Mai putin 8 meciuri care vor fi transmise de Telesport.
E groasa atunci. Nu stiu daca mai prind Telesport.
Mai putin 8 meciuri care vor fi transmise de Telesport.
E groasa atunci. Nu stiu daca mai prind Telesport.
Telesport? adica nu vom vedea etapa 3 din grupa pe TVR1? WHAT THE ****? mama naibii ce acoperire au aia? nu cred ca au nici macar 3% din populatia Romaniei acel canal.
L-am avut candva, dar de ceva timp, acel post este scos. ![]()
In etapa 3 meciurile din grupa se joaca la aceeasi ora. Unul va fi transmis de TVR 1, celalalt de Telesport.
TVR:
Franta - Africa de Sud
Grecia - Argentina
Slovenia - Anglia
Ghana - Germania
Slovacia - Italia
Camerun - Olanda
Portugalia - Brazilia
Chile - Spania
Telesport:
Mexic - Uruguay
Nigeria - Coreea de Sud
SUA - Algeria
Australia - Serbia
Paraguay - Noua Zeelanda
Danemarca - Japonia
Coreea de Nord - Coasta de Fildes
Elvetia - Honduras
Dupa cum vedem, TVR are optiunea 1 si nu vom pierde meciurile tari. Doar de sarbi imi pare rau ca nu o sa-i vad, dar TVR 1 si 2 dau reluari integrale atat dupa 12 noaptea cat si a doua zi de dimineata.
Telesport:Mexic - Uruguay
Nigeria - Coreea de Sud
SUA - Algeria
Australia - Serbia
Paraguay - Noua Zeelanda
Danemarca - Japonia
Coreea de Nord - Coasta de Fildes
Elvetia - Honduras
Se pare ca nu vom pierde mult.
Deci sa inteleg ca din acele meciuri din etapa 3 care se joaca la aceasi ora, noi vom vedea practic doar 2 meciuri (pe tvr1 si tvr2) ? pacat, ca fiecare meci e interesant de acolo. Iar daca deja sti scorul, nu mai are rost sa vezi meciul a 2 zi.
Mie imi par cam suspecte accidentarile astea pe banda rulanta.Ma gandesc si eu ca unii vor vacante mai mari .
Acum am vazut. Totusi nu e mondial de hochei. ![]()
Telesport? adica nu vom vedea etapa 3 din grupa pe TVR1? WHAT THE ****? mama naibii ce acoperire au aia? nu cred ca au nici macar 3% din populatia Romaniei acel canal.
Te-ai mira dar au acoperire foarte buna.
Sunt in grila la Dolce si UPC cred.
Deci sa inteleg ca din acele meciuri din etapa 3 care se joaca la aceasi ora, noi vom vedea practic doar 2 meciuri (pe tvr1 si tvr2) ? pacat, ca fiecare meci e interesant de acolo. Iar daca deja sti scorul, nu mai are rost sa vezi meciul a 2 zi.
Nu.In etapa 3 vor fi 8 meciuri in direct pe TVR.Iar celelalte meciuri care sunt la aceeasi ora pe Telesport.
Oricum , pentru toate exista stream-uri live. ![]()
Acum am vazut. Totusi nu e mondial de hochei.![]()
Eu raman la ale mele. ![]()
Te-ai mira dar au acoperire foarte buna.
Sunt in grila la Dolce si UPC cred.
Da,dar codat,nu in pachetul de baza...
Da,dar codat,nu in pachetul de baza...
Ai mei au acasa Dolce si e free.
Au blocat doar Boom Sport si Sport Klub pentru care trebuie sa platesti in plus.
Eu am Dolce la buna-mea si nu merge Telesport,e codat...La fel ca celelalte doua...
Frate mie imi merge.
Celelalte nu imi merg.Probabil de ce am Dolce de cativa ani si erau diferite pachetele , nu stiu.
Oricum exista stream-uri live , asa ca nu-i bai mare.
Frate mie imi merge.Celelalte nu imi merg.Probabil de ce am Dolce de cativa ani si erau diferite pachetele , nu stiu.
Oricum exista stream-uri live , asa ca nu-i bai mare.
Da,probabil si de cand ai Dolce conteaza...Oricum,ziceam asa,ca nu-s multe meciuri pe Telesport... ![]()
Cele importante vor fi tot pe televiziunea nationala si sper sa ramana asa.
Moarte televiziunilor private care promoveaza doar subcultura. ![]()
Maine castiga mexicanii ![]()
Gata baieti. De azi incepe spectacolul. Pregatiti-va berile.
COME ON ENGLAND !
FORCA BRASIL !
Sa inceapa! Sa speram ca va fi cat mai frumoasa aceasta Cupa Mondiala.
HAI ANGLIA!
HAI PORTUGALIA!
Deci astazi incepe balul...
Nu pot sa spun o echipa favorita, poate SPANIA!
FORCA BRASIL !
Exact.
Samba do Brasil!
HAI ANGLIA!
Urata alaturare de culori
HAI COREEA DE NORD!
FORZA SRBIJA !

Nemtia ![]()
goooooollllll Africa de Sud!!!!!!!!!!!!!!!!
goooooollllll Africa de Sud!!!!!!!!!!!!!!!!
Caacat! Parca vad ca ma scot astia.
O prima repriza in care Mexicul a dominat, dar nu a reusit sa inscrie. ![]()
Superb golul lui Tshabalala.
Intra CHicarito. ![]()
Oare cine mai comenteaza in afara astora doi?cel putin unul ma scoate din minti,parca ar avea prune in gura...ce plm,un comentator trebuie sa aiba dictie si o voce placuta.Gradinescu mai e la TVR?Narcis Selaru il cheama pe prunar:|