nop....kratistele :twisted: :twisted: :twisted: ceva gen ninja girlsnu dar serios acum ar fii marfa o brigada de fete..iti dai seama sa iti fie scandat numele de vro 2000 de fete :> ! sa auda Radoi de la fete: "MIREEEEEEEEEEL RADOOOOOOOOI MIREEEEEEEEL RADOOOOOI" de nu da vro 10 goluri si apoi sare pe ele=))
nam mai auzit prostii mai mari spuse de nimeni........ abtinete.....
