1. Steaua - Valencia 2:0 (fara comentarii)
2. Steaua - PSG 3:2 (atmosfera electrizanta, meci mare
3. Steaua - West Ham 2:0 (15k de oameni pe o ploaie infernala candand 90 de minute - nu exagerez, si unii din jucatorii englezi care au revenit cu villa si-au adus aminte ca nu mai vazusera asa ceva)
4. Steaua - CSKA Sofia 3:3 (aveam vreo 15 ani, bulgarii conduceau cu 3-1, primul meci la care urcam scarile sa plec si la un moment dat a strigat toata peluza FORZA Steaua si am incremenit - ceva s-a schimbat atunci in mine si am realizat ca Steaua e Steaua datorita oamenilor alora din tribune care stau acolo 90 de minute. de atunci nu am mai simtit niciodata nevoie sa plec de pe stadion inainte de fluierul de final. pentru asta il tin minte pe jean, pentru FORZA Steaua aia care mi-a ramas pana in ziua de azi atat de limpede in minte).
5. Steaua - Aston Villa 2:1 (statea lumea in peluza calare pe omul din fata, atat de aglomerat era)
