FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«12526272829126»
antonika12.05.2006 06:28
nop....kratistele  :twisted:  :twisted:  :twisted: ceva gen ninja girls :)) nu dar serios acum ar fii marfa o brigada de fete..iti dai seama sa iti fie scandat numele de vro 2000 de fete :> ! sa auda Radoi de la fete: "MIREEEEEEEEEEL RADOOOOOOOOI MIREEEEEEEEL RADOOOOOI" de nu da vro 10 goluri si apoi sare pe ele=))

 

nam mai auzit prostii mai mari spuse de nimeni........ abtinete.....

***alex***12.05.2006 06:44

2000 de fete??? :lol: :lol: Auzi brigada de 2000 de fete si nici de baieti nu exista asa ceva!

panda_ar12.05.2006 06:48

caut panza roz pentru viitor steag de brigada gay.

BandiT12.05.2006 07:27
caut panza roz pentru viitor steag de brigada gay.

 

tare faza!

dar totusi o brigada de fete poate da culoare peluzei.

 

daca tot e rost de bascalie,sa nu uitam ca si crapizii au brigazi de fete , cu fuste colorate si care scandeaza non stop: ia samantza neamule!

si sunt infiltrate si prin alte stadioane.

 

acum fara bascalie , e treaba lor , daca fetele vor brigada , de ce nu?

si numele sa si-l aleaga ele...

BandiT12.05.2006 07:29
caut panza roz pentru viitor steag de brigada gay.

 

tare faza!

dar totusi o brigada de fete poate da culoare peluzei.

 

daca tot e rost de bascalie,sa nu uitam ca si crapizii au brigazi de fete , cu fuste colorate si care scandeaza non stop: ia samantza neamule!

si sunt infiltrate si prin alte stadioane.

 

acum fara bascalie , e treaba lor , daca fetele vor brigada , de ce nu?

si numele sa si-l aleaga ele...

Andreiasu12.05.2006 08:06

Pasaricile Ros - Albastre

hooltras12.05.2006 09:08
caut panza roz pentru viitor steag de brigada gay.

 

brigada asta cum o sa se numeasca? "gay's" ? :twisted: :lol:

sper sa fie doar o gluma : ))) :twisted:

Triphat12.05.2006 19:46
caut panza roz pentru viitor steag de brigada gay.

 

Gay Red&White Dogs ?

bogdan_p13.05.2006 08:26

O sa se numeasca Femeile lu' Bogdan si voi veti avea voie doar sa va uitati:D

Cage13.05.2006 10:16

exista pe timpuri "bad girls".

SebaS18.05.2006 21:13

lol @ brigada gay!!!

cred ca va "inmormanteaza" Gigi direct in crematoriu daca va prinde pe stadion :))

axl2318.05.2006 21:15

brigada sissy!!!

antonika19.05.2006 06:15

lol, brigada gay in peluza la noi... cea mai buna gluma pe care am auzi-o de mult

radooku_steaua19.05.2006 06:26

hai ma ce naiba... brigada gay :lol: :lol: :lol: :lol: o sa vin cu frica la meci sa nu ma intorc acasa cu partea dorsala rosie... Poli si tiganiii hom.....

antonika19.05.2006 06:33
hai ma ce naiba... brigada gay  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  o sa vin cu frica la meci sa nu ma intorc acasa cu partea dorsala rosie... Poli si tiganiii hom.....

 

ai grija sa nu-ti cada o moneda sau ceva pe jos.... :wink:

sergiu_titan31.07.2006 16:20

Am vazut filmulete cu suporteii lui Standard si cred ca daca se joaca in Ghencea ar trebui sa fie intampinati asa cum stim noi cel mai bine, ca la meciul cu villiareal sa se rupa stadionul in doua...sa termine cu prostiile sa vada lucruri serioase

ultras194731.07.2006 17:14

ar fi frumos sa avem o corgrafie facuta misto si sa fie inspirata si pe langa asta torte si fumigene :D .... dar cel mai important: 30.000 de glasuri care sa se auda la maxim :x

Cooper31.07.2006 20:28
Da, chiar imi aduc aminte si din pacate slabe sperante de a mai avea asa ceva.
alinush8931.07.2006 21:12

De unde prietene atatea torte si fumigene....... :x :x :x :x :x

albanezul01.08.2006 05:54

iar vbiti aiurea..ar fi frumos sa AVEM..sa FACEM..asta e meteahna romanului..vrea totul de-a gata.daca nu se face o coregrafie:"de ce nu ATI facut?"..cand se face o coregrafie:"ce coregrafie frumoasa AM avut!"..sper ca intelegeti ce am vrut sa spun.

bogdan_p01.08.2006 11:47

Tortze,torzte si iar tortze:( va aduc eu tortze la meciuri,gratis, dar aprindeti-le voi in stadion.Merge?Aberantilor

VaSsY01.08.2006 11:51
iar vbiti aiurea..ar fi frumos sa AVEM..sa FACEM..asta e meteahna romanului..vrea totul de-a gata.daca nu se face o coregrafie:"de ce nu ATI facut?"..cand se face o coregrafie:"ce coregrafie frumoasa AM avut!"..sper ca intelegeti ce am vrut sa spun.

 

Ai dreptate albanezule, eu am inteles perfect !!!

Ei doar din gura si cer drepturi pe ce nu e al lor...dar nu s eintereseaza cat de greu e sa faci o coregrafie sau ce amenzi se iau pt fumigene..

forever_STEAUA01.08.2006 15:23
iar vbiti aiurea..ar fi frumos sa AVEM..sa FACEM..asta e meteahna romanului..vrea totul de-a gata.daca nu se face o coregrafie:"de ce nu ATI facut?"..cand se face o coregrafie:"ce coregrafie frumoasa AM avut!"..sper ca intelegeti ce am vrut sa spun.

 

Asta in cel mai bun caz. De obicei se aude: eu o faceam mai bine :D

ultras194701.08.2006 18:16
Tortze,torzte si iar tortze:( va aduc eu tortze la meciuri,gratis, dar aprindeti-le voi in stadion.Merge?Aberantilor

 

 

hai ma bogdane ca daca sunt aprinse in jurul vostru si nu altundeva in peluza nu se mai intampla nimic :D:D

bogdan_p02.08.2006 06:44

Nu cred ca renteaza pt o torta aprins sa iau 10 mil amenda,sa mai penalizeze si echipa.Ce zici?

«12526272829126»