FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigi Becali vrea sa cumpere FC Arges.

«1345»
meshteroo24.12.2005 03:42

Eu am o intrebare...in Divizia A Steaua nu poate avea satelit?

armanovici24.12.2005 07:03

Raspuns:d.p.d.v. regulamentar NU...in Romania insa orice este posibil..Pui matushile in fruntea satelitului si zici ca nu este al tau!

meshteroo24.12.2005 07:05

:lol: :lol: :lol:

dbd24.12.2005 08:18

deci pana la urma Jiji nu mai cumpara pe FC Arges nu ???

meshteroo24.12.2005 08:39

Nu...

AGRESSIVO198+124.12.2005 10:22
Raspuns:d.p.d.v. regulamentar NU...in Romania insa orice este posibil..Pui matushile in fruntea satelitului si zici ca nu este al tau!
cum de altfel FC Arges a fost satelitul din umbra al lui dynamo atatia ani nu?
dbd24.12.2005 11:17

FC Arges ??? nu cred :roll:

latifundiarul01.01.2006 12:44

Gigi vorbeste prea mult :D

«1345»