FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Liceelor Coca-cola 2010(Bucuresti)

«12345»
Daniel-Ionut23.01.2010 14:19
te asteptam la onicescu :))

 

Ma... am vrut sa raman la Onicescu, da am plecat ca erau prea multi... m'am dus la Viilor ca erau mai putini sa ii ajut :D

Gh0stEAUA23.01.2010 14:28

Am pierdut smifinala cu onicescu... :wall::( dar respect baietilor de la chipa scolii care sunt doar pusti de clasa a 9-a si a 10-a, chit ( numarul 10 ) este cel mai mare dintre ei. Oricum viitorul suna bine pentru viilor si sper sa castigam finala mica cu T.V sa prindem un loc pe podium steagro

Kire23.01.2010 16:56
Am pierdut smifinala cu onicescu... :wall::( dar respect baietilor de la chipa scolii care sunt doar pusti de clasa a 9-a si a 10-a, chit ( numarul 10 ) este cel mai mare dintre ei. Oricum viitorul suna bine pentru viilor si sper sa castigam finala mica cu T.V sa prindem un loc pe podium steagro

 

sa-ti spun sincer :) sunte`ti buni...mai ales 10 chitz... e f.bun omu...dar asta e:) noi am castigat mergem mai departe.... asa e fotbalul...la anu poate ne ingropati voi :D ...noi no sa mai avem echipa asa buna :D....

 

apropo eu sunt portarul celor de la onicescu ... :)

 

EDIT : sa`i bateti pe TV ....bafta xD

Daniel-Ionut24.01.2010 16:21

Baaaaaaaaaaa m'a disperat portaru ala din Onicescu... Pupaza sau cum il chema... a scos tot!!!! :wall: Bravo lui... o juca undeva????

 

 

 

Noi suntem baietii de care va feriti,

Noi suntem baietii de care voi fugiti,

Noi suntem baietii ce va i'au la mistoo, noi suntem fanii Viilooorrr!!! (Da' de fapt a lu' Cerchez :)):D )

 

A fost frumos... pacat ca in finala a fost doar o singura echipa pe teren...

KERATOCONUS24.01.2010 16:30

@Daniel-Ionut

 

Tovarasul de deasupra ta e portarul celor de la Onicescu(@Kire).

 

Si nu mai canta cantecele spurcatilor. :)

Marius24.01.2010 16:34
Baaaaaaaaaaa m'a disperat portaru ala din Onicescu... Pupaza sau cum il chema... a scos tot!!!! :wall: Bravo lui... o juca undeva????

 

 

 

Noi suntem baietii de care va feriti,

Noi suntem baietii de care voi fugiti,

Noi suntem baietii ce va i'au la mistoo, noi suntem fanii Viilooorrr!!! (Da' de fapt a lu' Cerchez :)):D )

 

A fost frumos... pacat ca in finala a fost doar o singura echipa pe teren...

 

daniele, fututi cantecu' asta. da-ti 2 palme, spala-te cu sapun in gura si promite ca n-o sa mai canti in viata ta asa ceva.

 

David24.01.2010 16:41
Baaaaaaaaaaa m'a disperat portaru ala din Onicescu... Pupaza sau cum il chema... a scos tot!!!! Bravo lui... o juca undeva????

 

 

 

Noi suntem baietii de care va feriti,

Noi suntem baietii de care voi fugiti,

Noi suntem baietii ce va i'au la mistoo, noi suntem fanii Viilooorrr!!! (Da' de fapt a lu' Cerchez )

 

A fost frumos... pacat ca in finala a fost doar o singura echipa pe teren...

@Daniel-Ionut

 

Tovarasul de deasupra ta e portarul celor de la Onicescu(@Kire).

 

Si nu mai canta cantecele spurcatilor.

daniele, fututi cantecu' asta. da-ti 2 palme, spala-te cu sapun in gura si promite ca n-o sa mai canti in viata ta asa ceva.

 

@Daniel Ionut.Epic fail dintr-o postare! :bananadance:

Daniel-Ionut24.01.2010 17:00

:D lasa baa ca nu se pune la cupa liceelor, ca am cantat'o cu fularul Stelei la gat :)) ... imi bag p**a in dinamoooo!!! :bananadance: imi suna mie cunoscuta... da nu stiam d unde sa o iau :)

 

Kire e portarul celor de la Onicescu????

bravo lui... m'a disperat cu paradele alea!

Kire esti legitimat la vre'un club?

David24.01.2010 17:56

Kire la TV pe antena1!

Daniel-Ionut24.01.2010 18:01

Joaca ma la vre'un club????

Ronnie24.01.2010 18:11

Bamboo.

Kire24.01.2010 19:30

nu nu joc la nici un club dar am primit niste oferte acum :)

 

am primit de la dunarea giurgiu... o oferta pot sa ma duc cand vreau dak nu prind o echipa mai buna... :D

David24.01.2010 19:32

Aia de la Steaua nu te primesc?

Kire24.01.2010 19:50
Aia de la Steaua nu te primesc?

 

 

nu stiu...nam primit nimic de la Steaua...

Bombonel9424.01.2010 20:04

haha ce mai radeam dupa finala la metrou cand iam vzt pe rapidistii cu dosare penale si baietii nostri fugisera totii:))hahaha :X bv baietii toti de la rapid erau cu gura sparta:))

f234567k24.01.2010 20:37

Kire, la poarta mare te descurci la fel de bine?

Kire24.01.2010 20:39
Kire, la poarta mare te descurci la fel de bine?

 

da ma pricep la fel :) poate mai bine la poarta mare

f234567k24.01.2010 20:56

Felicitari ca i-ati batut pe bruneti si felicitari tie, probabil acum treci la toate materiile :))

Kire24.01.2010 21:00
Felicitari ca i-ati batut pe bruneti si felicitari tie, probabil acum treci la toate materiile :))

 

oricum treceam...nam medie sub 7... probabil doar la chimie :)

oricum ms :D

Gh0stEAUA25.01.2010 11:57
sa-ti spun sincer :) sunte`ti buni...mai ales 10 chitz... e f.bun omu...dar asta e:) noi am castigat mergem mai departe.... asa e fotbalul...la anu poate ne ingropati voi :D ...noi no sa mai avem echipa asa buna :D ....

 

apropo eu sunt portarul celor de la onicescu ... :)

 

EDIT : sa`i bateti pe TV ....bafta xD

 

Am iesit pe locul 3 in cele din urma. Multumim baieti :worthy: . Cat pentru tine Kire ma bucur k esti stelist si te felicit pentru modul formidabil cum ai aparat cu Sf.Pantelimon si nu numai.

 

P.S. : trebuia sa il lasi si tu pe chit sa dea gol k sa plece acasa cu 2 premii :))

Kire25.01.2010 12:42
Am iesit pe locul 3 in cele din urma. Multumim baieti :worthy: . Cat pentru tine Kire ma bucur k esti stelist si te felicit pentru modul formidabil cum ai aparat cu Sf.Pantelimon si nu numai.

 

P.S. : trebuia sa il lasi si tu pe chit sa dea gol k sa plece acasa cu 2 premii :))

 

mersi :)

 

app am vrut sal las pe chit...de 2 ori dar a dat pe langa poarta... :)

si dupaia am aparat... ce am putut ca eram rupt :)

acum sunt vanat in coate

Gh0stEAUA25.01.2010 18:50
mersi :)

 

app am vrut sal las pe chit...de 2 ori dar a dat pe langa poarta... :)

si dupaia am aparat... ce am putut ca eram rupt :)

acum sunt vanat in coate

 

 

Eh! n`are nimic,oricum e bine si asa. Inca odata felicitari si sa te faci bine in coate :D

Kire25.01.2010 19:20
Eh! n`are nimic,oricum e bine si asa. Inca odata felicitari si sa te faci bine in coate :D

 

ms :)))

Kire26.01.2010 09:51

apropo am inteles ca mai e o competitie la futsal care poti ajunge si pe tara ....

stie cineva cand incepe ???

Daniel-Ionut26.01.2010 10:14

Bai chitra... au sarit toate majoretele alea pe tine... da' la "sarmanii" aia din tribune care au urlat nu te'ai gandit sa le trimiti... :D

«12345»