FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«12829303132126»
albanezul09.08.2006 21:31

2251 de posturi..wow.hai ca se poate..3000 imediat le faci.:)

bodanelu09.08.2006 21:35

@Bogdan_p se face rost de statia accea pana la meciul cu standard? e mare nevoie de ea :)

dbd09.08.2006 21:36

hai enerveaza-ma ca trec de 3000 :lol:

ce vrei mai doar n-am mai scris un mesaj de 4-5 luni pe forum acu revin in forta

sergiu_titan09.08.2006 21:36

Nu stiu dc ne ajuta statia dar dc ne ajuta portarul ... ne calificam clar .

bodanelu09.08.2006 21:52

am scris de topicul dedicat meciului de ce nu`l consider total vinovat pe Carlos...

Andreiasu11.08.2006 15:37

Zama...vezi ca ai 420 de mesaje... :roll:

Andreiasu12.08.2006 18:42

424...mai bine dai u o bere ca ai onoarea sa ma cunosti :))

verdichio12.08.2006 20:58

magazinul muzica ,,,,,,,,dar sunt fff scumpe

George Stan12.08.2006 21:19

Stai frate linistit cu magazinul muzica, ca doar nu se iau pentru galerie tobe de concert rock...

Eu zic sa cautati un manelist sa-l intrebati, astia cred ca si le fac singuri, pe comanda, pe la caldarari cocalari sau alte specii de rapidist.

Radu mic12.08.2006 22:36

cu mult timp in urma mi-am achizitionat o toba de la o fanfara din parcul herastrau parca cu 100.000 spaga...

sergiu_titan13.08.2006 06:26

poate vb aiurea dar tobe de astea simple( o cutie rotunda si o mebrana oarecare) se pot face pe undeva la comanda faza e ca nu am idee unde s-ar putea face asa ceva...

FANATIK RED-BLUE13.08.2006 07:37

Este o idee buna faza cu tobele, pe langa tinerea ritmului, se creeaza si o atmosfera faina, plus ca imbie si pe altii sa cante. Oricum, astept cu nerabdare noua statie, findca avem mare nevoie de ea .

Maresal13.08.2006 07:56

juvereginatc2.th.jpg

 

La ceva de genu asta visez eu,... cu o singura toba mai rau te amagesti :(

habarnam8513.08.2006 10:23

Frumos ar fi sa avem cite 2 tobe de brigada...cum la NOI sunt o gramada d brigazi pun pariu k am face lejer 20 d tobe :D

_yang14.08.2006 21:54

Respect UTA :

"Fotbalul adevãrat revine acasã" și "Meciul campioanelor adevãrate" au fost mesajele afișate de arãdeni.

 

http://www.gsp.ro/index.php?a=52392&shift=1

ultras194715.08.2006 11:01

daca imi aduc bine aminte la ultima sedinta a peluzei nord...prin iarna a fost..mustata a zis ca achizitionase deja cateva tobe..gen vreo 2 sau 3 si ca urmeaza sa mai ia! si ca a dat un mil jumate pe fiecare! in fine la ce a patit el cine stie ce or fi patit si tobele alea... ma rog nu cont!

 

cert este ca trebuie sa luam tobe iar solutia ar fi ca fiecare membru al unui grup sa dea o anumita suma!

Pr3oTu16.08.2006 05:52
daca imi aduc bine aminte la ultima sedinta a peluzei nord...prin iarna a fost..mustata a zis ca achizitionase deja cateva tobe..gen vreo 2 sau 3 si ca urmeaza sa mai ia! si ca a dat un mil jumate pe fiecare!  in fine la ce a patit el cine stie ce or fi patit si tobele alea... ma rog nu cont!

 

cert este ca trebuie sa luam tobe iar solutia ar fi ca fiecare membru al unui grup sa dea o anumita suma!

 

Sunt de acord cu decizia ta , dar nu numai grupurile organizate sa dea bani .. Sa se faca o urna in peluza ceva , un cont bancar nush ce sa zik ..

[este doar o parere nu mio luati in nume de rau]

bogdan_p16.08.2006 06:57

Buey,inca ceva:mai terminati o data cu degradatii vostrii:)).Nu exista asa ceva,versul suna asa"insa ultrasii versati,s-au pisat iar pe gradati",nu mai skimbati voi versurile cum vreti.

bogdan_p16.08.2006 07:06

Peluza Nord in colaborare cu agentia de fotomodele a lui Nicu Gheara,organizeaza la pauza meciului cu FC Vaslui un concurs de miss pt suporterele steliste.Concursul va cuprinde 2 probe:ascunderea tortei cat mai bine in corset precum si acoperirea integrala cu saliva a unui jandarm.Premiul cel mare este oferit de domnul colonel Georgescu si consta intr-o interdictie pe stadioanele din Romania pe o durata de 2 ani,premiul secundar constand intr-un cec de la jandarmeria romana,in valoare de nici mai mult,nici mai putin,20 milioane lei romanesti.Doritoarele se pot inscrie lasand-u-mi un privat sau cu scrisoare de intentie lasata pe forum la aceasta sectiune,in care sa mentioneze cum,de ce si cu cine si-au pierdut "mandria",carui fotbalist de la Steaua viseaza sa-i faca un blowjob si ce le atrage la mine:)))))))))))))

bogdan_p16.08.2006 07:12

Descurcaretilor,pt peluza nu sunt bune orice fel de tobe:)))cum drac vrei sa batem la 5000 de oameni cu tobe de la muzica?sau de la lautari?trebuiesc tobe di material special care sa aiba o anumita rezonanta si sa fie dintr-un material rezistent care sa nu cedeze in 10 min,ca se bate tare in ele.

ultras194716.08.2006 10:27

adica tobe de tabla sau MM de arama ce sunt :)) ... gen 1,5 mil :) ... oks problema este : se fac la comanda sau se gasesc undeva?

naycul_h.19.08.2006 18:51

da :D asta e buna :D .da barem sa fie sparte ca rasuna mai tare :twisted:

VaSsY19.08.2006 20:07

Statia de amplificare mult mai convenabila decat amaratele de tobe, ii adaugi si o orga si scoti si aplauzele ;)))

Alex1420.08.2006 13:15

:))) Inregistram niste cantece si facem playback pana la urma...

D.J. VaSsyle :)))

alexis20.08.2006 13:24

statia despre care se vorbea,o sa ajunga pana la meciu cu standard,pentru ca ar fi foarte foarte mare nevoie de ea...

«12829303132126»