FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Sud

«1111213141517»
S.Mariuss26.10.2011 15:59
lasa portavocea... dar geaca, cand o mai schimba? sau o spala cand face el baie?!

 

 

adevarat :))) io nu am vazut alta geaca pe asta :))))

anonimnoname26.10.2011 19:20
adevarat :))) io nu am vazut alta geaca pe asta :))))

ati cautat pe net totul despre mustata, sau mergeti la nord si nu vreti sa recusoasteti?

S.Mariuss27.10.2011 13:01
ati cautat pe net totul despre mustata, sau mergeti la nord si nu vreti sa recusoasteti?

 

tinere de 7 ani de cand merg pe stadion o singura data am stat in Nord :) ( si in deplasari numai geaca asta o are ) nu cauta anturaj cu mine. bafta

anonimnoname27.10.2011 16:01
tinere de 7 ani de cand merg pe stadion o singura data am stat in Nord :) ( si in deplasari numai geaca asta o are ) nu cauta anturaj cu mine. bafta

l-ai studiat bine daca ai observat tu asta :))

1on27.10.2011 16:28

Ce-aveti, ma, cu geaca omului? O fi geaca lui norocoasa.

vevebr27.10.2011 16:59
Ce-aveti, ma, cu geaca omului? O fi geaca lui norocoasa.

 

poate noroc la pacanele, ca la fotbal nu prea ii merge

AG27.10.2011 20:01

geaca aia e la fel de celebra precum "maibahul" lui fecali :))))

Liviu: VPM27.10.2011 22:02

o poarta lafel cum poarta ivan bogdanov tatuajele :)) daca e sa existe o comparatie=)),cica.

misulikca19.03.2012 11:36

Aseara a fost revenirea sudului in peluza?Sau a fost un ''salut'' pentru echipa ca s-a reintors in Ghencea?:D

ebonyc19.03.2012 14:57

De ce va luati ma de om? Poate are omul mai multe exemplare.

Aztek06.04.2012 07:09

" Venirea lui "Lippi" la Steaua a impartit suporterii Stelei in doua tabere. Peluza Sud i-a transmis antrenorului ca va avea parte de tot suportul, in timp ce nucleul dur de la Nord nici nu vrea sa auda de o impacare cu Stoichita. "

 

http://www.sport.ro/Liga-1/Stoichita-s-a-i...a-impartit.html

 

Pe bune?

RedScorpyON06.04.2012 09:32

NU!

south-side06.04.2012 11:13

Acum daca am sta in fiecare zi sa dezmintim orice tampenie apare prin ziare ne-am duce naibii. Daca nu se anunta nimic nu mai luati de buna orice aberatie. Cand vom avea ceva de zis vom spune.

Stanici06.04.2012 19:31

Da, ba, si Iisus era stanist.

aquilla21.04.2012 15:05
:steagcruce: tare :)
clausblaus21.04.2012 19:35
Da, ba, si Iisus era stanist.

 

Bine ca era stanist si nu stanici-st!:)))

 

Kellerman12.05.2012 11:16
crysty1424.09.2012 19:23
f56ME.jpg
savage24.09.2012 20:53
f56ME.jpg

ai dreacu' bruneti..au reusit sa-mi sparga capu' cu o moneda...ca deh atat stiu si ei sa faca, sa arunce cu bani ca la lautari

Blackzie24.09.2012 21:01

Au invatat sa arunce si cu brichete..am 2 capete in momentu asta..asa e cu magrebienii ce sa le faci.

Thereau198926.09.2012 13:13

Merge cineva in deplasare la Ploiesti . Eu sunt venit de cateva luni in buc si nu am mai facut deplasari pana acum .. daca e cineva interesat putem merge cu masina mea am 3 locuri libere. dati-mi un pm si spuneti-mi cum se procedeaza..

navodarean27.09.2012 10:23

Ce-i cu asta?

http://sudsteaua.ro/

S.S.Lazio27.09.2012 11:59

site-ul peluzei . se va deschide in curand .

Korado27.09.2012 16:22

Felicitari Peluza Sud pentru meciul cu cRapid... :steag_sah_mic:

boggie02.10.2012 19:11
site-ul peluzei . se va deschide in curand .

It's up and running

«1111213141517»