2251 de posturi..wow.hai ca se poate..3000 imediat le faci.![]()
2251 de posturi..wow.hai ca se poate..3000 imediat le faci.![]()
@Bogdan_p se face rost de statia accea pana la meciul cu standard? e mare nevoie de ea ![]()
hai enerveaza-ma ca trec de 3000 :lol:
ce vrei mai doar n-am mai scris un mesaj de 4-5 luni pe forum acu revin in forta
Nu stiu dc ne ajuta statia dar dc ne ajuta portarul ... ne calificam clar .
am scris de topicul dedicat meciului de ce nu`l consider total vinovat pe Carlos...
Zama...vezi ca ai 420 de mesaje... :roll:
424...mai bine dai u o bere ca ai onoarea sa ma cunosti ![]()
magazinul muzica ,,,,,,,,dar sunt fff scumpe
Stai frate linistit cu magazinul muzica, ca doar nu se iau pentru galerie tobe de concert rock...
Eu zic sa cautati un manelist sa-l intrebati, astia cred ca si le fac singuri, pe comanda, pe la caldarari cocalari sau alte specii de rapidist.
cu mult timp in urma mi-am achizitionat o toba de la o fanfara din parcul herastrau parca cu 100.000 spaga...
poate vb aiurea dar tobe de astea simple( o cutie rotunda si o mebrana oarecare) se pot face pe undeva la comanda faza e ca nu am idee unde s-ar putea face asa ceva...
Este o idee buna faza cu tobele, pe langa tinerea ritmului, se creeaza si o atmosfera faina, plus ca imbie si pe altii sa cante. Oricum, astept cu nerabdare noua statie, findca avem mare nevoie de ea .
Frumos ar fi sa avem cite 2 tobe de brigada...cum la NOI sunt o gramada d brigazi pun pariu k am face lejer 20 d tobe ![]()
Respect UTA :
"Fotbalul adevãrat revine acasã" și "Meciul campioanelor adevãrate" au fost mesajele afișate de arãdeni.
daca imi aduc bine aminte la ultima sedinta a peluzei nord...prin iarna a fost..mustata a zis ca achizitionase deja cateva tobe..gen vreo 2 sau 3 si ca urmeaza sa mai ia! si ca a dat un mil jumate pe fiecare! in fine la ce a patit el cine stie ce or fi patit si tobele alea... ma rog nu cont!
cert este ca trebuie sa luam tobe iar solutia ar fi ca fiecare membru al unui grup sa dea o anumita suma!
daca imi aduc bine aminte la ultima sedinta a peluzei nord...prin iarna a fost..mustata a zis ca achizitionase deja cateva tobe..gen vreo 2 sau 3 si ca urmeaza sa mai ia! si ca a dat un mil jumate pe fiecare! in fine la ce a patit el cine stie ce or fi patit si tobele alea... ma rog nu cont!
cert este ca trebuie sa luam tobe iar solutia ar fi ca fiecare membru al unui grup sa dea o anumita suma!
Sunt de acord cu decizia ta , dar nu numai grupurile organizate sa dea bani .. Sa se faca o urna in peluza ceva , un cont bancar nush ce sa zik ..
[este doar o parere nu mio luati in nume de rau]
Buey,inca ceva:mai terminati o data cu degradatii vostrii:)).Nu exista asa ceva,versul suna asa"insa ultrasii versati,s-au pisat iar pe gradati",nu mai skimbati voi versurile cum vreti.
Peluza Nord in colaborare cu agentia de fotomodele a lui Nicu Gheara,organizeaza la pauza meciului cu FC Vaslui un concurs de miss pt suporterele steliste.Concursul va cuprinde 2 probe:ascunderea tortei cat mai bine in corset precum si acoperirea integrala cu saliva a unui jandarm.Premiul cel mare este oferit de domnul colonel Georgescu si consta intr-o interdictie pe stadioanele din Romania pe o durata de 2 ani,premiul secundar constand intr-un cec de la jandarmeria romana,in valoare de nici mai mult,nici mai putin,20 milioane lei romanesti.Doritoarele se pot inscrie lasand-u-mi un privat sau cu scrisoare de intentie lasata pe forum la aceasta sectiune,in care sa mentioneze cum,de ce si cu cine si-au pierdut "mandria",carui fotbalist de la Steaua viseaza sa-i faca un blowjob si ce le atrage la mine:)))))))))))))
Descurcaretilor,pt peluza nu sunt bune orice fel de tobe:)))cum drac vrei sa batem la 5000 de oameni cu tobe de la muzica?sau de la lautari?trebuiesc tobe di material special care sa aiba o anumita rezonanta si sa fie dintr-un material rezistent care sa nu cedeze in 10 min,ca se bate tare in ele.
adica tobe de tabla sau MM de arama ce sunt
... gen 1,5 mil
... oks problema este : se fac la comanda sau se gasesc undeva?
da
asta e buna
.da barem sa fie sparte ca rasuna mai tare :twisted:
Statia de amplificare mult mai convenabila decat amaratele de tobe, ii adaugi si o orga si scoti si aplauzele
))
) Inregistram niste cantece si facem playback pana la urma...
D.J. VaSsyle
)
statia despre care se vorbea,o sa ajunga pana la meciu cu standard,pentru ca ar fi foarte foarte mare nevoie de ea...