
Am si eu o intrebare 
Ba baieti, cum protestati voi stand acasa?
Voi credeti ca ciobanu' stie ca existati? Ii faceti pe baietii aia care vin si ragusesc in peluza, ii faceti ca sunt sclavi sau ca SUD-ul adevarat nu mai exista ! Banda Ultra',Glas,South Boys, Stil Ostil, Vacarm, brigazi respecatate v-ati retras ca niste lasi ! N-ati luptat pana la capat.... In mare parte SUD-ul adevarat nu mai exista (din pacate) Ati uitat ca si atunci cand v-ati infintat voi, tot ciobanul era patron... Stati acasa si protestati in continuare stand la TV si injurati-ne pe fel si fel de site-uri...
Va asteptam alaturi de noi in peluza sa protestam in continuare 