FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nationala in Ghencea!

«12345»
redandblue16.11.2005 13:29
oi fi si tu vreun pui de maradona si noi nu stim  :lol:  :lol:  :lol:

 

mai stii :lol: :lol:

macar un pui de Hagi si tot e bine... :lol:

alex ripper16.11.2005 13:30

8O nu pot sa crez au si suporteri aia 10 negrii mititei :lol: :lol: misha atunci hai la un fotbal daca joci asa a bine :lol: :lol:

alex_lef16.11.2005 13:30

Cea mai buna "comedie" care am vazut-o luna asta Romania-Nigeria :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asta e, am ajuns sa nu ne mai respecte nici nigerienii

misha16.11.2005 13:31
8O nu pot sa crez au si suporteri aia 10 negrii mititei  :lol:  :lol: misha atunci hai la un fotbal daca joci asa a bine  :lol:  :lol:

 

daca vrei :lol: :lol:

 

ps: cum naiba a putut Dica sa rateze din pozitia aia :evil:

alex ripper16.11.2005 13:32

poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.

 

misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol: :lol:

redandblue16.11.2005 13:37
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.

 

misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol:  :lol:

varf de brad... :lol:

misha16.11.2005 13:39
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.

 

misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol:  :lol:

 

:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:

Motanu D16.11.2005 13:41
:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi  :lol:

 

Sa speram ca citeste si MM Stoica acest topic...

misha16.11.2005 13:41

1-0 pt Romania..hai sa sarbatorim :lol: :lol:

alex ripper16.11.2005 13:41

gooooooooooooooooooooooooooooooooooool 1-0 nu pot sa cred :lol: :lol: :lol:

redandblue16.11.2005 13:42
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.

 

misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol:  :lol:

 

:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:

de ce sa plinga???

misha16.11.2005 13:43
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.

 

misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol:  :lol:

 

:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:

de ce sa plinga???

 

era o figura de stil .. :lol:

redandblue16.11.2005 13:45

credeam ca o sa plinga de ciuda ca nu a atins mingea deloc :lol: :lol: :lol:

redandblue16.11.2005 13:50

Au dat romanii gol...unbelive...

misha16.11.2005 13:52
Au dat romanii gol...unbelive...

 

acum ai aflat si tu... :lol:

redandblue16.11.2005 13:53

da la mine ajunge imaginea cu 15 min intarziere exact cu au ajuns nigerienii la stadion...

reddog16.11.2005 14:06

Imi spune cineva si mie cat e scorul, nu de alta dar nu ma uit la meci. M-am lamurit la meciul amical cu Coasta de Fildes...

Motanu D16.11.2005 14:07
Imi spune cineva si mie cat e scorul, nu de alta dar nu ma uit la meci. M-am lamurit la meciul amical cu Coasta de Fildes...

 

1-0. Vezi pe livescore.com...

alex ripper16.11.2005 14:11

cisme scrie pe ei...daca si cu astia ne chinuim,atunci nu inteleg de ce mai speram sa ne calificam la europene/mondiale.

 

red19,misha ma ameninta cu plansul pt ca ea e un mic pui de Ronaldinho sau ceva de genu asta...oricum o astept sa imi dea lectii la fotbal... :lol: :lol: :lol:

misha16.11.2005 14:14

1-0 la pauza..cu o adunatura de nigerieni..nici nu pot sa spun selectionata ...pt ca nu e...macar daca le dadeam vreo 6 goluri pana la pauza :lol: :lol:

sorin_77716.11.2005 14:17

Ce joaca astia??? Tzurca!!!

Mai bine nu jucau... Stadion gol... frumos mincinasule... reclama super pentru alegeri... pai era logic ca nu vine nimeni... Cei ce s-au dus sunt de prin preajma, din Ghencea sau intamplatori care au trecut pe acolo... mai multi sunt in statie la 41...

misha16.11.2005 14:17
cisme scrie pe ei...daca si cu astia ne chinuim,atunci nu inteleg de ce mai speram sa ne calificam la europene/mondiale.

 

red19,misha ma ameninta cu plansul pt ca ea e un mic pui de Ronaldinho sau ceva de genu asta...oricum o astept sa imi dea lectii la fotbal... :lol:  :lol:  :lol:

 

nu-s pui de Ronaldinho..desi mi-ar placea sa fiu :lol: ..dar am un frate care joaca foarte bine fotbal..si el m-a invatat ..si oricum pt o fata sunt destul de buna .....la fotbal..nu la altceva:P :lol: :lol:

alex ripper16.11.2005 14:20

aha got it! :wink: :lol:

misha16.11.2005 14:21
aha got it! :wink:  :lol:

 

ma bucur :lol: :lol:

alex ripper16.11.2005 14:23

gata cu off-topicul...cam mult,ia continuati voi pe privat...

«12345»