FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Sud

«1101112131417»
Bogdan29.04.2011 09:16

Nu sunt de vanzare. Tricourile au fost facute doar pentru membrii grupurilor din Peluza Sud.

@stelist.bgd29.04.2011 10:13

salut nu am mai venit o vreme pe stadion de curand am revenit am stat la nord si am obs. ca la sud nu prea se canta la fel ca la nord de ce?

pytycrys29.04.2011 13:28

Avem rosu'n gat.

Edit:

@Stanici

=)))))))))))))))))

Stanici29.04.2011 13:56
salut nu am mai venit o vreme pe stadion de curand am revenit am stat la nord si am obs. ca la sud nu prea se canta la fel ca la nord de ce?

 

 

E vorba de emisfere si anotimpuri. In emisfera sudica, in perioada asta, se tine liniste, sa nu se sperie cocostarcii migratori. O sa vezi, cand cocostarcii migratori migreaza(ce dreaq altceva sa faca, doar sunt migratori) in emisfera nordica, cei din nord vor pastra, la randul lor, liniste pentru a nu rupe fragilul ecosistem al planetei. Ce dreaq, am inteles ca nu ai mai venit de o vreme pe stadion dar chiar nu ai aflat ca peluzele Stelei au intrat in Greenpeace si ca fac totul pentru fauna si flora?

Bogdan29.04.2011 14:33

@Stanici like

Sud194729.04.2011 15:12
E vorba de emisfere si anotimpuri. In emisfera sudica, in perioada asta, se tine liniste, sa nu se sperie cocostarcii migratori. O sa vezi, cand cocostarcii migratori migreaza(ce dreaq altceva sa faca, doar sunt migratori) in emisfera nordica, cei din nord vor pastra, la randul lor, liniste pentru a nu rupe fragilul ecosistem al planetei. Ce dreaq, am inteles ca nu ai mai venit de o vreme pe stadion dar chiar nu ai aflat ca peluzele Stelei au intrat in Greenpeace si ca fac totul pentru fauna si flora?

 

:)):)):))

Daca nu se uita si el pe sport.ro/Pro TV ,de unde sa stie?

LanDSharK29.04.2011 17:29

@pytycrys =)))))))))) LMFAO !!!! Cine raceste vara e om puternic ...

S.S.Lazio29.04.2011 18:51

nu fiti rai cu omu' mah,a intrebat si el ca orice necunoscator.

AG29.04.2011 20:55

a intrebat ca un om normal care nu se uita la TV.. si bine face... in ziua de azi televiziunea te tampeste.. dezbina.. indoctrineaza

Azzido29.04.2011 20:57

@stanici dislike

esti retardel. omul doar a intrebat, nu a dat cu paru'.

leoSUD30.04.2011 01:05
E vorba de emisfere si anotimpuri. In emisfera sudica, in perioada asta, se tine liniste, sa nu se sperie cocostarcii migratori. O sa vezi, cand cocostarcii migratori migreaza(ce dreaq altceva sa faca, doar sunt migratori) in emisfera nordica, cei din nord vor pastra, la randul lor, liniste pentru a nu rupe fragilul ecosistem al planetei. Ce dreaq, am inteles ca nu ai mai venit de o vreme pe stadion dar chiar nu ai aflat ca peluzele Stelei au intrat in Greenpeace si ca fac totul pentru fauna si flora?
=))))))))))))))))))))))) ai o bere de la mine pt aceasta explicatie SF =))))))
navodarean30.08.2011 08:30
Costynho31.08.2011 21:09
<iframe width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/vp37JEgHbSc?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Foarte frumos.

Respect Sud! fularultras

lucvald-190226.09.2011 14:39

Omule, fiecare are filosofia lui despre cum se traieste pasiunea fotbalului.

Nu era necesar sa fii acru cu cei pe care nu-i cunosti cu adevarat !

Inciu-Ciuna26.09.2011 14:49

ei sunt de respectat pentru filosofia lor!

 

toate cele bune,respect Peluza Sud!

 

 

p.s. lucvald,nu-mi spune tu de filosofii,te rog amigo.de bomberele portocalii ai auzit?eu nu,dar am purtat cu mandrie unul,in niste vremuri demult apuse.

lucvald-190226.09.2011 19:07

nu e necesar sa folosesti apelative de genul "amigo".

Din pacate bomberul meu era portocaliu doar la interior pentru ca aveam grad mic in peluza :))

 

Te rog sa abandonezi ideea de a ma convinge ca filosofia ta e mai cerebrala decat a altora.

Aici, pe forum, impartasim idei nicidecum ironii.

 

Hai noroace !

Bombonel9420.10.2011 11:01

o sa fie cineva in Peluza Sud de la national arena????

Kellerman20.10.2011 12:19

de ce ar fi ?

bogdinho'20.10.2011 12:35

Eu nu cred ca vor fi si pana la urma nu ar avea rost sa fie. Ei au ales sa nu mai sustina echipa , e decizia lor , una normala si trebuie respectata.

fcsb-4720.10.2011 13:19
o sa fie cineva in Peluza Sud de la national arena????

rapizii :)

1on20.10.2011 14:42
o sa fie cineva in Peluza Sud de la national arena????

 

Probabil Peluza Nord. Parca acolo tin minte ca au stat acum 5 ani, la peluza dintre Bd. Basarabia.

vevebr24.10.2011 22:58

mustata e asa sarac incat nu poate sa cumpere o portavoce ? vad ca a inchiriat-o pe cea de la sud

 

http://imageshack.us/photo/my-images/24/1623064054foto.jpg/

AG24.10.2011 23:05
mustata e asa sarac incat nu poate sa cumpere o portavoce ? vad ca a inchiriat-o pe cea de la sud

 

http://imageshack.us/photo/my-images/24/1623064054foto.jpg/

lasa portavocea... dar geaca, cand o mai schimba? sau o spala cand face el baie?!

anonimnoname25.10.2011 17:10
mustata e asa sarac incat nu poate sa cumpere o portavoce ? vad ca a inchiriat-o pe cea de la sud

 

http://imageshack.us/photo/my-images/24/1623064054foto.jpg/

a inchiriat-o cu bani de la Gigi :))

cred ca te roade asta rau de tot :))

Cesc.25.10.2011 17:59
Foarte frumos.

Respect Sud! fularultras

Dumnezeule.. mi-au dat lacrimile cand ti-am citit semnatura..

«1101112131417»