am terminat cu suedejii, au scapat usor. desi uneori in prima repriza am avut emotii ca retraim cosmarul rosenborg!
pentru cate arbitraje nedrepte am avut din partea celor "bogati", intre care nemtii sunt cei mai aroganti, nu ar strica sa batem hertha la kuru' gol, la ei zuhause. sa le aratam ca aia din est, pe care ii dispretuiesc atat, pot juca fotbal la un nivel la care ei nu mai ajung nici macar cu ajutorul milioanelor cu care aduna jucatori din toata lumea.
berlinul are un stadion super, probabil gazonul are incalzire, deci vom avea pe ce sa le aratam cum se joaca fotbalul adevarat.
sunt sigur ca UEFA va pune un arbitru cum le convine lor (doar nemtii sunt cei mai mari cotizanti, nu?), si mai sper ca arbitrajul partinitor de care sunt sigur ca vom avea parte acolo ii va face pe baieti sa lupte cu ambitie dubla!
scoateti-i pe nemti! daca puneti si capu' si osu' la treaba, putine echipe va pot rezista. de batut nu va bateti decat singuri, asta e clar, ati aratat ce puteti!
