in Ghencea am fost la 3 meciuri, toate memorabile intr-un fel sau altul:
cu Craiova, 5-0;
cu Dinamo 1-0 returul trecut si, 2-2 turul asta.
un alt meci memorabil la care am asistat dar nu in Ghencea a fost cu Dinamo in groapa in '98, turul semifinalei de cupa, 2-1, goluri Danciulescu si lincar.


