Amuzantilor,"superstatia" comandata o vom avea pe Ghencea,nu pe lia,cea de pe lia a fost pusa de club si nu s-a permis de catre observatorul UEFA sa aibe volumul mai puternic.Lasati ironiile.Iar despre femeile care vor veni sa-l vada pe beckam nu vor veni la peluza,stiu bine ca nu este locul lor acolo si nu e un loc bun de vizionat un meci de fotbal din cauza galeriei care sta in picioare,steaguri,sarituri,maini ridicate,imbranceli,etc.Mai mult decat atat,la cozile care vor fi,cum crezi tu ca ar putea apuca o femeie bilete?.Cei care vor veni in tricouri cu real,vor pleca dezbracati.Si eu eram admirator al realului,dar pana la tragere.De atunci,sunt dusmanii mei!Pana acum tot postati ca ati vcrea ca Gigi sa mareasca preturile la bilete ca sa nu mai fie peluza populata cu copii,milogi,etc.A facut-o si nu va convine,nu-i nimic,are cine sa vina la meci sa incurajeze echipa,voi ramaneti acasa,beti 3 beri,comentati cu mosii de pe scara,vizionare placuta!
....si despre freza lui beckam....
