FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Mondiala 2010 - Africa de Sud

«167891050»
RobYnho09.06.2010 09:04
Mai putin 8 meciuri care vor fi transmise de Telesport.

 

E groasa atunci. Nu stiu daca mai prind Telesport.

Kellerman09.06.2010 09:07

Telesport? adica nu vom vedea etapa 3 din grupa pe TVR1? WHAT THE ****? mama naibii ce acoperire au aia? nu cred ca au nici macar 3% din populatia Romaniei acel canal.

RobYnho09.06.2010 09:12

L-am avut candva, dar de ceva timp, acel post este scos. :|

*Alecs*09.06.2010 09:12

In etapa 3 meciurile din grupa se joaca la aceeasi ora. Unul va fi transmis de TVR 1, celalalt de Telesport.

 

TVR:

Franta - Africa de Sud

Grecia - Argentina

Slovenia - Anglia

Ghana - Germania

Slovacia - Italia

Camerun - Olanda

Portugalia - Brazilia

Chile - Spania

 

Telesport:

Mexic - Uruguay

Nigeria - Coreea de Sud

SUA - Algeria

Australia - Serbia

Paraguay - Noua Zeelanda

Danemarca - Japonia

Coreea de Nord - Coasta de Fildes

Elvetia - Honduras

 

Dupa cum vedem, TVR are optiunea 1 si nu vom pierde meciurile tari. Doar de sarbi imi pare rau ca nu o sa-i vad, dar TVR 1 si 2 dau reluari integrale atat dupa 12 noaptea cat si a doua zi de dimineata.

RobYnho09.06.2010 09:14
Telesport:

Mexic - Uruguay

Nigeria - Coreea de Sud

SUA - Algeria

Australia - Serbia

Paraguay - Noua Zeelanda

Danemarca - Japonia

Coreea de Nord - Coasta de Fildes

Elvetia - Honduras

 

Se pare ca nu vom pierde mult.

Kellerman09.06.2010 09:19

Deci sa inteleg ca din acele meciuri din etapa 3 care se joaca la aceasi ora, noi vom vedea practic doar 2 meciuri (pe tvr1 si tvr2) ? pacat, ca fiecare meci e interesant de acolo. Iar daca deja sti scorul, nu mai are rost sa vezi meciul a 2 zi.

sabin130709.06.2010 09:29
Mie imi par cam suspecte accidentarile astea pe banda rulanta.

Ma gandesc si eu ca unii vor vacante mai mari . :)

Acum am vazut. Totusi nu e mondial de hochei. :)

Maye09.06.2010 09:47
Telesport? adica nu vom vedea etapa 3 din grupa pe TVR1? WHAT THE ****? mama naibii ce acoperire au aia? nu cred ca au nici macar 3% din populatia Romaniei acel canal.

Te-ai mira dar au acoperire foarte buna.

 

Sunt in grila la Dolce si UPC cred.

 

Deci sa inteleg ca din acele meciuri din etapa 3 care se joaca la aceasi ora, noi vom vedea practic doar 2 meciuri (pe tvr1 si tvr2) ? pacat, ca fiecare meci e interesant de acolo. Iar daca deja sti scorul, nu mai are rost sa vezi meciul a 2 zi.

Nu.In etapa 3 vor fi 8 meciuri in direct pe TVR.Iar celelalte meciuri care sunt la aceeasi ora pe Telesport.

 

Oricum , pentru toate exista stream-uri live. :)

 

Acum am vazut. Totusi nu e mondial de hochei. :)

Eu raman la ale mele. :)

red&blue_boy09.06.2010 11:58
Te-ai mira dar au acoperire foarte buna.

 

Sunt in grila la Dolce si UPC cred.

 

Da,dar codat,nu in pachetul de baza...

Maye10.06.2010 01:33
Da,dar codat,nu in pachetul de baza...

Ai mei au acasa Dolce si e free.

Au blocat doar Boom Sport si Sport Klub pentru care trebuie sa platesti in plus.

red&blue_boy10.06.2010 04:22

Eu am Dolce la buna-mea si nu merge Telesport,e codat...La fel ca celelalte doua...

Maye10.06.2010 10:12

Frate mie imi merge.

Celelalte nu imi merg.Probabil de ce am Dolce de cativa ani si erau diferite pachetele , nu stiu.

 

Oricum exista stream-uri live , asa ca nu-i bai mare.

red&blue_boy10.06.2010 11:51
Frate mie imi merge.

Celelalte nu imi merg.Probabil de ce am Dolce de cativa ani si erau diferite pachetele , nu stiu.

 

Oricum exista stream-uri live , asa ca nu-i bai mare.

 

 

Da,probabil si de cand ai Dolce conteaza...Oricum,ziceam asa,ca nu-s multe meciuri pe Telesport... :)

Maye10.06.2010 11:55

Cele importante vor fi tot pe televiziunea nationala si sper sa ramana asa.

 

Moarte televiziunilor private care promoveaza doar subcultura. :)

 

Maine castiga mexicanii :D

*Alecs*11.06.2010 12:00

Gata baieti. De azi incepe spectacolul. Pregatiti-va berile.

 

COME ON ENGLAND !

FORCA BRASIL !

Ronnie11.06.2010 12:19

Sa inceapa! Sa speram ca va fi cat mai frumoasa aceasta Cupa Mondiala.

 

HAI ANGLIA!

HAI PORTUGALIA!

Daniel-Ionut11.06.2010 12:21

Deci astazi incepe balul...

Nu pot sa spun o echipa favorita, poate SPANIA!

RobYnho11.06.2010 12:31
FORCA BRASIL !

 

Exact.

Samba do Brasil!

MoWeed11.06.2010 12:34
HAI ANGLIA!

Urata alaturare de culori

 

HAI COREEA DE NORD!

Maye11.06.2010 12:38

FORZA SRBIJA !

 

serbia.jpg

Bogdan11.06.2010 12:55

Nemtia :D

Vlad Bogdan11.06.2010 15:18

goooooollllll Africa de Sud!!!!!!!!!!!!!!!!

RobYnho11.06.2010 15:25
goooooollllll Africa de Sud!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Caacat! Parca vad ca ma scot astia.

O prima repriza in care Mexicul a dominat, dar nu a reusit sa inscrie. :(

Maye11.06.2010 15:32

Superb golul lui Tshabalala.

 

Intra CHicarito. :D

olfgob11.06.2010 15:54

Oare cine mai comenteaza in afara astora doi?cel putin unul ma scoate din minti,parca ar avea prune in gura...ce plm,un comentator trebuie sa aiba dictie si o voce placuta.Gradinescu mai e la TVR?Narcis Selaru il cheama pe prunar:|

«167891050»