FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«1789101150»
red&blue_boy11.06.2010 15:58

Gradinescu e la GSP,nu mai comenteaza la mondial...Au astia la Tvr niste comentatori,de ti se pare mai placut sunetul vuvuzelelor...

 

Un meci destul de ok pentru inceput..As fi vrut sa bata Mexic...

 

Eu merg cu Spania sau Brazilia,Olanda!!!Sper ca si Anglia lui Capello sa faca o figura frumoasa,la fel sunt curios ce fac si sarbii...

Maye11.06.2010 16:05

Exagerati dragii mei cu comentatorii.

 

Tot sunt ok , pe langa ceilalti din tara.

Peste ei sunt Enachescu , Ioan Viorel , Gradinescu si poate Cosmescu.

 

Ii prefer pe astia decat sa imi urle Mironica si gasca lui in ureche la fiecare faza : EXCEPTIONAL!

 

 

Meci frumos , dar stiu ca vine iute seara la ei :))

RobYnho11.06.2010 16:09

Voi va luati de comentatori, dar pe mine m-a disperat vuvuzela aia. :death:

red&blue_boy11.06.2010 16:14
Exagerati dragii mei cu comentatorii.

 

Ii prefer pe astia decat sa imi urle Mironica si gasca lui in ureche la fiecare faza : EXCEPTIONAL!

 

Normal ca mai bine decat astia,nu la astia ma refeream,ci la Gradinescu etc...Bine ca nu-l avem pe Banciu comentator!!! :D

 

 

Voi va luati de comentatori, dar pe mine m-a disperat vuvuzela aia. :death:

 

 

Nu esti singurul,deja de la primul meci m-am cam saturat de vuvuzela aia...

Maye11.06.2010 16:15

Sper ca vuvuzelele sa nu apara si la alte meciuri decat cele ale Africii de Sud.

red&blue_boy11.06.2010 16:17
Sper ca vuvuzelele sa nu apara si la alte meciuri decat cele ale Africii de Sud.

 

Mi-e ca o sa fie si la alte meciuri,dar nu asa de multe...Spectatorii locali,neutri,sigur o sa aiba...

Maye11.06.2010 16:20

Sper sa ii prinda englezii cu vuvuzelele in timpul God save the Queen.

 

Sa vezi tu cum dispar ele.

stelista_cristina11.06.2010 16:20
Voi va luati de comentatori, dar pe mine m-a disperat vuvuzela aia. :death:

 

Si daca ai fi fost pe stadion ce ai fi facut? :D Bine ca nu exista si pe stadioanele de la noi asa ceva.

RobYnho11.06.2010 16:36
Si daca ai fi fost pe stadion ce ai fi facut?

 

Nu aveam ce sa caut acolo.

Maye11.06.2010 18:27

Nici la meciul asta nu scapam de vuvuzele.

 

Ce atac au uruguayenii :wub:

Daniel-Ionut11.06.2010 19:17

Zici ca ma urmareste un stol de albine :unsure:

ady.fcsb11.06.2010 20:02

Franta se elimina singura prin faptul ca antrenor e Domenech.Cum naiba sa ai o echipa ca aia si sa joci asa urat :|.Sper sai bata Uruguay ,apoi Mexic si apoi si Africa de Sud.

greenyes11.06.2010 20:07
Zici ca ma urmareste un stol de albine :unsure:

:))))) prea tare :))) is albinele ucigase :)))

 

Goarna mondiala :(

 

Daniel-Ionut11.06.2010 20:25

0-0 urat!

Maye11.06.2010 20:29

Un 0-0 placut si atractiv!

 

Se vede ca e Cupa Mondiala.

blindica11.06.2010 20:32
Voi va luati de comentatori, dar pe mine m-a disperat vuvuzela aia. :death:

 

Bai nene,idem.Sunt exasperante,disperatii aia sufla in continuu,cand mai tin ochii deschisi si pentru meci.De 3 ori am adormit la Uruguay vs Franta,si as fi trecut cu vederea c-am lucrat.

ady.fcsb11.06.2010 20:41

Cocoseii calici ne-au oferit ca de obicei o partida de somn timp de 90 min..Astia si cu italienii practica cel mai jegos fotbal dintre echipele europene calificate.. :sleep:

red&blue_boy11.06.2010 21:20

Mi s-a parut un meci destul de slab Uruguay-Franta...Pe final ce s-a mai animat putin.Parca a fost mai bun primul meci...Francezii nu se dezmint,acelasi joc fara noima,nici acum nu imi explic cum l-au putut tine atat timp pe Domenech...

MoWeed11.06.2010 21:25
Si daca ai fi fost pe stadion ce ai fi facut? :D Bine ca nu exista si pe stadioanele de la noi asa ceva.

Pai Roby sufla in goarne cu un patos mai mare decat bea bere. Iubeste goarnele!

blindica11.06.2010 21:32

Sa vedeti stiri in presa romaneasca atunci cand vor trece Slovenii de grupe.

''Contra,ingenuncheat acum nu stiu cati ani,de noua senzatie mondiala''

olfgob12.06.2010 01:56

eu am deschis subiectul comentatorilor si imi mentin parerea:Selaru ar trebui sa aiba interzis a vorbi la un post public(TV sau radio)-are o voce absolut respingatoare si nu spune nimic interesant.NICIODATA.Singurul de acelasi "calibru" e Alexandrescu de la F1.iar vuvuzelele...ce sa mai vorbim...a vrut neica blatter sa-si arate recunostinta,nu avem ce face.rahat globalizat :wanker:

The Game12.06.2010 05:48

Francezii continua traditia de a nu marca la primul meci de la Campionatul Mondial,acesta fiind al 3-lea Campionat Mondial in care francezii nu reusesc sa inscrie in primul meci.Rezultatul de la Africa de Sud-Mexic era cat de cat previzibil.

Alexandru H.12.06.2010 08:37

Eu ma uit doar pe feedul oficial de pe net. Am incercat sa ma uit la TVR1 insa nu mai suportam comentariile romanesti. Asa macar nu vorbeste nimeni...

Ronnie12.06.2010 10:36

ASTAZI

 

14:30 Coreea de Sud - Grecia

17:00 Argentina - Nigeria

21:30 Anglia - SUA

blindica12.06.2010 10:40

Teoretic,Argentina v Nigeria ar trebui sa fie meciul zilei.Dar Nigeria nu mai e ce-a fost,iar sud-coreenii si americanii au personalitati puternice date de statele din care provin.

«1789101150»