FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Liceelor Coca-cola 2010(Bucuresti)

«1235»
f234567k11.01.2010 20:03

GRUPA A

1. KIRITESCU

2. BABES

3. VITEAZU

 

GRUPA B

1. COANDA

2. T. VLADIMIRESCU

3. I.L.CARAGIALE

 

GRUPA C

1. FRANKLIN

2. SC CENTRALA

3. ODOBLEJA

 

GRUPA D

1. PONI

2. CAMBRIGE

3. CALINESCU

 

GRUPA E

1. BRANCOVEANU

2. T.NOI

3. PENTICOSTAL

 

GRUPA F

1. TRAIAN

2. EMINESCU

3. T. VIANU

 

GRUPA G

1. PANTELIMON

2. DECEBAL

3. PETRUS

 

GRUPA H

1. ROSSETI

2. MANIU

3. M. PREDA

 

GRUPA I

1. IND CAI FERATE

2. PROFESIA

3. D. STANCA

 

GRUPA J

1. BASARAB

2. MADGEARU

3. ENERGETIC

 

GRUPA K

1. DACIA

2. AIRINEI

3. VIILOR

 

GRUPA L

1. ELIADE

2. VULCANESCU

3. TONITZZA

 

GRUPA M

1. NECULCE - KRETULESCU - meci preliminar pentru ocuparea pozitiei M1

2. CREANGA

3. RARES

 

GRUPA N

1. ONICESCU - VLAHUTA - meci preliminar pentru ocuparea pozitiei N1

2. E. CUZA

3. HERMES

 

GRUPA O

1. SALIGNY - MAT. RULANT - meci preliminar pentru ocuparea pozitiei O1

2. HASDEU

3. UCECOM

 

GRUPA P

1. LAZAR - M. BRAVU - meci preliminar pentru ocuparea pozitiei P1

2. COL T MEDIA

3. G. ENESCU

 

 

 

AG12.01.2010 00:16

da plm..liceul in care am fost eu nu s'a inscris :( trist rau..

KERATOCONUS12.01.2010 17:30

Hai Colegiul Tehnic "Media"! :cool:

 

 

RaMs3s12.01.2010 17:37

deja sunt cateva derbi-uri ...

Daniel-Ionut12.01.2010 17:43

Cerchezul meu nu s'a inscris :blink:

pytycrys12.01.2010 18:12

Viteazu!!!

dayra12.01.2010 21:53
da plm..liceul in care am fost eu nu s'a inscris :( trist rau..

 

 

nici cel in care am fost eu...si ma mir ca erau mai mereu pe acolo:|

MoWeed12.01.2010 22:36

De ce va mirati? Credeti ca mai e ca pe vremea noastra cand toti baietii stateau in curtea scolii la fotbal?

 

Generatiile astea tinere stiu sa joace fotbal numai pe calculator...

f234567k12.01.2010 22:38

Brancoveanu!

Daniel-Ionut13.01.2010 06:47
De ce va mirati? Credeti ca mai e ca pe vremea noastra cand toti baietii stateau in curtea scolii la fotbal?

 

Generatiile astea tinere stiu sa joace fotbal numai pe calculator...

 

Baa mor p voi ma... tu si Adrian ce batrani va considerati el 23 tu 21... si incepeti cu pe vremea noastraaaa, tinerii astia... HUOOOOOOOOOO comunisti batrani!!! :tomato::D

Marius13.01.2010 07:18

ce labareala a ajuns cupa asta. de cativa ani eliade are cea mai grea grupa din concurs, in speranta ca o sa-i scoata cineva... **** Becali.

 

p.s. coanda ajunge macar in semifinale :D

r3fl3x13.01.2010 08:26

Liceul in care sunt nu s-a inscris:| dar au facut preselectie pt echipa :|

*Alecs*13.01.2010 11:10

Ce mai e pe acolo? Se mai fura bannere, mai sunt provocari de fair fight-uri? :))

Kire13.01.2010 16:25
ce labareala a ajuns cupa asta. de cativa ani eliade are cea mai grea grupa din concurs, in speranta ca o sa-i scoata cineva... **** Becali.

 

p.s. coanda ajunge macar in semifinale :D

 

imi pare rau sa te dezamagesc Marius...dar eliade are probabil una din cele mai usoare grupe din concurs...

din cate stiu eu... tonitzza e un liceu de desen sau ceva de genu...

iar vulcanescu a fost nimicita de 2 ori anu asta de onicescu

5-1 si 6-0... nu vad de ce e asa grea grupa asta pt eliade

f234567k13.01.2010 17:57

Prima zi!

 

I.Neculce - N. Kretulescu 1-3

 

O. Onicescu - Al. Vlahuță 7-1

 

A. Saligny - Mat. Rulant 6-2

 

G. Lazar - M. Bravu 1-4

 

C. Kiritescu - V. Babeș 5-2

 

 

H. Coandă - T. Vladimirescu 2-3

 

B. Franklin - Șc. Centrală 8-0

 

 

P. Poni - Șc. Cambridge 5-3

 

 

C. Brincoveanu - T. Noi 5-0

 

 

Traian - M. Eminescu 7-2

 

 

Sf. Pantelimon - Decebal 5-0

RobYnho13.01.2010 18:40

Peridrome, esti in direct. :))

Daniel-Ionut13.01.2010 18:53

Ce rau imi pare ca nu s'a inscris si liceul meu :no:

pda13.01.2010 18:56

Minune daca bate Lazar pe cineva. Vad ca nu s-a schimbat nimic. :))

Kire13.01.2010 18:58

forzza Onicescu !!!

 

sper sa batem maine pe elena cuza... :D

stie cineva ceva de ei???

Daniel-Ionut13.01.2010 19:05

Eeee... nici nu ma intereseaza cine castiga anu asta! :yeahh:

Preferabil unu miiiiiiiiiiiiic mic mic!

mq_messi13.01.2010 20:49
forzza Onicescu !!!

 

sper sa batem maine pe elena cuza... :D

stie cineva ceva de ei???

 

eu sunt din cuza , nu joc la ei , dar cel mai probabil o sa fiu in tribune !

 

lazio@senzatie13.01.2010 21:22

pantelimon rupe tot :steag_cruce_invers:

Kire14.01.2010 14:43
eu sunt din cuza , nu joc la ei , dar cel mai probabil o sa fiu in tribune !

 

am castigat cu 2-1 :D

 

desi am avut multe sanse de gol sa aparat bine cuza....

Gunner8514.01.2010 22:00
am castigat cu 2-1 :D

 

desi am avut multe sanse de gol sa aparat bine cuza....

Vezi k nord`ul si sud`ul au incurajat pe cuza... voi erati cu tarabanele...

Bombonel9415.01.2010 11:18

NIMENI NU SE PUNE CU 7!!!

Baietii din Petre Poni erau in jur de 60 70..poate chair mai multi:-?iar liceele benjamin si calinescu :-?au strigat inpotriva noastra..:))

dar dc nu au ramas la bataie nici cei de la benjamin nici cei de calinescu???tot meciu Petre poni iau provocat la bataie:))

 

 

DOAR DACIA CARE A FOST ELIMINATA..Petre PONI IULIU MANIU SI P.T.T.R MAI RAMAN LA BATAI..RESTU DAU CU FUGA..

«1235»