Acest meci pe care il veti juca acasa, va fi unul usor pentru voi. Nici nu vad cum ati mai putea rata calificarea in primavara europeana.
Cat despre o posibila confruntare cu Rosenborg, eu nu mi-as dori asa ceva pentru voi. Se poate sa jucati mai motivati, dar se poate sa va si inhibati si atunci...nici nu as vrea sa fiu in pielea voastra. Plus ca nu au jucat deloc rau cu grecii...si, acelasi jucator care v-a egalat pe voi, le-a dat gol si lor.
