Ce sa zic... e foarte trist vazand cum gandesc unii dintre voi :!: :!: :!:Cu totii avem datoria de a sustine echipa nationala, indiferent,... UNDE, CAND SI CUM !!!
Oriunde in lume, alaturi de Echipa Nationala !
pt ce sa ii sustii???au reazlizat ceva notabil in ultimii ani ???nu sunt eu de vina ca nu ii mai sustin, ei sunt de vina ca au pierdut sprijinul meu prin jocul prestat de ei.Pe tine te incanta jocul lor??? pe mine unul ma plictiseste!!!
