Va rog incetati sa mai cantati despre cine aveti boala,cui dati la m--e sau orice cantec discriminatoriu.Din acest tur de campionat,vom fi depunctati.Abtineti-va,faceti rau echipei.Invatati noile cantece,in stadion cantati doar de Steaua,afara puteti canta si injura cat doriti.Cu parere de rau va spun,daca nu incetati,incepem sa va rupem abonamentele,trecem la violenze fizice.Din cauza incapatanarii voastre,vom avea toti de suferit.Il iubiti pe Antonescu,foarte bine,puneti-va un tablou pe perete,pe stadion venim sa ajutam Steaua sa castige, nu sa o impiedicam.
