Normal ca Ciocoiu si Danciulescu ! Am si acum ProSport-ul de a doua zi, cu cei doi exultand si-aratandu-si cruciulitele !
Precum il am si pe cel de dupa un alt meci tare (pe care l-am ascultat doar la radio) - Dinamo - Steaua 1-2 in semifinalele Cupei, in 99 primavara (daca nu ma insel). Era perioada aceea superba in care toata presa incepuse sa numere anii in care nu ne mai batusera cainii (erau vreo 8 sau 9) si le-o amintea cu fiecare ocazie. Iar in primavara aia i-am nenorocit : 1-2 in Cupa in groapa, 3-1 in cupa in Ghencea si 0-0 in groapa in campionat (ocazie cu care au pierdut si titlul 8) ).
Iar in ziarul susamintit : Danciulescu cu tricoul cu nr 19 scos si aratat catelandrilor 8) Vremuri...
