Nu sunt de vanzare. Tricourile au fost facute doar pentru membrii grupurilor din Peluza Sud.
Nu sunt de vanzare. Tricourile au fost facute doar pentru membrii grupurilor din Peluza Sud.
salut nu am mai venit o vreme pe stadion de curand am revenit am stat la nord si am obs. ca la sud nu prea se canta la fel ca la nord de ce?
Avem rosu'n gat.
Edit:
@Stanici
=)))))))))))))))))
salut nu am mai venit o vreme pe stadion de curand am revenit am stat la nord si am obs. ca la sud nu prea se canta la fel ca la nord de ce?
E vorba de emisfere si anotimpuri. In emisfera sudica, in perioada asta, se tine liniste, sa nu se sperie cocostarcii migratori. O sa vezi, cand cocostarcii migratori migreaza(ce dreaq altceva sa faca, doar sunt migratori) in emisfera nordica, cei din nord vor pastra, la randul lor, liniste pentru a nu rupe fragilul ecosistem al planetei. Ce dreaq, am inteles ca nu ai mai venit de o vreme pe stadion dar chiar nu ai aflat ca peluzele Stelei au intrat in Greenpeace si ca fac totul pentru fauna si flora?
@Stanici like
E vorba de emisfere si anotimpuri. In emisfera sudica, in perioada asta, se tine liniste, sa nu se sperie cocostarcii migratori. O sa vezi, cand cocostarcii migratori migreaza(ce dreaq altceva sa faca, doar sunt migratori) in emisfera nordica, cei din nord vor pastra, la randul lor, liniste pentru a nu rupe fragilul ecosistem al planetei. Ce dreaq, am inteles ca nu ai mai venit de o vreme pe stadion dar chiar nu ai aflat ca peluzele Stelei au intrat in Greenpeace si ca fac totul pentru fauna si flora?
![]()
)![]()
Daca nu se uita si el pe sport.ro/Pro TV ,de unde sa stie?
@pytycrys =)))))))))) LMFAO !!!! Cine raceste vara e om puternic ...
nu fiti rai cu omu' mah,a intrebat si el ca orice necunoscator.
a intrebat ca un om normal care nu se uita la TV.. si bine face... in ziua de azi televiziunea te tampeste.. dezbina.. indoctrineaza
@stanici dislike
esti retardel. omul doar a intrebat, nu a dat cu paru'.
=))))))))))))))))))))))) ai o bere de la mine pt aceasta explicatie SF =))))))E vorba de emisfere si anotimpuri. In emisfera sudica, in perioada asta, se tine liniste, sa nu se sperie cocostarcii migratori. O sa vezi, cand cocostarcii migratori migreaza(ce dreaq altceva sa faca, doar sunt migratori) in emisfera nordica, cei din nord vor pastra, la randul lor, liniste pentru a nu rupe fragilul ecosistem al planetei. Ce dreaq, am inteles ca nu ai mai venit de o vreme pe stadion dar chiar nu ai aflat ca peluzele Stelei au intrat in Greenpeace si ca fac totul pentru fauna si flora?
<iframe width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/vp37JEgHbSc?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Foarte frumos.
Respect Sud! ![]()
Omule, fiecare are filosofia lui despre cum se traieste pasiunea fotbalului.
Nu era necesar sa fii acru cu cei pe care nu-i cunosti cu adevarat !
ei sunt de respectat pentru filosofia lor!
toate cele bune,respect Peluza Sud!
p.s. lucvald,nu-mi spune tu de filosofii,te rog amigo.de bomberele portocalii ai auzit?eu nu,dar am purtat cu mandrie unul,in niste vremuri demult apuse.
nu e necesar sa folosesti apelative de genul "amigo".
Din pacate bomberul meu era portocaliu doar la interior pentru ca aveam grad mic in peluza ![]()
Te rog sa abandonezi ideea de a ma convinge ca filosofia ta e mai cerebrala decat a altora.
Aici, pe forum, impartasim idei nicidecum ironii.
Hai noroace !
o sa fie cineva in Peluza Sud de la national arena????
de ce ar fi ?
Eu nu cred ca vor fi si pana la urma nu ar avea rost sa fie. Ei au ales sa nu mai sustina echipa , e decizia lor , una normala si trebuie respectata.
o sa fie cineva in Peluza Sud de la national arena????
rapizii ![]()
o sa fie cineva in Peluza Sud de la national arena????
Probabil Peluza Nord. Parca acolo tin minte ca au stat acum 5 ani, la peluza dintre Bd. Basarabia.
mustata e asa sarac incat nu poate sa cumpere o portavoce ? vad ca a inchiriat-o pe cea de la sud
mustata e asa sarac incat nu poate sa cumpere o portavoce ? vad ca a inchiriat-o pe cea de la sud
lasa portavocea... dar geaca, cand o mai schimba? sau o spala cand face el baie?!
mustata e asa sarac incat nu poate sa cumpere o portavoce ? vad ca a inchiriat-o pe cea de la sud
a inchiriat-o cu bani de la Gigi ![]()
cred ca te roade asta rau de tot ![]()
Foarte frumos.Respect Sud!
Dumnezeule.. mi-au dat lacrimile cand ti-am citit semnatura..