Sau mai bine: "Hai sa sadim ghiocei ca sa avem ce vedea LA PRIMAVARA!"
Mai este o saptamana pana la meciul cu sedezii...
In ciuda faptului ca ei vor venii la Bucuresti fara cel mai bun jucator al lor vom avea un meci destul de dificil. Marele nostru avantaj este ca jucam in Templu calificarea iar noi suporterii vom fi alaturi de ei dupa mult timp (mai exact dupa superba victorie in fata lui Lens)...
Stadionul va fi arhiplin cu siguranta datorita setei de fotbal a suporterului stelist coroborata cu pretul foarte mic al biletelor:
conform site-ului OFICIAL:
www.steauafc.ro
A fost stabilit pretul biletelor pentru partida cu HALMSTADS BK, partida ce conteaza pentru grupele Cupei UEFA si care va avea loc pe data de 30 noiembrie ora 21:45.
FOTOLII - 100 lei (1.000.000 lei vechi)
TRIBUNA 0 - 50 lei (500.000 lei vechi)
TRIBUNA I - 20 lei (200.000 lei vechi)
TRIBUNA II - 10 lei (100.000 lei vechi)
PELUZE - 5 lei (50.000 lei vechi)
Posesorii de abonamente nu trebuie sa mai procure bilet suplimentar pentru acest meci.
Biletele vor fi puse in vanzare luni, 28 noiembrie, ora 14:00, la casele de bilete ale stadionului Steaua si la Magazinul Nike din Unirea Shopping Center (et.2).
Programul caselor de bilete:
Luni 28 noiembrie : 14.00-20.00
Marti 29 noiembrie : 10.00-18.00
Miercuri 30 noiembrie: incepand cu ora 12.00
Biletele vor fi puse in vanzare si in Magazinul Nike din Unirea Shopping Center (et.2) dupa urmatorul program:
Luni 28 noiembrie : 15.00-20.00
Marti 29 noiembrie : 12.00-18.00
Miercuri 30 noiembrie: 12.00-19.00
PRIMAVARA VENIM!!!
