Decat sa se apuce sa bage banii in alte cluburi mai bine ar cumpara niste jucatori noi la Steaua sau poate ar platii datoriile. Gigi deabia daca mai are bani sa tina Steaua pe culmi, dar sa mai investeasca si in alta parte. Apoi, s-ar putea sa aveti dreptate, poate si-o indeplinii visul cu echipa lui crestina si cred ca tot noi vom avea de pierdut,(sau de castigat, poate ne lasa-n pace). Poate-si ia oierul oile si se muta la Pitesti.
Pe de alta parte, n-as vrea sa se intample la fel cum s-a intamplat cu Bacaul, adica jumatate de echipa, valorosi sau nu, sa vina la noi.
E aiurea.....
