Am castigat pana la urma sa mora cainii de ciuda sa le -o dau sus si sa moara de ciuda toti nemultumitii si sa luam campionatu



huzu zice ca am avut si penalty IUBESC Steaua NU SI PE Jiji VOM FI CAMPIOMI SI DAU O BERE PT SEKELY CA NU-L PLACE Jiji SA MOARA cainii DIN Stefan cel mare


FORTA
STEUA HEI FORTA
SREUA HEI HEI
A castigat Fc Steaua pana la urma ca sa ne enervam noi, ca ciobanul face bani din victoria asta. deci nu mai pleaca.! Sper ca Fc Steaua sa nu ia campionatul, ba chiar sa retrogradeze!
Tu esti un suporter de rezultat, sa-ti fie rusine! Si tu nu iubesti Steaua, iubesti Fc Steaua, adica echipa din prezent!
Daca iubesti echipa actuala il iubesti pe Becali !
Tu esti Dayro mureno pus de Gigi sa posteze pt echipa si ai folosit un translator de la google? "STEUA" si "SREUA" ..
Sa stii ca aici e forumul suporterilor STELISTI, nu "STEISTI" sau "SREISTI", si nici al suporterilor echipei Fc Steaua.