asta e una din cele 2 "minuni" pe a2a nu o gasesc...e o piesa rara..
Foarte tare desenu lor,mie imi place ca la ei toate personajele inevitabil sunt negre
),si in stanga "coregrafiei"e un mesaj ce pare destinat lui Hagi??stie cineva ce scrie? Frate capitan planet,nu`i de ei ca la astia puterea apei dauneaza
),si ei oricum au 5 deci ar mai fii puterea gunoiului,puterea marelui stapan Gutza...e ceva special
)

