Tot Mircea Eliade castiga... fura iar!
Mi-aduc aminte cand am jucat noi in finala [Rosetti - Mircea Eliade] conduceam cu 2-0 si in repriza a 2 a le-a dat 2 penalty-uri aiurea! Pana la urma ne-au batut cu 3-2....
Tot Mircea Eliade castiga... fura iar!
Mi-aduc aminte cand am jucat noi in finala [Rosetti - Mircea Eliade] conduceam cu 2-0 si in repriza a 2 a le-a dat 2 penalty-uri aiurea! Pana la urma ne-au batut cu 3-2....
termina ba cu tampeniile. eliade e cea mai buna echipa din istoria fotbalului licean din Romania.
Culmea...in anul ala eram cu mult peste ei ![]()
tu personal?
Liceul....jucatorii erau mai buni decat ai lor... ![]()
cand ba, cand ii dadea Steaua pe enescu sau roman la eliade tu zici ca rosetii era peste? peste ce? peste masura de ingamfati?
statii calmii..ii rupe 7 sau 8:)) daca eliade bate vre'unu din asteea doua licee
ii vor rupe cu bataie suporterii:))
haideti ma...o dam in huliganisme d'astea la cupa liceelor ? ![]()
sunt curios sa vad cine castiga anu asta cupa liceelor .
astia care ati fost...care sunt echipele care joaca cel mai bine?
NIMENI NU SE PUNE CU 7!!!Baietii din Petre Poni erau in jur de 60 70..poate chair mai multi:-?iar liceele benjamin si calinescu :-?au strigat inpotriva noastra..
dar dc nu au ramas la bataie nici cei de la benjamin nici cei de calinescu???tot meciu Petre poni iau provocat la bataie:))
DOAR DACIA CARE A FOST ELIMINATA..Petre PONI IULIU MANIU SI P.T.T.R MAI RAMAN LA BATAI..RESTU DAU CU FUGA..
Am fost si eu astazi... am vazut finalul meciului... pai degeaba strigati voi ma ca tot nu iese cu bataie... astea sunt asa de a incalzi spiritele...
cand ba, cand ii dadea Steaua pe enescu sau roman la eliade tu zici ca rosetii era peste? peste ce? peste masura de ingamfati?
Peste masura de ingamfati sunt astia de la Eliade
si vorbesc de finala din 2004 ...daca imi aduc bine aminte anul ![]()
Kretzulescu e baza....3-1 cu Neculce miercuri , 2-0 cu Creanga joi si urmeaza luni la 10:00 meciul decisiv cu Petru Rares.
EDIT: Aiurea rau...perchezitie la intrare ca pe stadioane adevarate...parca as avea bombe la mine ![]()
Kretzulescu e baza....3-1 cu Neculce miercuri , 2-0 cu Creanga joi si urmeaza luni la 10:00 meciul decisiv cu Petru Rares.
EDIT: Aiurea rau...perchezitie la intrare ca pe stadioane adevarate...parca as avea bombe la mine
cei de la neculce sunt slabi... deaia leati dat 3-1...
si creanga la fel de slabi...
nu cred ca ii bateti pe cei de la petru rares...
petru rares ia batut pe Ion creanga cu 13-0 saptamana trecuta....
Cele mai bune sunt Pantelimon, Eliade si Franklin.
viteazu ce a facut pana acum?
onicescu merge mai departe :X
Kretzulescu - Petru Rares 1-2
Am avut o gramada de ocazii ratate in prostie , faze la care am avut superioritate da nu am stiut sa profitam...asta e.Acum depindem de Creanga
Kretzulescu - Petru Rares 1-2
Am avut o gramada de ocazii ratate in prostie , faze la care am avut superioritate da nu am stiut sa profitam...asta e.Acum depindem de Creanga
nu depindeti de creanga ca aia sunt praf....
un inceput bun pt Iuliu Maniu:
CA Rosetti 3-6 I. Maniu
I. Maniu 2-1 M. Preda
Sper sa ajungem in finala anul asta.
off: 8 ani au trecut de cand am terminat liceul asta, dar tot am mici emotii la meciurile lor, pfff.
ala care zice ca eliade fura
ai vazut cumva ce jucatori are eliade in fiecare an?
numai zic de Ogararu, nesu care au jucat si ei pentru eliade acum cativa ani.
zic de astia gen starpici,achitei,matei,vaduva,vlad (p.s ultimi 2 sunt de la Steaua 2)
toti care ziceti ca se fura...habar nu aveti cat muncesc baietii astia din eliade.
eu invat acolo si pot sa va spun ca fac antrenamente mereu in sala si numai zic ca antrenorul lor este toma Ioan (fost antrenor la Steaua), una e sa fi pregatit de un antrenor de fotbal adevarat si una e de un profesor de sport care nu are o treaba.
am avut ocazia sa vorbesc cu cineva din echipa de la vulcanescu si mi-a spus ca ei aveau 1 schema de joc, iar eliade 16.
deci terminati cu vrajelile astea cu furaciune uitati-va mai intai ce jucatori sunt, antrenor si cum joaca echipa, pe urma sariti cu acuzele.
hai eliade.
Incredibil cat il pupa astia dela GSP pe Matei ala in fund. Au jucat cu doua dintre cele mai slabe licee, Vulcanescu si Tonitza. Sa il vedem cand o da de Pantelimon, Saligny sau Benjamin.
Uite cum presa strica un jucator tanar...
Pai cum sa nu'si ia jucatorul lumea'n cap cand vede ce se scrie despre el prin ziare.
Un meci intereant va fi intre Sf Pantelimon si Maniu, merg pe o victorie al lui Maniu cu 3 la 2. ![]()
daca nu l-ati vazut pe viu eu zic sa va abtineti de la comentari..baiatul ala chiar e foarte modest si talentat, ca il strica presa asta e partea a 2-a
Petru Rares - Ion Creanga 7-1...s-a dus calificarea noastra.Rares a jucat prost dar la fel ca si cu noi au mancat rahat cu pofta si au avut noroc.Asta e o sa vada ei cand o sa joace cu echipe mai tari gen Eliade , Benjamin sau Sf Pantelimon.
Petru Rares - Ion Creanga 7-1...s-a dus calificarea noastra.Rares a jucat prost dar la fel ca si cu noi au mancat rahat cu pofta si au avut noroc.Asta e o sa vada ei cand o sa joace cu echipe mai tari gen Eliade , Benjamin sau Sf Pantelimon.
gen pantelimon eliade benjamin sau onicescu ![]()
vino maine la meci ... va razbunam noi ![]()