24.12.2005 03:42
Eu am o intrebare...in Divizia A Steaua nu poate avea satelit?
Eu am o intrebare...in Divizia A Steaua nu poate avea satelit?
Raspuns:d.p.d.v. regulamentar NU...in Romania insa orice este posibil..Pui matushile in fruntea satelitului si zici ca nu este al tau!
:lol: :lol: :lol:
deci pana la urma Jiji nu mai cumpara pe FC Arges nu ???
Nu...
cum de altfel FC Arges a fost satelitul din umbra al lui dynamo atatia ani nu?Raspuns:d.p.d.v. regulamentar NU...in Romania insa orice este posibil..Pui matushile in fruntea satelitului si zici ca nu este al tau!
FC Arges ??? nu cred :roll:
Gigi vorbeste prea mult ![]()