Aseara a fost din nou Becali la OTV. Un telespectator i-a trimis un mesaj de genul: "ati investit atatea milioane de dolari in casele de la Vadu Rosca; pe banii aceia ati fi transferat 2-3 jucatori de valoare. Aveti de gand sa faceti transferuri in aceasta toamna?". Becali a evitat complet raspunsul. Sper sa nu fi abandonat Steaua. Trebuie sa inteleaga ca fara bani nu putem ajunge departe. Daca nu mai e dispus sa investeasca, atunci sa o vanda cuiva care e dispus sa faca acest lucru. Ramane de vazut.
