FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul P. Neamt 1-3 (1-1)

«1131415161718»
MikStelista21.02.2010 11:05
Pff, ma mir cum ai iesit de acolo cu tricoul ala =)).

PS: Cum arata Fane?

 

Nu ai cont pe haifaiv-ul stelistilor? :D stelist.ro

Intra acolo si ai sa vezi poze :)

Daniel-Ionut21.02.2010 11:07

Wai... da ce subiect de discutie aveti... cum arata Fane auzi... :)) ))

sirFlorin21.02.2010 11:08
Wai... da ce subiect de discutie aveti... cum arata Fane auzi... :)) ))

are par si 2 maini:))

pytycrys21.02.2010 11:08
Nu ai cont pe haifaiv-ul stelistilor? :D stelist.ro

Intra acolo si ai sa vezi poze :)

Multumesc .

@Daniel

Caut barbat serios =)

axl21.02.2010 11:11

Fane e ala cu pistrui pe spate.

sirFlorin21.02.2010 11:13
Fane e ala cu pistrui pe spate.

:)) il poti vedea doar la dush

MikStelista21.02.2010 11:14

Da....dai de banuit nenea moderatoru' Axl :))

axl21.02.2010 11:16
:)) il poti vedea doar la dush

Daca esti sodomit.

Il poti vedea vara la plaja.

sirFlorin21.02.2010 11:17

propun sa schimbam numele topicului din Steaua-Ceahlaul intr'un nume simplu FANE

cRiss4Steaua21.02.2010 11:18

parca am avut un deja vu, cand l-am vazut pe Becali tinunt discursul acela din cabina crainicului, iar intregul stadion a inceput sa il huiduie, iar el tot incerca sa vorbeasca multimii. Nu vi se pare foarte asemanatoare faza cu cea a discursului lui Nicolae Ceausescu, cand toata multimea a inceput sa il huiduie, iar el tot incerca sa vorbeasca in continuare ?:)):bananadance:

sirFlorin21.02.2010 11:19
parca am avut un deja vu, cand l-am vazut pe Becali tinunt discursul acela din cabina crainicului, iar intregul stadion a inceput sa il huiduie, iar el tot incerca sa vorbeasca multimii. Nu vi se pare foarte asemanatoare faza cu cea a discursului lui Nicolae Ceausescu, cand toata multimea a inceput sa il huiduie, iar el tot incerca sa vorbeasca in continuare ?:)):bananadance:

nu l'ai vazut la sedinta cum facea el pe ceausescu :))

Fane21.02.2010 11:24

Huliganilor !

sirFlorin21.02.2010 11:26
Huliganilor !

:)) nu putea sa ramana dator:)

stelist si dupa moarte21.02.2010 11:32
bai baieti eu cand va zic k nu are ce cauta in Ghencea nici el nici obositul de plesan stelist peste noapte nici ov Petre alt jucator de4 Liga secunda

 

Bai baeti,cum i se mai spune ciobanului in temeni populari: Baciu.Deci ori cioban (nea Jiji) ori Baciu (e.Baciu) tot aia e.Merita respectati la fel de mult amandoi. :chair:

sirFlorin21.02.2010 11:33
Bai baeti,cum i se mai spune ciobanului in temeni populari: Baciu.Deci ori cioban (nea Jiji) ori Baciu (e.Baciu) tot aia e.Merita respectati la fel de mult amandoi. :chair:

:)) buna asta

radusteaua2321.02.2010 11:45

ia uitati ce vroia Gigi sa faca la Peluza Sud

 

 

 

<a href="http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/" target="_blank">http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/</a> intrati pe gsp TV la Rezumat Steaua - Ceahlaul Piatra Neamț 1-3 si uitail pe Gigi cu se roaga de reprezentati jandarmeriei sa evacueze Peluza Sud

 

OTAKU21.02.2010 11:57

ba io nu mai inteleg nimic

tot e asta cu astia de la NORD au abandonat protestul

pai protestul in ce consta pana la urma ?

parca consta in stadionul gol...falimentare cioban etc.

SUD fu la meci rezulta bani pt cioban rezulta SUD egal NORD

mentionez ca sunt de la NORD si n am mai mers la meciuri de un an

nu sunt interzis sau ceva doar ca n am placere sa merg la stadion asa aiurea

daca nu se canta e o atmosfera jalnica

pe cioban l am injurat cu fiecare ocazie da nimik

asa ca m am plictisit si de asta

aia au facut o asociatie astia au facut si ei una

astia i au bagat p aia in stadion

aia ii spurca pe astia

guie migi se crede safta

jandarmeria refuza sa faca abuzuri (deci OAU)

szekely aplauda cetatenii de la tribuna

tribuna il onoreaza si l bate cu bulgari

toti se rade

pippi plange

zapata da autogol de la mijlocul terenului

meci de colectie

MikStelista21.02.2010 12:03
szekely aplauda cetatenii de la tribuna

tribuna il onoreaza si l bate cu bulgari

Acel bulgare nu era pentru el :)

radusteaua2321.02.2010 12:07

era pt Stoichita

iNsTiGaToR21.02.2010 12:46

Puneti frate pe prima pagina '' BULGARELE LUAT IN CAP DE SZEKELY ERA DESTINAT LUI Stoichita !!''

macar asa sa inteleaga toti intelijentii

Khalid21.02.2010 12:53

Ceahlaul a fost echipa mai buna pe naiba(am vazut in cateva postari). In prima repriza daca nu aveau bulanu bulanului era 3-0 pentru Steaua, am avut ocazii, am fost prezenti in fata portii adverse mai mult ca niciodata numai ca a intrat mingea in poarta o singura data. Am luat gol din cauza lui Baciu(nu a iesit la ofsaid, el s-a dus sa-l prinda pe Onciu)inainte de pauza si dupa aia s-a frecat totul, pentru ca nici un jucator nu se astepta sa dea gol Ceahlaul.

Apoi a venit faza de c*c*t a lui Multescu ca de parca il lovea un bulgar in cap facea iarasi infarct, s-a vazut clar ca a facut-o anumit, pentru ce mai este copertina deasupra bancii de rezerve?! In loc sa se ascunda sub copertina el a luat-o la fuga pe teren, atunci chiar putea sa faca infarct de la efort.

_yang21.02.2010 13:01
Fane e ala cu pistrui pe spate.

 

Fane e ala cu pistrui pe spate.

 

Voi de unde stiti? Sa nu-mi spuneti ca erau 30 de grade aseara la meci si erati la bustul gol toti...

Fane21.02.2010 13:02
RUSINE CELOR CARE AU ABANDONAT PROTESTUL !!!

 

 

Mai degraba rusine celor care au incercat sa acopere protestul.

 

@Yang

 

La pielea goala,toti dracii la pielea goala !!! :D

_yang21.02.2010 13:16
@Yang

 

La pielea goala,toti dracii la pielea goala !!! :D

 

 

Nu rade... Ar trebui sa te ingrijorezi... Te fileaza astia pe stadion. Sa nu fie viitori "acoperitori de-ai protestului". :hmmm:

*Alecs*21.02.2010 13:34

Sper sa fie clar pentru toata lumea!

 

steauaceahlaul2.jpg

 

steauaceahlaul3.jpg

«1131415161718»