De cand sunt suporter al Stelei , nu am mai vazut un om din conducere sa apere cu atata indrajire clubul.MAXIM RESPECT MM, pentru tot ceea ce faci .Era bine cand pe vremea lui Paunescu ne calcau toti pe bommeuri, toti se luau de noi si conducerea tacea malc? toti ne faceau cum le venea la gura.MM e singuru care a luat atitudine , a aparat atat Steaua de azi cat si generatiile anterioare ale Stelei, nu uitati cum i-a pus la punct pe lucesti . A avut rezultate unice in fotbalu romanesc de dupa revolutie .nu in ultimu rand a facut multe pentru galerie, incercand sa coopereze cat mai bine cu suporterii.MM Stoica , UNU DINTRE NOI
