FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Fc Vaslui 2-1 (0-1)

«13456»
uvictor29.11.2009 21:27

Citesc si eu niste pareri serioase p-aici?! Ale unor baieti care au fost la meci, si au vazut jocul, atmosfera, etc...Cred ca v-ati uitat la alt meci la TV, sincer de pe stadion s-au vazut 2-3 ocazii mari ale vasluiului pe langa golul lor. prima repriza, am fost varza iar gerlem si wesley ne dau clasa. De atmosfera nu mai zic nimic...sa zica 'noii suporteri ai Stelei care nu trebuiesc dezamagiti'!!!

sabin130729.11.2009 21:36
Nu mai scrieti aici unde vreti sa cumparati bilete sau unde vreti sa stati ca se citeste ..are Argaseala oameni lyi si il anunta ...vorbiti la telefon ...!!! :steag_cruce_invers:

Se asculta si telefoanele dacae vorba, nu-i problema.

 

Sa inteleg din ce s-a discutat aici ca Fc Steaua a facut un meci fabulos, si am mai auzit ca lui Szekely i-au fost iertate pacatele lumesti, inclusiv cele facute cu gandul.

RaMs3s29.11.2009 22:02

daca am ajuns sa ne certam intre noi iar e grav...

iar o sa se spuna ca suntem un grup de 50-100 de drogati si ca restul "galeriei" sustine Steaua si pe Jiji !

si totul dupa ce am egalat vasluiu' ... mai bine nu se intampla asta

 

 

Veniti pentru rezultate

N-aveti pic de demnitate !

red&blue_boy29.11.2009 22:05

Cat am vazut din meci nu mi s-a parut ca evoluam cine stie ce...Am avut sansa si cu ratarile Vasluiului...Dar e bine ca am castigat,ma bucur ca au dat gol Kapetanos si in special Szekely!!!Despre Szekely a zis ciobanul acum ca nu va mai pleca niciodata de la Steaua...Penibil,dupa ce il desfiintase cu orice ocazie...Bine Szekely ca i-ai dat peste bot.

KERATOCONUS29.11.2009 22:26
Despre Szekely a zis ciobanul acum ca nu va mai pleca niciodata de la Steaua...

 

Cine-l mai crede pe cioban, e un mare prostovan! :yes:

 

ciobane, VINDE Steaua!

Kellerman30.11.2009 07:14

Asta se potriveste perfect pentru meciul cu Vaslui:

 

16c1lc2.jpg

 

 

 

Fan FC Steaua30.11.2009 07:16
Am castigat pana la urma sa mora cainii de ciuda sa le -o dau sus si sa moara de ciuda toti nemultumitii si sa luam campionatu  :steag_sah_mic::steag_sah_mic:fular-campionii huzu zice ca am avut si penalty IUBESC Steaua NU SI PE Jiji VOM FI CAMPIOMI SI DAU O BERE PT SEKELY CA NU-L PLACE Jiji SA MOARA cainii DIN Stefan cel mare :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: FORTA STEUA HEI FORTA SREUA HEI HEI

 

 

A castigat Fc Steaua pana la urma ca sa ne enervam noi, ca ciobanul face bani din victoria asta. deci nu mai pleaca.! Sper ca Fc Steaua sa nu ia campionatul, ba chiar sa retrogradeze!

 

Tu esti un suporter de rezultat, sa-ti fie rusine! Si tu nu iubesti Steaua, iubesti Fc Steaua, adica echipa din prezent!

 

Daca iubesti echipa actuala il iubesti pe Becali !

 

Tu esti Dayro mureno pus de Gigi sa posteze pt echipa si ai folosit un translator de la google? "STEUA" si "SREUA" ..

 

Sa stii ca aici e forumul suporterilor STELISTI, nu "STEISTI" sau "SREISTI", si nici al suporterilor echipei Fc Steaua.

alex_costin8030.11.2009 09:27

merita Marius sa cistige!

pytycrys30.11.2009 09:45

Cei care ziceti ca a jucat Steaua bine cred ca ati confundat`o cu Barca.Steaua a jucat jalnic ca de obicei,ne`a salvat Kapetanos si "zdreanta" de Szekely.

magicaSTEAUA30.11.2009 09:56

Ce s-a zic galerie de 2 lei ca intodeauna dabia incepuse meciu si deja se incepuse cu **** Gigi.

Asta e Romania tara Poli unde presa si galeriile de fotbal vor s-a dicteze ei.

 

In alta ordine de idei,Kapetanos scula de jucator cam cara in spate tot atacu de unu singur,jos palaria.

David30.11.2009 10:11
Ce s-a zic galerie de 2 lei ca intodeauna dabia incepuse meciu si deja se incepuse cu **** Gigi.

Asta e Romania tara Poli unde presa si galeriile de fotbal vor s-a dicteze ei.

 

In alta ordine de idei,Kapetanos scula de jucator cam cara in spate tot atacu de unu singur,jos palaria.

 

De unde apareti ba?!Sunteti scarbiti ca Romania nu e formata in totalitate de pupincuristi pro Becali?

magicaSTEAUA30.11.2009 10:46
De unde apareti ba?!Sunteti scarbiti ca Romania nu e formata in totalitate de pupincuristi pro Becali?

 

Sunt de mult aici ba,daca nu postez nu inseamna ca nu sunt aici.Inregistrat pe: 15-March 06.

 

Si ce plm n-am voie sa-mi spun parerea ca,nu vrei tu?E forum liber fiecare is spune parerea.

KERATOCONUS30.11.2009 11:03
Ce s-a zic galerie de 2 lei ca intodeauna dabia incepuse meciu si deja se incepuse cu **** Gigi.

 

Tin sa-ti reamintesc ca, galeria are interdictie pe stadionul din Ghencea. Aseara, ciobanul a fost injurat pe tot parcursul meciului de catre: elevi, studenti si pensionari, adica noii suporteri. :bananadance:

luck8730.11.2009 11:29

e macar unul care il sustine pe Becali sa nu aiba greseli gramaticale grave in comentariile lor?

Puneti mana pe gramatica!

 

 

stelist si dupa moarte30.11.2009 12:27
A castigat Fc Steaua pana la urma ca sa ne enervam noi, ca ciobanul face bani din victoria asta. deci nu mai pleaca.! Sper ca Fc Steaua sa nu ia campionatul, ba chiar sa retrogradeze!

 

Tu esti un suporter de rezultat, sa-ti fie rusine! Si tu nu iubesti Steaua, iubesti Fc Steaua, adica echipa din prezent!

 

Daca iubesti echipa actuala il iubesti pe Becali !

 

Tu esti Dayro mureno pus de Gigi sa posteze pt echipa si ai folosit un translator de la google? "STEUA" si "SREUA" ..

 

Sa stii ca aici e forumul suporterilor STELISTI, nu "STEISTI" sau "SREISTI", si nici al suporterilor echipei Fc Steaua.

 

Prietene,din cate am vazut tu esti foarte frustrat prin tote postarile tale.Tin sa te aunt ca eu sant foarte bucuros dupa victoria Stelei si ca sant mai stelist decat ai fost tu vredata si cat vei mai incerca sa fi.Eu vreau sa bata Steaua pe toata lumea indiferent ca e Jiji ca e Argaseala sclavaseala si toti jegosii din conducere. Iar daca am gresit gramatical eram foarte entuziasmat de rezultat si chiar ma grabeam.

Bombonel9430.11.2009 12:46

voi cantati pentru rezultate..n'aveti pic de demnitate...

sclavii lui Becali.. :thumbdown:

crysty1430.11.2009 12:56

Cand ii aud p-astia...ca eu sunt mai stelist decat tine.. :sick:

luck8730.11.2009 13:03

@stelist(gigist) si dupa moarte(vreme)

 

tin sa te anunt si eu ca SUNT se scrie cu U nu cu A,asa ca pune mana pe carte un pic,ca esti penibil

 

P.S:ai scris de 2 ori intr-o propozitie,aia cu grabitul sau entuziasmatul nu mai tine;)

Astristul30.11.2009 13:07
Cand ii aud p-astia...ca eu sunt mai stelist decat tine.. :sick:

 

Exact! :| Si cand te uiti de la cine vin aceste cuvinte ... :sick:

Fane30.11.2009 13:07
Ce s-a zic galerie de 2 lei ca intodeauna dabia incepuse meciu si deja se incepuse cu **** Gigi.

 

Cunosti adevarata semnificatie a cuvantului " intotdeauna" ?

Astept cu nerabdare explicatia ta.

Kellerman30.11.2009 13:15
Ce s-a zic galerie de 2 lei ca intodeauna dabia incepuse meciu si deja se incepuse cu **** Gigi.

Asta e Romania tara Poli unde presa si galeriile de fotbal vor s-a dicteze ei.

 

In alta ordine de idei,Kapetanos scula de jucator cam cara in spate tot atacu de unu singur,jos palaria.

 

 

3

 

 

2

 

 

1

 

DISPARI, dispari iti spun ! pana nu ma cobor la tine.

radusteaua2330.11.2009 16:40

pentru cei care au fost la meci cati contestatari au mai ramas 200 sute????

RaMs3s30.11.2009 16:57

suntem 900 sute numarati + 200 sute elevi :))

radusteaua2330.11.2009 17:23

vreau sa stiu daca din cei interzisi au reusit sa mai intre pe stadion mesaj pe privat

andyro30.11.2009 17:24

Parerea mea e sa nu va mai obositi cu toti trolii (see signature) care posteaza pe aici. E suficient de clar ca sunt copii de 13-14 ani care habar n-au pe ce lume sunt, tractoristi de Zabrauti cu 4 clase si carente grave de exprima sau gramatica, sau pur si simplu caini care intra aici sa se distreze si sa inflameze spiritele.

 

Orice om cu mai mult de 2 neuroni a inteles cine e "raul" pentru Steaua, iar cei care n-au inteles inca, nu vor intelege - pentru ca nu vor - oricat ati incerca sa le explicati.

 

O sa urmeze meciul cu Unirea Alba-Iulia acasa si un (nou) record negativ de prezenta la meci.

«13456»