FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«1107108109110111126»
andyro06.08.2007 12:36

Zmãrãndescu, ofițer responsabil cu securitatea în Ghencea

2007-08-06 13:41:00

 

Pentru acest sezon, Steaua are un ofițer responsabil cu securitatea în persoana lui Cãtãlin Zmãrãndescu. Bodyguardul lui Gigi Becali va fi responsabil cu liniștea de la stadionul din Ghencea.

 

"Fiecare club mare are un ofițer de securitate. Cãtãlin Zmãrãndescu este cea mai potrivitã persoanã pentru a ocupa aceastã funcție", a spus Valeriu Argãsealã.

 

Sunt curios ce inseamna "responsabil cu linistea".

 

Later Edit :

 

Sursa : stelisti.ro (sau link de pe prima pagina din GSP :D

Tibis06.08.2007 12:53

unde ai auzit tu chestia asta??????????

habarnam8506.08.2007 12:57
unde ai auzit tu chestia asta??????????

E un articol de pe gsp.ro

Se pare ca oierul isi ia masuri de "siguranta"!

Sa vdm ce va urma ...

Pledez la UNITATE...

Radu mic06.08.2007 19:48

esti o jigodie bah Jiji! in loc sa mergi pe burta pentru ca stii bine cine esti vorbesti mult si prost. o sa vina si ziua cand vei impartii o camera fara fereastra cu toti nepotii tai!!!

corect habarnam85...UNITATE!

Quetzalcoatl07.08.2007 00:15

Moama ce denumire pompoasa. Ofiter de securitate :))))))))))

 

Offff, apropos de unitatea la care face apel cei de mai sus. Cu toate ca este benefica doua peluze ultra din anumite puncte de vedere si inteleg in mare masura vederile celor de la Nord si Sud, tare mult m-as bucura de ne-am unii toti intr o singura peluza. Situatia asta nu s-ar impune/n-ar fi de recomandat daca nordul ar fi puternic, dar cum bine stim......

habarnam8507.08.2007 06:01
Moama ce denumire pompoasa. Ofiter de securitate :))))))))))

 

Offff, apropos de unitatea la care face apel cei de mai sus. Cu toate ca este benefica doua peluze ultra din anumite puncte de vedere si inteleg in mare masura vederile celor de la Nord si Sud, tare mult m-as bucura de ne-am unii toti intr o singura peluza. Situatia asta nu s-ar impune/n-ar fi de recomandat daca nordul ar fi puternic, dar cum bine stim......

Inteleg unde bati...tocmai daca suntem mai multi cu atit mai bine. Cu cat masa de oameni e mai mare cu atit e mai greu de "controlat" de catre personaje ce se vor a fi "sefi", sau de cei ce sunt (mai nou) responsabili cu "securitatea". Cum se va striga ceva de oier cum "securitatea" va restabili ordinea si disciplina in incinta stadionului!

In razboiul acesta dus de NOI numai uniti vom putea razbi ...alfel vom muri usor, usor ...azi Nordu , maine Sudu!!!

Multi se vor duce la tribuna sau nu vor mai marge la stadion , cei putin care vor mai ramine in peluze vor avea parte de cenzura si ostilitate . Fenomenul va pieri ...

UNITATE

David_Steaua200707.08.2007 06:15

Pai cand am fost sa iau bilet(si-am luat de m-am rupt ) era Zmarandescu acolo si statea de vorba cu unu din galerie care a aparut si la televizor.Stiu si cum il cheama, dar cine stie, poate se cunosteau mai demult si deh...nu mai zic nimic!!Erau si 3 masini care aveau inscris pe ele "Zmarandescu Fight Club".Deci e clara treaba!!Aaaa, si sa nu uitam de nespalatii cu zgarda de aur la gat si cu nenumarate buletine care cumparau bilete peste bilete cu jandarmii de fata(aia, cati erau ei...).Cred ca anul asta renunt sa mai merg la stadion ca m-am saturat de aceeasi situatie care se repeta la infinit!!Zicea cineva ceva de unitate pe aici!!Nostim!!Cu cine sa te unesti,cu gardul??Sunt toti mana in mana!!Si aia care o sa sara ca nu avem nevoie de asa suporteri sa stea in banca lor ca nu cunosc ei situatia de care deja mi s-a facut lehamite!!Forza Steaua!! :(

maryo2oo707.08.2007 08:45

cine s-a bagat in fata a fost jean pavel cu ai lui .. au luat CCA 40 de bilete

bogdan_p07.08.2007 14:10

Ce cciosi sunteti,paraciosilor.Ce tari sunteti voi ca tipati aici ca s-a bagat jean in fatza.Nu mai poate el ca tipati voi pe forum,daca v-a deranjat trebuia sa ii ziceti in fata.Intotdeauna o sa ne bagam in fatza la cozi,pentru ca putem si consideram ca avem acest merit in fata voastra.

fedora07.08.2007 14:26

Cred ca ai vrut sa zici privilegiu sau drept...

Merit e altceva si are putina legatura cu unii...

i0nutz8307.08.2007 14:33

Cu scz de rigoare daca postul meu ii va deranja pe unii sau pe altii: sunt oameni care vin de la zeci sau sute de km pentru amaratele alea de bilete; macar acolo, la rand, ca si pozitie - NU nr de bilete, a se citi buletine/om - ar trebuie sa fie egalitate intre suporteri.

drlv8507.08.2007 14:43

:| :| :|

 

Pretindem respect de la conducere .. asa cum e ea .. dar nu ne respectam macar intre noi .. multumim .. la revedere !

fane_casieru07.08.2007 15:07
Ce cciosi sunteti,paraciosilor.Ce tari sunteti voi ca tipati aici ca s-a bagat jean in fatza.Nu mai poate el ca tipati voi pe forum,daca v-a deranjat trebuia sa ii ziceti in fata.Intotdeauna o sa ne bagam in fatza la cozi,pentru ca putem si consideram ca avem acest merit in fata voastra.

 

Bogdane, aici nu prea ai dreptate,de fapt nu ai deloc.Daca esti lider de galerie asta nu inseamna ca esti mai presus de orice suporter ( cand spun suporter stii la ce ma refer... ) doar prin faptul ca esti cine esti. Le dau dreptate unora care spun ca lasa de dorit actuala conducere a galeriilor...daca tu dai exemplul asta, ce pretentii sa mai avem la altii.Nici tie nu ti-ar fi convenit sa vi de la x km. sa nu mai prinzi bilet sau sa vezi cum ALTII i-au cu gamada.VOI ar trebui sa luati atitudine la asemenea evenimente, ca in momentul cand emiteti pretentii sa fiti ascultati sau luati in seama. Si ca sa nu se interpreteze gresit vreau sa-ti dau un exemplu: FERMA ANIMALELOR de George Orwell - unde TOTI SUNT EGALI,DAR...UNII SUNT MAI EGALI DECAT ALTII.

 

TOT RESPECTUL.

eferman07.08.2007 15:32

fane casieru si altzii... in special aia care au fost la bilete cand a venit Jean... trebuia sa il rugatzi sa ia bilete inaintea voastra cand il observati... este un drept cashtigat atat de jean cat si de restul liderilor prin sacrificii mai mari chiar decat cele ale celorlaltzo membri din brigazi...

MadFroG07.08.2007 15:39

Jean unde si-a cumparat bilete ?

Azzido07.08.2007 15:43

Intr-adevar, poate ca unii au facut mai multe pt Steaua decat altii, dar chiar si asa consider ca nu e normal ca unii sa fie mai presus decat altii si chiar daca sunt, putina modestie nu strica niciodata.

Inchei aici ca sa nu ma apuc sa spun ce am pe inima in acest moment ca o sa pornesc un mic taraboi aici si nu cred ca avem nevoie de asa ceva.

 

Forza Steaua !

Succes maine seara !

steagro

fane_casieru07.08.2007 15:45
fane casieru si altzii... in special aia care au fost la bilete cand a venit Jean... trebuia sa il rugatzi sa ia bilete inaintea voastra cand il observati... este un drept cashtigat atat de jean cat si de restul liderilor prin sacrificii mai mari chiar decat cele ale celorlaltzo membri din brigazi...

 

@eferman - nu-ti face probleme pentru. mine am si abonament si bilet - aici era vorba de ceilalti care nu au apucat bilet si care probabil au facut un sacrificiu destul de mare stand la coada 3-4 ore si au plecat fara...e pacat...Steaua nu e numai a voastra ..a unora ...e a tuturor. Cat despre treaba cu rugatul...mai subtire, ca nu mai suntem in feudalism.

David_Steaua200707.08.2007 16:48

Probabil trebuia sa-i puna si un covor rosu in fata sa nu se murdareasca si sa-i pupe mana ca la preoti.Si mai spuneti de oier ca are aere si figuri in cap.....aceeasi lehamite!!

shmekheru07.08.2007 18:57
Probabil trebuia sa-i puna si un covor rosu in fata sa nu se murdareasca si sa-i pupe mana ca la preoti.Si mai spuneti de oier ca are aere si figuri in cap.....aceeasi lehamite!!

tace'ti mha in plm...mai bine sa se bage Bogdan cu ai lui in fata si sa fie ei alaturi de echipa sa cante...decat sa fie toti semintarii in peluza...banuiesc ca voua va place mai mult zgomotu semintelor decat "ce drog..."...are tot dreptul sa se bage in fata pentru ca datorita noua nu mai primesc ei bilete de la club..

David_Steaua200707.08.2007 19:15
tace'ti mha in plm...mai bine sa se bage Bogdan cu ai lui in fata si sa fie ei alaturi de echipa sa cante...decat sa fie toti semintarii in peluza...banuiesc ca voua va place mai mult zgomotu semintelor decat "ce drog..."...are tot dreptul sa se bage in fata pentru ca datorita noua nu mai primesc ei bilete de la club..

 

 

Daca se baga sau nu se baga nu ma intesreseaza, eu taxam faptul ca unii se simt prea inferiori fata de alte personaje si li se pare ca tre' sa te faci pres in fata cuiva.Dar na,nu inteleg toti chestia asta!!Si tu de unde iti dai seama care-s samantari si care nu??Si vorbeste tu frumos in plm,macar aici,smhekere :angry: !!

fane_casieru07.08.2007 20:03
tace'ti mha in plm...mai bine sa se bage Bogdan cu ai lui in fata si sa fie ei alaturi de echipa sa cante...decat sa fie toti semintarii in peluza...banuiesc ca voua va place mai mult zgomotu semintelor decat "ce drog..."...are tot dreptul sa se bage in fata pentru ca datorita noua nu mai primesc ei bilete de la club..

 

@smekere - mai stai p`aici si mai CITESTE pana sa te apuci sa dai sfaturi....ia-o usor..nu te mai baga in discutii care te depasesc. Este o vorba : Pana nu esti MIC nu te faci MARE.

 

Succes.

SSK07.08.2007 20:07

Discutia pe tema asta n-o sa ajunga nicaieri. Va rog s-o incetati, prin urmare. Altfel, voi bloca topicul.

cannavaro07.08.2007 20:08

David_Steaua2007 daca nu esti samantar cum zici tu si ai veni la meciuri atunci te-ar cunoaste lumea. Atat timp cat unii merg in deplasari si isi cheltuie si ultimii bani pentru. echipa mi se pare foarte normal sa aiba prioritate fata de cei care vin doar la meciurile din cupele europene.

sile-jardel07.08.2007 20:13

asta seara la Fanatik,Jiji azis ca e gata sa-si ceara si scuze fata de suporteri daca va fi liniste,ca el vrea pace si porneste el primul catre acest lucru.de miine vor veni pe stadion cei de la BGS,cu ciini si cu ce mai au in dotare.asa a zis in direct si daca se va face pace ii scoate si pe cei de la BGS

SSK07.08.2007 20:19

Nu-mi vine sa cred. Ma asteptam la o pozitie pe dos. Se pare ca Hagi are un cuvant de spus...

«1107108109110111126»