In Africa se pare ca oameni nu au evoluat deloc.Cum naiba sa se joace WC in tara ta,in orasul tau acolo,vin echipe mari , jucatori foarte mari si tuu un african retard vi si sufli 90 min intr-un kkt de vuvuzela.
on:Mie Argentina mi-a lasat impresia ca joaca doar din valoarea jucatorilor,adica Maradona e 0 . Acest lucru se confirma la fiecare meci al pumelor.Cred ca primul meci adevarat o sa-l vedem maine sau miercuri(Spania).
