FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Fc Vaslui 2-1 (0-1)

«123456»
PrymarU29.11.2009 09:05

Merge cineva la Steaua 2 ????????

uvictor29.11.2009 09:35
S-au strans pe topicul asta toti ultrasii de tastatura...aici ma includ si pe mine.

 

Pun unii aici niste intrebari de te ia durerea de cap. Voi credeti ca liderii sau adevaratii ultrasi va vor raspunde pe forum unde se vor strange, cati se vor strange sau ce vor scanda?!

 

Cei care nu sunteti interzisi, incercati sa va procurati bilet pentru meciul de maine, pardon, azi, si vedem pe stadion unde o sa ne grupam sa-l muim bine pe il ciobandante.

TRUE :steag_sah_mic:

 

radusteaua2329.11.2009 10:12

CE FACE Gigi??? :D

Korado29.11.2009 14:02

Mi-ar placea sa castige Steaua , dar ma gandesc si la Lacatus , ceea ce a facut pe pentru clubul nostru si ceea ce merita sa faca din Vaslui anul acesta , sa demonstreze ceea ce poate si ceea ce nu la lasat Bucali sa faca la Steaua.Mi-ar placea sa vad un Vaslui determinat si o Steaua fara frica , dara emotii sa joace si pentru noi un meci adevarat , unu adevarat pentru toti care iubim aceasta echipa , pentru toti care suntem in stare sa ne distrugem ogranismele pentru a striga Forza Steaua si Lupta Steaua , pentru cei care nu de mult veneau in Templu cu multa placere sa-si aduca aminte de epoca de aur , de acele rezultate , de acea atmosfera care a caracterizart Ghencea ani la rand.Mi-ar placea sa redevin aceea echipa care cand o priveai la TV stiai sigur ca nu mai conta rezultatul ci doar valoare fotbalui practicat , ca aveai un tel , o dorinta!

 

 

Noi SUNTEM Steaua!

Nu conducerea

Nu televiziunea

NOI SUNTEM Steaua!

andrey_ptm_steaua29.11.2009 14:20

e adevarat ca s-au ridicat interdictiile la Nord?

luck8729.11.2009 14:27
e adevarat ca s-au ridicat interdictiile la Nord?

 

 

nu:(

RaMs3s29.11.2009 14:27

ieri a fost un tovaras sa-si ia bilet si tot "persoana non-grata" era...

STELIST 8629.11.2009 14:27
Steaua - Vaslui, ora 20:00, Antena 1.

Barcelona - Real Madrid, ora 20:00, Digisport.

 

Mersi :D

radusteaua2329.11.2009 15:20

CINE SUGE **** ?? Gigi CE FACE Gigi ? SUGE ****

Kapetan0s29.11.2009 18:55

Ma intreb cati dintre fanii stelisti se uita la meciu asta :) cand se pot uita la Barcelona - Real...

STELIST 8629.11.2009 19:00

off-topic-http://www.ustream.TV/channel/narkitu-www-sportlive-3a2-com-entra

link pt barca-real

Forza Barcelona

daca nu bate Steaua sa bata macar Barcelona

David29.11.2009 19:37

Imi place atmosfera!Si da,ma uit la Steaua.

 

 

LE.Al dracu' spatiu publicitar."BGS-Definitia sigurantei!''

Virgil29.11.2009 20:01

O victorie meritata obtinuta in minutele de prelungire. MVP-ul meciului: Kapetanos, gol si pasa de gol. Felicitari Steaua, ai carei jucatori au fost foarte determinati in aceasta seara.

cornisa5829.11.2009 20:03

bravo băieți bravo Steaua sunt 3 puncte muncite :steag_cruce_invers:

radusteaua2329.11.2009 20:04

cati cetatenii la final cam loa interviu plecati cu totiii

gio_stgloria29.11.2009 20:11

FORTA Steaua !

radusteaua2329.11.2009 20:13

suporteri de rezultat

iNsTiGaToR29.11.2009 20:17

Mi-a placut cum au jucat, omul meciului cum a zis cineva mai sus : Kapetanos

Golul 2 putea sa vina mai devreme, la faza in care Szekely a cazut in careu, parerea mea e ca a fost fault

gio_stgloria29.11.2009 20:17

raducule , du-te tata , poate ai alta treaba si iti mancam timpul . da, eu ma bucur de acest rezultat, am vazut un szekely care poate.

David29.11.2009 20:17

Esti suporter de rezultat daca te bucuri de victorie la meciuri in care practic Steaua nu joaca nimic.Insa in meciul asta Steaua a jucat.Si atata timp cat victoria apare sub emblema Stelei,e motiv de multumire.Nu ma luati cu Fc Steaua.

radusteaua2329.11.2009 20:19

gio_stgloria nu ziceam de tine , ma refer la cei care strigau neea Gigi neaa Gigi la sfarsitu meciului penibil

gio_stgloria29.11.2009 20:21
gio_stgloria nu ziceam de tine , ma refer la cei care strigau neea Gigi neaa Gigi la sfarsitu meciului penibil

 

baietii de la tribuna I , sclavii prostului.

waliazar29.11.2009 20:23
PANA LA URMA UNDE O STAM CEI CARE NU SUNTEM INTERZISI SI IL CONTESTAM PE CIOBAN :D la nord sud sau a t2 ca maine ma duc sa iau bilet sa stiu unde iau

 

Nu mai scrieti aici unde vreti sa cumparati bilete sau unde vreti sa stati ca se citeste ..are Argaseala oameni lyi si il anunta ...vorbiti la telefon ...!!! :steag_cruce_invers:

stelist si dupa moarte29.11.2009 20:35

Am castigat pana la urma sa mora cainii de ciuda sa le -o dau sus si sa moara de ciuda toti nemultumitii si sa luam campionatu  :steag_sah_mic::steag_sah_mic:fular-campionii huzu zice ca am avut si penalty IUBESC Steaua NU SI PE Jiji VOM FI CAMPIOMI SI DAU O BERE PT SEKELY CA NU-L PLACE Jiji SA MOARA cainii DIN Stefan cel mare :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: FORTA STEUA HEI FORTA SREUA HEI HEI

radusteaua2329.11.2009 20:42

va placut gestul lui sclavu Stoichita se mira de ce il injura lumea

«123456»