FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nationala in Ghencea!

«1345»
reddog16.11.2005 15:05

Hai ca nici noi nu jucam chiar cu toti titularii...Si nu sunt nici aia chiar atat de prosti.

zarboss16.11.2005 15:14

titulari sau nu.. jucatorii convocati ar trebui sa rupa ternul in doua...ceva nu merge la nationala si asta e de ceva vreme...

misha16.11.2005 15:14

3-0 ..gol l.rosu sau autogol..nu stiu sigur(tre sa ma mai uit o data la faza ..dar n-am chef)...ce gol norocos :lol: ..sau autogol ghinionist :lol:

zarboss16.11.2005 15:16

pe prosport nu s-a actualizat inca pagina

Motanu D16.11.2005 15:18

Se pare ca a fost marcat de Rosu...

zarboss16.11.2005 15:23

Min. 90+3: Arbitrul a pus capăt partidei

 

 

cam asta a fost.....

alex ripper16.11.2005 15:25

si astfel a luat sfarsit marea bataie de joc cu 10 negrii mititei in rolul echipei nigeriei...ultimii 2 veniti erau de umplutura...

da doggy te tin la curent 220 V :wink: sa nu pierzi nimic

sorin_77716.11.2005 15:40
Min. 90+3: Arbitrul a pus capăt partidei

 

 

cam asta a fost.....

 

mai bine nu fluiera startul... :lol: :lol: :lol:

misha16.11.2005 15:42

nu mai pot de ras...mai ales de faza cu arbitru :lol: :lol: ..nici nu pot sa ies din casa ca o sa creada lumea ca-s nebuna...ma apuca rasul cand imi amintesc :lol: :lol:

alex ripper16.11.2005 15:44

misha pai daca nu te-ai dus sa joci fotbal...poate nu patea arbitru nimic...oricum arbitrul cred ca era inchiriat la un asemenea meci :lol: :lol: misha alearga,paseaza sut si gooooooooooool :wink: :lol: :lol:

reddog16.11.2005 15:48
si astfel a luat sfarsit marea bataie de joc cu 10 negrii mititei in rolul echipei nigeriei...ultimii 2 veniti erau de umplutura...

da doggy te tin la curent 220 V  :wink: sa nu pierzi nimic

 

Ai fost foarte amabil Alex, merci. :wink:

alex ripper16.11.2005 15:53

cu placere...sunt de meserie amabil

I.N.Money16.11.2005 16:03

Vorba lui Gradinescu...mai bine aranjam eu euro amical cu...Moldova.. :lol: meciul asta cu Nigeria a fost chiar comic... :lol: :lol:

reddog16.11.2005 16:05

Mai comic decat cel cu ivorienii???Ai ras mai mult?

Comici suntem noi, de fapt tragico-comici, daca exista asa ceva...

Stryker16.11.2005 16:48

Hai ca abiodun asta ar avea un loc asigurat pe banca de rezerve a Stelei...el si alti cativa de la national... :lol:

 

Meci fara miza, fara spectatori, fara adversari de valoare...si fara rezerve in tabara oaspete :lol:

reddog16.11.2005 17:03

Chiar adversari fara valoare? Nu stiu ce sa spun, deocamdata noi nu suntem calificati la mondiale, pe cand ei si ivorienii...

Stryker16.11.2005 17:21

Ma refeream la cei care au jucat astazi.

Cat despre campionatul mondial...doar ivorienii sunt calificati...vezi informatii la: http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/t/team.../qualified.html

Bogdan4Steaua16.11.2005 21:57

Am vazut meciul; a fost mediocru, dar eu consider ca e bine ca s-a disputat. Chiar daca a fost o abrambureala totala din punct de vedere organizatoric, un joc de pregatire ramane un joc de pregatire; am mai testat o serie de jucatori. In plus, avea o cota buna la pariuri(am castigat 300.000). Din pacate nu am fost inspirat sa pun 1 milion pe Romania(in conditiile date a fost un meci absolut sigur si m-am mirat de ce nu a fost blocat de casele de pariuri - cota 1.80-1.90 a fost enorma).

«1345»