze..si sa spui k saracul..n-o avea ce face acasa sau nu-l intereseaza meciul de sta si striga acolo..
3)la peluze...STAI IN PICIOARE...nu strigi celui din fatza..stai domne jos..da' n-ai obosit in prima repriza?! a 2-a stai jos!!
INCREDIBIL..si ma intreb ce pot face eu..suporter al echipei care vin atunci cand am timp (pt ca serviciul nu imi permite mereu) si ma comport ca un adevarat suporter...ma supun majoritatii...
...
TRIST
