FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nationala in Ghencea!

«12345»
misha16.11.2005 14:26

incepe repriza a 2-a ..sper sa dam cat mai multe goluri..ca daca ramne 1-0 pt noi..cu o "adunatura" de nigerieni ..ne facem de ras :oops: ...cel mai tare ma amuza ca e doar 1 jucator de rezerva la nigerieni :lol:

Motanu D16.11.2005 14:30
...cel mai tare ma amuza ca e doar 1 jucator de rezerva la nigerieni :lol:

 

Pai daca nu te-ai dus sa joci pentru Nigerieni... Gandeste-te ca puteai sa-l faci pe Tamas sa planga :twisted: :twisted: :twisted:

reddog16.11.2005 14:31

Eu am intels altceva de la stirile sportive. Parca spuneau ca joaca cu rezervele...I-a dat drumul Boloni pana la urma la ala din prima reprezentativa nigeriana?

Cine a dat golul ala amarat?

alex ripper16.11.2005 14:31

2-0

misha16.11.2005 14:32

2-0 pt noi...gol fl.Petre din pasa lui Dica :wink: ...astept mai multe goluri :lol:

Motanu D16.11.2005 14:32
Eu am intels altceva de la stirile sportive. Parca spuneau ca joaca cu rezervele...I-a dat drumul Boloni pana la urma la ala din prima reprezentativa nigeriana?

Cine a dat golul ala amarat?

 

Golul l-a dat "superfotbalistul" Daniel Niculae. Nu am vazut meciul si nu-ti pot spune mai multe despre nigerieni... Al doilea l-a dat Petre. Asa ca, reddog, poti sa te bucuri ! :)

misha16.11.2005 14:33
Eu am intels altceva de la stirile sportive. Parca spuneau ca joaca cu rezervele...I-a dat drumul Boloni pana la urma la ala din prima reprezentativa nigeriana?

Cine a dat golul ala amarat?

 

Daniel niculae..si al doilea gol: fl.Petre

Virgil16.11.2005 14:33

Iti spun eu ca a dat un gol de gol.Pentru ca am vazut golul.

alex ripper16.11.2005 14:36

ce saritori esteti voi sa ajutati un poor little puppy :lol: :lol: virgil are dreptate.a fost un gol jucat si gandit frumos...daca se repezea rata.

reddog16.11.2005 14:36

De care gol vorbesti? De al lui Niculae sau Petre?

alex ripper16.11.2005 14:39

schimbare la nigerieni... :lol: :lol:

reddog16.11.2005 14:41

Alex, ce faci? Ne tii la curent cu toate?

misha16.11.2005 14:41
schimbare la nigerieni... :lol:  :lol:

 

a fost prima si ultima schimbare :lol: :lol:

reddog16.11.2005 14:43

Se termina 2-0 pentru marii nostri campioni???

Motanu D16.11.2005 14:44
Se termina 2-0 pentru marii nostri campioni???

 

pai nu stiu scenariul. Cine l-o fi scris ? Padureanu sau Borcea ???

reddog16.11.2005 14:47

Motane, ai aparut si tu... Si ce drac' de legatura are acum Borcea???

 

Ma bucur intr-adevar de Petre, bine ar fi sa dea si cu Moscova unui.

Motanu D16.11.2005 14:52
Motane, ai aparut si tu... Si ce drac' de legatura are acum Borcea???

 

Ma bucur intr-adevar de Petre, bine ar fi sa dea si cu Moscova unui.

 

Nu te-ai prins... ma refeream ca e expert la scenarii...

Din partea mea Petre sa dea 5 goluri cu Moscova...

reddog16.11.2005 14:53

Faci tu ce faci si tot de Dinamo aduci vorba...Pana si la nationala. Te refereai cumva, din greseala la meciul cu Gloria? Hai ma, las-o balta!

Motanu D16.11.2005 14:55
Faci tu ce faci si tot de Dinamo aduci vorba...Pana si la nationala. Te refereai cumva, din greseala la meciul cu Gloria? Hai ma, las-o balta!

 

Nu ma refream la un meci anume... Doar ca e un mare expert in scenarii. La fel ca si Padureanu, la fel ca si altii...Atat.

reddog16.11.2005 14:56

Ca si altii. Hai ca ma multumesc si cu asta.

Totusi, au jucat ceva ai nostri?

zarboss16.11.2005 14:57

cum se joaca ????.. cu se descurca ai nostri ???? .. ca eunu vad meciul ca is la treaba ..

reddog16.11.2005 14:59

Si eu sunt pe net. Prefer sa stau pe net decat sa ma mai enervez la meciul nationalei, fie el si amical.

misha16.11.2005 15:02

si-a luat-o arbitrul :lol: :lol:

zarboss16.11.2005 15:03

aha.. dar vroiam sa stiu cum merge echipa ...ca dupa scor nu prea arata prea bine .. avand in vedere ca joaca cu niste jucatori adunati.. la urgenta

reddog16.11.2005 15:05

Hai ca nici noi nu jucam chiar cu toti titularii...Si nu sunt nici aia chiar atat de prosti.

«12345»