oi fi si tu vreun pui de maradona si noi nu stim :lol: :lol: :lol:
mai stii :lol: :lol:
macar un pui de Hagi si tot e bine... :lol:
oi fi si tu vreun pui de maradona si noi nu stim :lol: :lol: :lol:
mai stii :lol: :lol:
macar un pui de Hagi si tot e bine... :lol:
8O nu pot sa crez au si suporteri aia 10 negrii mititei :lol: :lol: misha atunci hai la un fotbal daca joci asa a bine :lol: :lol:
Cea mai buna "comedie" care am vazut-o luna asta Romania-Nigeria :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Asta e, am ajuns sa nu ne mai respecte nici nigerienii
8O nu pot sa crez au si suporteri aia 10 negrii mititei :lol: :lol: misha atunci hai la un fotbal daca joci asa a bine :lol: :lol:
daca vrei :lol: :lol:
ps: cum naiba a putut Dica sa rateze din pozitia aia :evil:
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.
misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol: :lol:
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.
misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol: :lol:
varf de brad... :lol:
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.
misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol: :lol:
:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:
:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:
Sa speram ca citeste si MM Stoica acest topic...
1-0 pt Romania..hai sa sarbatorim :lol: :lol:
gooooooooooooooooooooooooooooooooooool 1-0 nu pot sa cred :lol: :lol: :lol:
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.
misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol: :lol:
:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:
de ce sa plinga???
poate ne bat...sa vezi tu atunci!!! oricum din cate am inteles de la comentator,nigerienii is cam neseriosi din fire,si oricum ei au insistat pt meci.
misha pe ce pozitie joci?? extrema ascunsa? copil de mingi? :lol: :lol:
:lol: razi tu razi..dar daca ai juca cu mine..s-ar putea dupa aia sa plangi :lol:
de ce sa plinga???
era o figura de stil .. :lol:
credeam ca o sa plinga de ciuda ca nu a atins mingea deloc :lol: :lol: :lol:
Au dat romanii gol...unbelive...
Au dat romanii gol...unbelive...
acum ai aflat si tu... :lol:
da la mine ajunge imaginea cu 15 min intarziere exact cu au ajuns nigerienii la stadion...
Imi spune cineva si mie cat e scorul, nu de alta dar nu ma uit la meci. M-am lamurit la meciul amical cu Coasta de Fildes...
Imi spune cineva si mie cat e scorul, nu de alta dar nu ma uit la meci. M-am lamurit la meciul amical cu Coasta de Fildes...
1-0. Vezi pe livescore.com...
cisme scrie pe ei...daca si cu astia ne chinuim,atunci nu inteleg de ce mai speram sa ne calificam la europene/mondiale.
red19,misha ma ameninta cu plansul pt ca ea e un mic pui de Ronaldinho sau ceva de genu asta...oricum o astept sa imi dea lectii la fotbal... :lol: :lol: :lol:
1-0 la pauza..cu o adunatura de nigerieni..nici nu pot sa spun selectionata ...pt ca nu e...macar daca le dadeam vreo 6 goluri pana la pauza :lol: :lol:
Ce joaca astia??? Tzurca!!!
Mai bine nu jucau... Stadion gol... frumos mincinasule... reclama super pentru alegeri... pai era logic ca nu vine nimeni... Cei ce s-au dus sunt de prin preajma, din Ghencea sau intamplatori care au trecut pe acolo... mai multi sunt in statie la 41...
cisme scrie pe ei...daca si cu astia ne chinuim,atunci nu inteleg de ce mai speram sa ne calificam la europene/mondiale.
red19,misha ma ameninta cu plansul pt ca ea e un mic pui de Ronaldinho sau ceva de genu asta...oricum o astept sa imi dea lectii la fotbal... :lol: :lol: :lol:
nu-s pui de Ronaldinho..desi mi-ar placea sa fiu :lol: ..dar am un frate care joaca foarte bine fotbal..si el m-a invatat ..si oricum pt o fata sunt destul de buna .....la fotbal..nu la altceva:P :lol: :lol:
aha got it! :wink: :lol:
aha got it! :wink: :lol:
ma bucur :lol: :lol:
gata cu off-topicul...cam mult,ia continuati voi pe privat...