FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Liceelor Coca-cola 2010(Bucuresti)

«1345»
Kire26.01.2010 12:02
Bai chitra... au sarit toate majoretele alea pe tine... da' la "sarmanii" aia din tribune care au urlat nu te'ai gandit sa le trimiti... :D

 

 

ahh...:D

ce buna era bruneta :-"

:))

dragos_ghinea26.01.2010 16:16

Felicitari pentru turneu, dar vezi sa nu faci si tu ca un pusti de la preselectiile "vreau sa fiu mare" de anul trecut, care zicea ca vrea sa devina fotbalist ca sa mearga si el in cluburi. :ce_oameni:

Kire26.01.2010 17:05
Felicitari pentru turneu, dar vezi sa nu faci si tu ca un pusti de la preselectiile "vreau sa fiu mare" de anul trecut, care zicea ca vrea sa devina fotbalist ca sa mearga si el in cluburi. :ce_oameni:

 

ms... :D

sincer...crek am fost de 3-4 ori de cand ma stiu...in club

nu prea e stilu meu :D

iar bautura si tzigarile nu ma atrag :)

Astristul27.01.2010 16:34
nu nu joc la nici un club dar am primit niste oferte acum :)

 

am primit de la dunarea giurgiu... o oferta pot sa ma duc cand vreau dak nu prind o echipa mai buna... :D

Du-te la Giurgiu. Daca o sa ai rezultate ai sansa sa vii la echipa-mama Astra! :D

«1345»