FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Liceelor Coca-cola 2010(Bucuresti)

«12345»
Bombonel9420.01.2010 14:30

ekiade de rahat!!!:))iau batut "ospatari" cu 5-0...matei ala zis Messi nu a jucat nimic;)

nr 10 de la viilor a dat parca 4 goluri;)le'a scos fotbalu din cap:-j

Kire20.01.2010 15:30
gen pantelimon eliade benjamin sau onicescu :))

 

vino maine la meci ... va razbunam noi :)

 

 

pff am pierdut cu 3-1 cu petru rares...

nam vazut asa noroc ce au... am dat 4 bari...

si am avut o gramada de ocazii....

soryn4steaua20.01.2010 17:03
Un meci intereant va fi intre Sf Pantelimon si Maniu, merg pe o victorie al lui Maniu cu 3 la 2. :P

 

un neverosibil Sf. Pantelimon - I. Maniu 8-1 :(( :(( :((

 

...macar din pct galeriei am fost tari, peste 1000. :steag_cruce_invers:

 

razvan2820.01.2010 18:34
pff am pierdut cu 3-1 cu petru rares...

nam vazut asa noroc ce au... am dat 4 bari...

si am avut o gramada de ocazii....

 

 

La astia de la Rares vad ca le place mult rahatu...mananca cu pofta !

Gh0stEAUA20.01.2010 20:46

Le`am scos ( viilor ) fotbalul din cap celor din Eliade, s-a vazut k numarul ( :P ) 10 de la noi are 5 clase de futsal peste cei din Eliade ( el fiind jucator tot pe teren mare ). Dar baietii sa treaca repede peste meciu` asta si peste laude ca sa ne califice mai departe !

 

 

FORZA VIILOR !!! steagro

MikStelista20.01.2010 20:50

Felicitari Viilor! :thumbsup:

dayra20.01.2010 20:53
Le`am scos ( viilor ) fotbalul din cap celor din Eliade, s-a vazut k 10 de la noi are 5 clase de futsal peste cei din Eliade ( el fiind jucator tot pe teren mare ). Dar baietii sa treaca repede peste meciu` asta si peste laude ca sa ne califice mai departe !

 

 

FORZA VIILOR !!! steagro

 

 

10 jucatori au 5 clase... :yes:

graba strica treaba

otherwise, felicitari...daca i-ati batut pe aia

Marius20.01.2010 21:10
10 jucatori au 5 clase... :yes:

graba strica treaba

otherwise, felicitari...daca i-ati batut pe aia

 

numarul 10 ba!

 

da-ti 2 palme si treci la cratita, lasa fotbalul barbatilor.

dayra20.01.2010 21:12

atunci sa specifice numarul 10.

n-am cratita :ras::ras::bananadance:

f234567k20.01.2010 22:21

Extraordinar baiatul cu nr. 10 de la Viilor care a dat 4 boabe. In loc sa il pupe in fund pe Matei chiar si dupa meciul asta, presa ar trebui sa-l laude pe baiatul ala. Nu va bucurati.. tot fac ceva cei de la Eliade si se califica din grupa. Ati uitat acum 2 ani cand aveau nevoie de o victorie la 12 goluri diferenta?

Geolin21.01.2010 07:18
Extraordinar baiatul cu nr. 10 de la Viilor care a dat 4 boabe. In loc sa il pupe in fund pe Matei chiar si dupa meciul asta, presa ar trebui sa-l laude pe baiatul ala. Nu va bucurati.. tot fac ceva cei de la Eliade si se califica din grupa. Ati uitat acum 2 ani cand aveau nevoie de o victorie la 12 goluri diferenta?

 

Nu trece azi de Madgearu.

Kire21.01.2010 16:46

era sa o incaseze iar eliade de la madgearu...

dar si ei au mancat rahat cu caru si au dat 2 goluri in ultimile minute...au batut cu 2-1...

 

iar noi onicescu am batut cu 10-1 pe m.bravu si maine dak batem pe saligny ne calificam in semi-finala

o sa fie un meci greu :D

kinder-PN21.01.2010 17:19

viilor v`a juca finala ! baiatul cu nr 10 este chitz...joaca f bine :)! steagro viilor !atentie se canta !

spiridusu21.01.2010 18:10

ha ha vad ca sunteti incantati la maxim pentru victoria celor de la viilor in fata lui eliade

 

nu ma chinui sa va explic nimic, oricum nu cred ca a-ti intelege (poate doar cei care practica sau au practicat fotbalul).Doar ganditi-va dupa 3 ore de antrenament fizic la club, sa vi DIRECT la polivalenta sa mai joci si acolo 30 minute.In caz ca nu a-ti observat baietii erau RUPTI nu erau in stare sa alerge in aparare dupa un atac.Meciul a fost programat asa special, pana acum eliade si pantelimon (care au legitimati care dimineata au antrenamente) aveau meciuri seara, tocmai pentru a fi toti ok.Ei au venit direct la polivalenta dupa antrenamente (au venit chiar si cu echipamentul de antrenament pe ei) si au trebuit sa joace.Oricum respect viilor pentru ce a-ti reusit.

Marius21.01.2010 18:55

eliade castiga si anul asta. la viilor sunt ospatari, n-au nicio sansa :D

MikStelista21.01.2010 18:58

Nu cantati inca victorie.... Eliade mai are timp sa fure :)

Kire21.01.2010 20:28
Nu cantati inca victorie.... Eliade mai are timp sa fure :)

nu mai are sanse...

razvan2821.01.2010 20:36

Eliade a fost eliminata...

MikStelista21.01.2010 20:36
nu mai are sanse...

 

Atunci dam baieram :bananadance:

Kire22.01.2010 17:29

onicescu in semi finale :D

 

jucam cu viilor

iNsTiGaToR22.01.2010 19:34

Eu nu stiu de ce nu a fost si Moisilu meu pe acolo....

Ca s-a rahat antrenoru pe el ca ia jucatori, ca de ce sa ia unu de a 9-a si sa nu ia un ude a 11-a sau a 12-a, ca face pe dreacu si vad ca nu a facut nimic.

MikStelista22.01.2010 19:35

Da' Rosetti a castigat vreun meci anul asta? :))

@iNsTiGaToR :ras:

iNsTiGaToR22.01.2010 20:48

Da ma.. da macar a fost acolo :))))

Daniel-Ionut23.01.2010 13:42
onicescu in semi finale :D

jucam cu viilor

 

Am fost si eu azi in galerie la Viilor in lipsa de Cerchez :D

Maine am de ales intre Pantelimon si Onicescu :))

Kire23.01.2010 14:07

te asteptam la onicescu :))

«12345»