FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«1106107108109110126»
criminalu200502.08.2007 07:59

La multi ani baieti! la cat mai multe realizari si ne vedem la meciuri...

lucvald-190202.08.2007 08:47
Salut implinirea unui an a grupului, a echipei TRIADA!

Felicit toti prietenii care au contribuit anul acesta la toate succesele noastre!

La cat mai multe realizari in peluza!

 

va astept la majorat !

la multi ani voinicilor si la cat mai multe realizari!

 

Bafta

Kustino02.08.2007 08:49
Salut implinirea unui an a grupului, a echipei TRIADA!

Felicit toti prietenii care au contribuit anul acesta la toate succesele noastre!

La cat mai multe realizari in peluza!

GLAS va ureaza La Multi Ani !

Gezets02.08.2007 09:07
GLAS va ureaza La Multi Ani !

 

 

masa si dansul vor avea loc pe trenul din noaptea asta,ne vedem acolo.

SSK02.08.2007 09:09

La multi ani, Triada! Tineti steagul sus!

bodanelu02.08.2007 10:53

La multi ani Triada!

fane_casieru02.08.2007 10:55

RESPECT - TRIADA !!!

MarkCortez02.08.2007 13:23

Triada...Triada..suna cunoscut, da in ce galerie sunt ? Despre ei am auzit, pe CNN, ca sunt toti numia niste duri...

habarnam8502.08.2007 14:02
masa si dansul vor avea loc pe trenul din noaptea asta,ne vedem acolo.

Pastrati si pentru mine ca nu pot sa vin pe tren deoarece Vineri sunt la servici:(((

Ne vedem la stadion pentru spectacol!

Andreea stelista02.08.2007 15:32

La multi ani Triada! & cat mai multe realizari in peluza!

cRiss4Steaua02.08.2007 16:16

Happy B'day Triada .. tinetio tot aja :)

Maresal02.08.2007 17:34

Multumim frumos, baieti ( si fete :D ) !!!

MarkCortez02.08.2007 21:09

Deci gata cu LA MULTI ANI TRIADA ca a trecut si azi se fac 2 ani de FIGHT SQUAD si DESANT ! La multi ani, cu un plus pentru DESANT care in 2 ani de existenta a dat (alaturi de superbii baieti de la TRIADA) un PLUS de culoare peluzei, realizand niste coregrafii unice in Romania ("Old no.7 is BACK", "MORI JAVRA" si bestiala "ACAB"). Astept plin de interes noi realizari pentru sezonul 2007 - 2008.

Andreiasu02.08.2007 21:25
Sa bem domnilor !
bodanelu02.08.2007 22:53

nu scapam de o aniversare... ca "pac" vin doua :))

La multi ani Desant si Fight Squad!

SSK02.08.2007 23:38

La multi ani, Desant!

CSA03.08.2007 03:26
"Old no.7 is BACK", "MORI JAVRA" si bestiala "ACAB"

 

Si eu astept noi realizari din partea lor. Respect pentru tot ce au facut pana acum.

criminalu200503.08.2007 05:15

LA MULTI ANI BAIETI sa fim in continuare cea mai tare galerie... La cat mai multe realizari !!!

ssinpadureacualune03.08.2007 08:28

Fight Squad mai exista???Dar Skins???Cine mai stie cum era Skins Berceni inainte...sau CAG...parca nu am cuvinte.Asta e...timpuri trecute...

habarnam8503.08.2007 09:25
Fight Squad mai exista???Dar Skins???Cine mai stie cum era Skins Berceni inainte...sau CAG...parca nu am cuvinte.Asta e...timpuri trecute...

Nu mai exista , sa incercat ceva si nu a reusit...Skins nu stiu

eferman03.08.2007 10:00
Fight Squad mai exista???Dar Skins???Cine mai stie cum era Skins Berceni inainte...sau CAG...parca nu am cuvinte.Asta e...timpuri trecute...

 

CAG si COLENTINA(steagul ala care il puneau pe gardu despartzitor dintre peluza si tribuna) erau ale uneia si aceleaiashi grupari care inca exista... din pacate timpu a trecut si nu totzi vechii membri mai sunt la fel de activi... insa in caz de nevoie cu sigurantza nu lasa peluza la greu! :)

cRiss4Steaua03.08.2007 15:17

Happy B`day Desant si Fight Squad !

MarkCortez04.08.2007 21:43

deci gata cu serberile toamnei. A inceput un nou sezon si nu am auzit inca (nu neaparat pe net) de nici o intalnire a brigazilor (vb doar de Nord) pentru a se stabili care sunt planurile de viitor, sau cel putin pentru acest sezon, si care va fi politica peluzei in ceea ce priveste conflictul cu Jiji. Chiar ii doare in fund pe toti ? Nu astept neaparat un raspuns, vreau macar niste fapte. Si cum Bogdan cred ca este singurul dintre cei implicati cu adevarat in viata peluzei care mai intra pe acest site, sper sa prinda mesajul si sa se faca ceva.

korynna04.08.2007 23:41

Pai chiar cred ca o sa se faca ceva,mai ales dupa ce s-a intamplat la Constanta.Nu e vorba ca ii doare in fund,dar sunt atatea probleme si prea putini oameni care sa le rezolve,plus altii care baga bete-n roate.Sa speram la mai bine.

SteauaToronto06.08.2007 09:36

Bogdane mai merg bateriile la portavoce ?:)))

«1106107108109110126»