FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Fc Vaslui 2-1 (0-1)

«12346»
Quetzalcoatl25.11.2009 21:50

FC Oaia - Lacatus 0-2

Pleaca odata, ciobaneeeeee!

 

alex_costin8026.11.2009 07:56

merg la meci sa vad cum ne bate vasluiul!

sa vad fata ciobanului cind moare!

r3fl3x26.11.2009 07:56
Nu merge ma nimeni? Faceti si voi ca mikutu, ca nu e legal. :))

 

Daca nu putem sa luam bilete, da :|

CiprianPH26.11.2009 15:54

Haideti la tribuna a 2-a! Poate acolo ii molipsim si pe samantzari.

BAF-kimi26.11.2009 18:35
Daca nu putem sa luam bilete, da :|

Ura, suntem 3 deja. :| :-j

PrymarU26.11.2009 20:07

mi-am luat bilet la t 2 ce facem o sa fim multiii. care mai merge .............vinde pleaca mori :X

alex_costin8026.11.2009 20:11
Haideti la tribuna a 2-a! Poate acolo ii molipsim si pe samantzari.

prietene crezi ca toti de la tribuna sunt samintari?

te inseli amarnic!

PrymarU26.11.2009 20:26

o sa ne stragem cativa la tribuna a 2 ???????????

bodanelu26.11.2009 20:58

vreo 2000

 

 

Pai cine vrei sa-ti raspunda pe net? astepta sa vina meciul si o sa vezi..

Raul198826.11.2009 22:39

off topic

merge cineva dintre fani Stelei la meciul vfb stuttgart - Unirea Urziceni din Liga Campionilor

eu locuiec in Germania 40de kilometri de stuttgart si as vea sa merg la meci dar nu stiu unde pot sa fac rost in internet de un bilet

poate sa ma ajute cineva?

Lari27.11.2009 00:07

Intr-adevar, Steaua joaca deosebit de ofensiv:

 

979.jpg

gabiloves27.11.2009 08:43

esti cam tampit frate...avem sanse la titlu si tu vrei sa pierdem..mars in cusca ta

whizah27.11.2009 08:51

La tribuna 2 vin si eu cu niste amici.

 

De obicei se aduna lumea in sectoarele 23,24....la fel si Duminica?

Ma rog,oarecum irelevant,avand in vedere ca mai mult de jumate din tribuna va fi goala.

uvictor27.11.2009 09:01
La tribuna 2 vin si eu cu niste amici.

 

De obicei se aduna lumea in sectoarele 23,24....la fel si Duminica?

Ma rog,oarecum irelevant,avand in vedere ca mai mult de jumate din tribuna va fi goala.

Ne gasim noi p-acolo ;)

Vezi pe forum pt membrii AISS ca am intrebat eu pe unde ne intalnim!

 

pleacadinghencea27.11.2009 11:33

Pe caini ii mananca pielea. Daca e adevarat inseamna ca vor sa fie iar in centrul atentiei.

 

http://www.fanatik.ro/farsa-anului-s35699.html

AG27.11.2009 11:39
Pe caini ii mananca pielea. Daca e adevarat inseamna ca vor sa fie iar in centrul atentiei.

 

http://www.fanatik.ro/farsa-anului-s35699.html

o sa ramana la nivelul de farsa pentru ca nu se va realiza lucrul asta,daca vor sa-l conteste pe cioban, sa o faca acolo la ei in groapa

pleacadinghencea27.11.2009 11:47

La cat de "spirituali" sunt cainii , sunt in stare de asa ceva chiar cu riscul de a-si lua din nou bataie, oricum s-au obisnuit. Ramane de vazut insa sincer chiar mi-ar placea. Daca nu noi , atunci ei. Pana la urma il injura pe cioban si pe Steaua lui. Chiar daca pe undeva ne-ar durea , asta e realitatea...

uvictor27.11.2009 12:11
Pe caini ii mananca pielea. Daca e adevarat inseamna ca vor sa fie iar in centrul atentiei.

 

http://www.fanatik.ro/farsa-anului-s35699.html

Ar trebui cum s-a intamplat si la meciul cu Alba-Iulia, la sfarsit, baietii nostri interzisi sa fie afara in fata stadionului, fie pt catelusi, fie pt alte lucruri.

AG27.11.2009 12:23
La cat de "spirituali" sunt cainii , sunt in stare de asa ceva chiar cu riscul de a-si lua din nou bataie, oricum s-au obisnuit. Ramane de vazut insa sincer chiar mi-ar placea. Daca nu noi , atunci ei. Pana la urma il injura pe cioban si pe Steaua lui. Chiar daca pe undeva ne-ar durea , asta e realitatea...

nu cred k ai vrea sa auzi Ghencea scandari anti Steaua nu ?

CiprianPH27.11.2009 12:32
prietene crezi ca toti de la tribuna sunt samintari?

te inseli amarnic!

 

Nici n-am afirmat asa ceva. Am spus numai ca poate ii molipsim si pe ei. Doar nu vrei sa-mi zici ca nu gasesti samantzari la a 2-a? :)

P.S. : eu tot la a 2-a stau.

bodanelu27.11.2009 12:37

nu fac ma ei asa ceva...

Bombonel9427.11.2009 12:43

daca e adevarat faza cu dinamovisti...suporterii Stelei vor fii bataia de joc a turor..mai ales ultrasii Stelei..mai bn cei cu interdictie sa fie la poarta stadionului :steag_sah_mic:

BAF-kimi27.11.2009 13:09
daca e adevarat faza cu dinamovisti...suporterii Stelei vor fii bataia de joc a turor..mai ales ultrasii Stelei..mai bn cei cu interdictie sa fie la poarta stadionului :steag_sah_mic:

Da ma, da nimeni nu a vrut sa dea un anunt pe prima pagina sa ne strangem in fata stadionului cei interzisi, niste plzde... :-j

bodanelu27.11.2009 13:39

bah.. aici e topicul legat de meciul cu Vaslui. De caini are cine sa se ocupe..

V3327.11.2009 18:46

Auziti, daca cineva din provincie, cum sunt eu, vrea sa vina la meci, poate intra daca ii cumpara altcineva bilet? Sau biletul trebuie luat neaparat cu buletinul meu?

 

 

«12346»