FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«1101102103104105126»
Despec25.07.2007 23:04
Moartea suporterului de la Cluj nu a avut nici o legatura cu afinitatile microbistice ale participantilor ( cel putin asta a fost deznodamantul anchetei efectuate de politia locala, dar sunt convins ca ti-a spus Gigi contrariul ). Se scrie "de accea". "AICI" unde? La tine in sufragerie? In mintea ta ingusta? "E posibil sa aveti o reverie"(ahahahahah). Pe langa lacunele gramaticale ai si probleme de lexic, amice. Reverie inseamna vis. Voiai sa spui revelatie probabil. Se scrie "imagineaza-ti".

 

Pe partea de substrat. Daca vrei sa deschizi discutii filozofice (ceea ce nu te sfatuiesc, pentru ca observ ca nu ai un fundament stabil pe care sa-ti argumentezi opiniile), pornirile atavice au fascinat, fascineaza si vor fascina mereu OMUL(cu litere mari, ca asa ii spui tu). Dorinta de a te integra de asemenea. Suntem animale sociale (zoon politikon - ai un 10 daca imi spui de unde am scos asta fara sa apelezi la google sau la mami) dar, ca o caracteristica intrinseca, nu dorim sa fim supusi. Mai ales unui oligofren (recte animal inferior, de rangul protozoarelor - Gigi). As continua dar sincer nu cred ca o sa intelegi vreodata si nici nu-ti este accesibil locul unde ai putea intelege. Poti intelege asta doar senzorial, prin experienta.

''noname_fu"..."noname_te du" esti atat de ingust amice!! Eu nu filozofez cu tine si nici cu nimeni...Imi expun un punct de vedere.Tu nu ai altceva de facut deact sa citesti ori ba...sa aprofundezi...ori nu.Zici ca esti pe forum...la discutii,nu la ora de gramatica...Tu poate esti mai in tema ca-ti sunt proaspete...eu am trecut de mult de nivelul asta...ceea ce-ti doresc si tie sincer,dar doar daca faci parte integranta a unui regn animal aprpiat omului...Daca nu...paraseste-ne ca si-asa va-nmultiti des si repede...

noname_fu25.07.2007 23:15

Cand ai timp sa-mi explici ce inseamna "sa fac parte integranta". Poate de vina e licenta poetica. Ignorand acest nou personaj funambulesco-cretin, ii invit pe cei interesati sa citeasca primul post al acestui thread. Mi se pare foarte elocvent in momentele astea.

Padrese25.07.2007 23:18

Prieteni, nu mai bagati in seama personaje din astea care isi varsa frustrarea pe forum, lasati-i sa abereze cat vor ca la un moment dat se vor plictisi si nu vor mai posta. Cred ca avem totusi avem probleme mult mai importante decat sa umplem pagini raspunzand la stupizeniile unora.

noname_fu25.07.2007 23:19

Ai dreptate si tu... Incep sa cred ca e rapidist despec asta, prea e singur impotriva tuturor. Incep sa cred ca sufera de aceleasi boli ca si Gigi, o fi chiar el! Un "wannabe" formator de opinie care nu stie sa lege 2-3 fraze fara sa greseasca, imbibat cu tendinte megalomanice si de scurt-circuitare cognitiva.

Despec25.07.2007 23:30

Chiar asa...nu va bateti capul...A fost canicula...vin furtuni...si asa creierele voastre-s obosite de halucinogenele ce le serviti regulat...Am sa va urmaresc cu enorm interes subiectele acelea atat de importante pe care le aveti de dezbatut.

Va dau eu un punct de plecare...ce rost are sa dati 128 de pagini in urma?...Va ia timp!:))

Deci...''Ce facem cu Gigi Becali si cu pro(s)testul nustru?'':)))

Continuati-l!! Sambata tot mergeti la Constanta...sa va luati SLAPI de acolo...Sunt mai ieftini si sunt special pentru sarit gardurile de protectie:))))

Despec25.07.2007 23:31

Chiar asa...nu va bateti capul...A fost canicula...vin furtuni...si asa creierele voastre-s obosite de halucinogenele ce le serviti regulat...Am sa va urmaresc cu enorm interes subiectele acelea atat de importante pe care le aveti de dezbatut.

Va dau eu un punct de plecare...ce rost are sa dati 128 de pagini in urma?...Va ia timp!:))

Deci...''Ce facem cu Gigi Becali si cu pro(s)testul nustru?'':)))

Continuati-l!! Sambata tot mergeti la Constanta...sa va luati SLAPI de acolo...Sunt mai ieftini si sunt special pentru sarit gardurile de protectie:))))

Despec25.07.2007 23:32

Chiar asa...nu va bateti capul...A fost canicula...vin furtuni...si asa creierele voastre-s obosite de halucinogenele ce le serviti regulat...Am sa va urmaresc cu enorm interes subiectele acelea atat de importante pe care le aveti de dezbatut.

Va dau eu un punct de plecare...ce rost are sa dati 128 de pagini in urma?...Va ia timp!:))

Deci...''Ce facem cu Gigi Becali si cu pro(s)testul nustru?'':)))

Continuati-l!! Sambata tot mergeti la Constanta...sa va luati SLAPI de acolo...Sunt mai ieftini si sunt special pentru sarit gardurile de protectie:))))

Despec25.07.2007 23:33
Ai dreptate si tu... Incep sa cred ca e rapidist despec asta, prea e singur impotriva tuturor. Incep sa cred ca sufera de aceleasi boli ca si Gigi, o fi chiar el! Un "wannabe" formator de opinie care nu stie sa lege 2-3 fraze fara sa greseasca, imbibat cu tendinte megalomanice si de scurt-circuitare cognitiva.

:)))M-ai ghicit gramaticosule!!! Sunt rapidist...dar am fost mai bine zis...doar in seara asta!!:))

Despec25.07.2007 23:55

''noname_FU, Astazi, 02:36 AM

 

 

"stelist infocat"

 

 

Grup: Seniori

Mesaje: 154

7,035

Inregistrat: 28-November 05

 

 

 

"fu" vine de la **** you. Asa ca, **** you! ''

 

Baiatel!! E cel mai usor sa-njuri!! Mai greu e cu aia 7 ani de-acasa!! Dar ...ori esti orfan...ori nu au fost in stare sa te educe. steagro

cannavaro26.07.2007 00:09
Chiar asa...nu va bateti capul...A fost canicula...vin furtuni...si asa creierele voastre-s obosite de halucinogenele ce le serviti regulat...Am sa va urmaresc cu enorm interes subiectele acelea atat de importante pe care le aveti de dezbatut.

Sambata tot mergeti la Constanta...sa va luati SLAPI de acolo...Sunt mai ieftini si sunt special pentru sarit gardurile de protectie:))))

 

Nu e nevoie sa ne urmaresti tu, nici sa-ti dai cu parerea pe aici. si mai ales nu stiu pe ce baza te bagi tu aiurea in seama cu noi si suferi. Crezi ca schimbi ceva daca scrii posturi de 40 de randuri pe care oricum nu ti le citeste nimeni pentru ca nu ne intereseaza parerea ta?!

P.S. Plecam de vineri la Constanta, sa nu zicem ca n-am fost la mare si anul asta.

Auf vieder sehen Descartes din Ghencea.

maniacodepresiv26.07.2007 00:13

Despec esti bolnav :)

Despec26.07.2007 04:55
Nu e nevoie sa ne urmaresti tu, nici sa-ti dai cu parerea pe aici. si mai ales nu stiu pe ce baza te bagi tu aiurea in seama cu noi si suferi. Crezi ca schimbi ceva daca scrii posturi de 40 de randuri pe care oricum nu ti le citeste nimeni pentru ca nu ne intereseaza parerea ta?!

P.S. Plecam de vineri la Constanta, sa nu zicem ca n-am fost la mare si anul asta.

Auf vieder sehen Descartes din Ghencea.

Pai atunci de ce-mi raspunzi PROSTALAULE ,daca tot nu le citesti,ca nu te intereseaza parterea mea...PUSTAN CORDIT!!

Apropos...vezi ca la mare-i apa cam rece...dar pentru voie benefic dar doar daca stati 10 minute cu capul in ea...Nu va faceti griji pentru respiratie...Nu va este oricum de folos!:)))

Despec26.07.2007 05:03
Despec esti bolnav :)

Da...bineinteles!! Sunt MANIACODEPRESIV!!:)))))

P.S:Mare e gradina lui Dumnezeu! Cred ca nu se mai pune problema ca gardul sa fie sarit...cred ca are o fisura-n el ca trec si copii!:)))

Despec26.07.2007 05:10

Apropos de plecarea la Constanta!! Aveti grija ca pe-acolo cica se TRAGE CLANTA!! Deci...gurile-nchse si...joc de glezne!:)))

Noroc cu deplasarile astea pe spinarea Stelei si...cei mai rau ca...in numele ei,caci altfel nu vedeati marea nici macar odata pe an.Cred ca de-asta si faceti scandal...ca sa provocati suspendari si sa aveti sansa sa vedeti si voi''MAREA BALTA''! HAHAHAHAHA!!!

Aaaa...si apropos...luati ceva lesie la voi!! Curata tare bine,iar unii aveti neaparat nevoie ca duhniti si pe forumuri.

Despec26.07.2007 05:13

''1234'':

Nu raspund la mesajele private!! Injura aici ca sa stie lumea cine esti! Ti-e rusine? Esti si tu unul din aia cu fular la nas?Daca nu ai nimic de spus...de ce te limitezi doar la a spune ...PREZENT cand te striga gloata?

Azzido26.07.2007 05:45

Despec, fa un efort si nu mai arunca cu noroi in utilizatorii de pe forum, nu ii cunosti, deci abtine-te.

OFF topic:

daca mai faci spam pe forum, iti garantez ca o sa ne parasesti curand, cu sau fara voia ta.

Numai bine ! :rolleyes:

cosmin ultras26.07.2007 05:45

Sa-i dea cineva ban ca luat-o urat de tot pe aratura!

Gezets26.07.2007 05:46
Apropos de plecarea la Constanta!! Aveti grija ca pe-acolo cica se TRAGE CLANTA!! Deci...gurile-nchse si...joc de glezne!:)))

Noroc cu deplasarile astea pe spinarea Stelei si...cei mai rau ca...in numele ei,caci altfel nu vedeati marea nici macar odata pe an.Cred ca de-asta si faceti scandal...ca sa provocati suspendari si sa aveti sansa sa vedeti si voi''MAREA BALTA''! HAHAHAHAHA!!!

Aaaa...si apropos...luati ceva lesie la voi!! Curata tare bine,iar unii aveti neaparat nevoie ca duhniti si pe forumuri.

 

sa moara mata?

m1Tz0r26.07.2007 06:16
Chiar asa...nu va bateti capul...A fost canicula...vin furtuni...si asa creierele voastre-s obosite de halucinogenele ce le serviti regulat...Am sa va urmaresc cu enorm interes subiectele acelea atat de importante pe care le aveti de dezbatut.

Va dau eu un punct de plecare...ce rost are sa dati 128 de pagini in urma?...Va ia timp!:))

Deci...''Ce facem cu Gigi Becali si cu pro(s)testul nustru?'':)))

Continuati-l!! Sambata tot mergeti la Constanta...sa va luati SLAPI de acolo...Sunt mai ieftini si sunt special pentru sarit gardurile de protectie:))))

 

 

hhahaha chiar esti amuzant tipule ! bravo ! dar slapi ne luam de aici ... a si inca ceva ne-a zis mama ta ca vrea sa mearga si ea cu noi la Constanta !

Despec26.07.2007 06:32
Despec, fa un efort si nu mai arunca cu noroi in utilizatorii de pe forum, nu ii cunosti, deci abtine-te.

OFF topic:

daca mai faci spam pe forum, iti garantez ca o sa ne parasesti curand, cu sau fara voia ta.

Numai bine ! :rolleyes:

Eu nu''arunc cu noroi'' in utilizatorii de pe forum! Ei se afunda singuri!Iar in ceea ce priveste faptul ca nu-i cunosc...ai dreptate...dar nici nu am placerea...Imi ajunge cum se exprima pe aici si pe stadion. Eu nu vreau decat sa le atrag atentia ca au ramas in urma galeriilor adverse...iar prin continuarea acestui absurd ''razboi''nu vor aduce decat deservicii Stelei...Oricum sunt perdanti din start.Oftica mare este ca acesti pustani au mostenit o galerie tocmai de la acei ''comunisti'' blamati de niste rahati cu ochi acum...Au primit cea mai frumoasa,numeroasa si atasata de club si de echipa galerie si au reusit sa o faca cea mai hulita si incapabila de a-si sustine favoritii...

Pentru toti PROSTII din galeria Stelei...o singura remarca as mai avea!! Cand veti avea familii,sau...daca aveti...nu va spalati rufele in strada...HANDICAPATILOR!! Faceti-o civilizat ...in propriul camin...nu va devastati bunurile...altfel nu veti fi catalogati decat ca suporterii rapidisti!:)) CRA-CRA!:))

Cat priveste amenintarea ta ca as putea parasi forumul:

1...cred ca esti mai destept de atata,incat sa crezi ca asta ar putea fi vreo ofensa adusa mie sau vreo razbunare.De regula asta este arma altcuiva...

2...nu vad la ce v-ar folosi numai pareri favorabile pe aici? Nu ar fi discutiile voastre cam monotone? Si asa nu prea am vazut mare lucru,ci unele injuraturi si indemnuri la ''rascoala''...Despre eficienta galeriei si aportul ei la binele echipei...mai nimic...doar onomatopee anti Becali,de parca penbtru multi nici numai exista echipa.

3...cat crezi ca m-ar afecta inlaturarea de pe forum? Si-asa am intrat recent...Prea multe nu am de spus oricum cand discutiile se invart fara sens doar in jurul pretentiilor inovatoare ale unor derbedei.

Deci...''butoanele''-s la tine borcica mic care esti!:))Te asigur ca nu ma voi zbate ca pestele pe uscat sa intru iarasi pe aici!

Despec26.07.2007 06:33
Sa-i dea cineva ban ca luat-o urat de tot pe aratura!

Ban(i) am destui...DO(L)BI!!:))

Despec26.07.2007 06:36
sa moara mata?

A facut-o de ceva vreme...asa cum o s-o faca si a ta peste cativa ani...Ceva mai multi e-adevarat ca doar nu s-o prapadi de tanara...Are o PLEAVA de educat si de crescut...chiar daca-i destul de tarziu...dar asa-s parintii...se chinuie si spera pana in ultimul ceas...

Nu va fi cazul tau,caci tu nu vei avea familie caci ti-se se simte impotenta.:P

Despec26.07.2007 06:42
hhahaha chiar esti amuzant tipule ! bravo ! dar slapi ne luam de aici ... a si inca ceva ne-a zis mama ta ca vrea sa mearga si ea cu noi la Constanta !

Ma bucur ca te-am amuzat,dar...mi-am facut-o cu mana mea...Ai deschis gura razand si...cred ca ai o pisica decedata in cavitatea bucala...ceva ...nu stiu...ca miroase groaznic...

Cat despre MAMA...citeste raspunsul de mai sus...DOBITOCULE!! Daca vrei te poti duce la ea!Chiar nu ai ce face pe aici decat umbra de pomana!!

P.S:''BORCICA BUTONICA''...astia nu pot primi OUT!?!Sunt prietenii tai!? Voi asa va dezbateti problemele...aruncand tot neamu-n fata?

_yang26.07.2007 06:46

@Despec

 

Mai calmeaza-te bai baiatule ca nu avem nevoie de 4 postari consecutive de la tine...

Despec26.07.2007 06:52
@Despec

 

Mai calmeaza-te bai baiatule ca nu avem nevoie de 4 postari consecutive de la tine...

Nici eu nu aveam nevoie de 4 apostrofari de la voi!:))5 cu asta a ta...deci 5 si raspunsurile mele...Asa este onorant ,nu? Ce-o fi aia!?:)

«1101102103104105126»