Meci care imi aduc aminte si azi cu placere Steaua-Cska 3-3 in Ghencea si 2-0 la Sofia!! Dupa ce am fost condusi cu 3-1 am revenit si s-a terminat egal.
Alt meci frumos cel cu Psg, in care am castigat pe teren cu 3-2, a doua zi la masa verde cu 3-0(consider ca era mai bine daca era lasat 3-2). Un alt meci frumos a fost cel cu Glasgow (nu mai stiu cine a dat golul Stelei atunci)
Un meci frumos cand Steaua a castigat cu 5-0 in fata maidanejilor (nu pot sa uit lovitura libera pe care a din care a marcat Rotariu). Meciurile cu Valencia, cu Villareal, cu Besiktas, cu Lens si sper sa mai continue si anul acesta.
P.S: Sunt multe meciuri frumoase la care am asistat dar pe acestea mi le aduc aminte ca si cum s-ar fi jucat ieri. Meciurile cu Glasgow Rangers(1-0), Rapid(finala cupei 2-2,6-4d.p)asta s-a jucat pe lia manoliu nu pe Ghencea.etc ...sunt multe de povestit in special de la meciurile cu miza!!
imi pare rau ca nu am fost sa vad pe juve si pe borusia