Orice om cu mai mult de 2 neuroni a inteles cine e "raul" pentru Steaua, iar cei care n-au inteles inca, nu vor intelege - pentru ca nu vor - oricat ati incerca sa le explicati.
Nu uita de cei care nu pot sa inteleaga, in schimb sunt foarte galagiosi. Sau cei care au avut capacitatea (?) sa inteleaga cine e beleaua principala pentru Steaua cu siguranta pot realiza ca cei care nu au inteles pana la ora asta sunt niste cauze pierdute.
Si sa stii ca nu toti trollii sunt rai (see avatar
).
