La multi ani baieti! la cat mai multe realizari si ne vedem la meciuri...
La multi ani baieti! la cat mai multe realizari si ne vedem la meciuri...
Salut implinirea unui an a grupului, a echipei TRIADA!Felicit toti prietenii care au contribuit anul acesta la toate succesele noastre!
La cat mai multe realizari in peluza!
va astept la majorat !
la multi ani voinicilor si la cat mai multe realizari!
Bafta
Salut implinirea unui an a grupului, a echipei TRIADA!Felicit toti prietenii care au contribuit anul acesta la toate succesele noastre!
La cat mai multe realizari in peluza!
GLAS va ureaza La Multi Ani !
GLAS va ureaza La Multi Ani !
masa si dansul vor avea loc pe trenul din noaptea asta,ne vedem acolo.
La multi ani, Triada! Tineti steagul sus!
La multi ani Triada!
RESPECT - TRIADA !!!
Triada...Triada..suna cunoscut, da in ce galerie sunt ? Despre ei am auzit, pe CNN, ca sunt toti numia niste duri...
masa si dansul vor avea loc pe trenul din noaptea asta,ne vedem acolo.
Pastrati si pentru mine ca nu pot sa vin pe tren deoarece Vineri sunt la servici:(((
Ne vedem la stadion pentru spectacol!
La multi ani Triada! & cat mai multe realizari in peluza!
Happy B'day Triada .. tinetio tot aja ![]()
Multumim frumos, baieti ( si fete
) !!!
Deci gata cu LA MULTI ANI TRIADA ca a trecut si azi se fac 2 ani de FIGHT SQUAD si DESANT ! La multi ani, cu un plus pentru DESANT care in 2 ani de existenta a dat (alaturi de superbii baieti de la TRIADA) un PLUS de culoare peluzei, realizand niste coregrafii unice in Romania ("Old no.7 is BACK", "MORI JAVRA" si bestiala "ACAB"). Astept plin de interes noi realizari pentru sezonul 2007 - 2008.
nu scapam de o aniversare... ca "pac" vin doua ![]()
La multi ani Desant si Fight Squad!
La multi ani, Desant!
"Old no.7 is BACK", "MORI JAVRA" si bestiala "ACAB"
Si eu astept noi realizari din partea lor. Respect pentru tot ce au facut pana acum.
LA MULTI ANI BAIETI sa fim in continuare cea mai tare galerie... La cat mai multe realizari !!!
Fight Squad mai exista???Dar Skins???Cine mai stie cum era Skins Berceni inainte...sau CAG...parca nu am cuvinte.Asta e...timpuri trecute...
Fight Squad mai exista???Dar Skins???Cine mai stie cum era Skins Berceni inainte...sau CAG...parca nu am cuvinte.Asta e...timpuri trecute...
Nu mai exista , sa incercat ceva si nu a reusit...Skins nu stiu
Fight Squad mai exista???Dar Skins???Cine mai stie cum era Skins Berceni inainte...sau CAG...parca nu am cuvinte.Asta e...timpuri trecute...
CAG si COLENTINA(steagul ala care il puneau pe gardu despartzitor dintre peluza si tribuna) erau ale uneia si aceleaiashi grupari care inca exista... din pacate timpu a trecut si nu totzi vechii membri mai sunt la fel de activi... insa in caz de nevoie cu sigurantza nu lasa peluza la greu! ![]()
Happy B`day Desant si Fight Squad !
deci gata cu serberile toamnei. A inceput un nou sezon si nu am auzit inca (nu neaparat pe net) de nici o intalnire a brigazilor (vb doar de Nord) pentru a se stabili care sunt planurile de viitor, sau cel putin pentru acest sezon, si care va fi politica peluzei in ceea ce priveste conflictul cu Jiji. Chiar ii doare in fund pe toti ? Nu astept neaparat un raspuns, vreau macar niste fapte. Si cum Bogdan cred ca este singurul dintre cei implicati cu adevarat in viata peluzei care mai intra pe acest site, sper sa prinda mesajul si sa se faca ceva.
Pai chiar cred ca o sa se faca ceva,mai ales dupa ce s-a intamplat la Constanta.Nu e vorba ca ii doare in fund,dar sunt atatea probleme si prea putini oameni care sa le rezolve,plus altii care baga bete-n roate.Sa speram la mai bine.
Bogdane mai merg bateriile la portavoce ?
)